Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje

Katalog ocelových stožárů KOOPERATIVA


Document Actions
Katalog ocelových stožárů KOOPERATIVA
Ať chcete nebo ne, stožáry veřejného osvětlení se s elektrotechnikou vážou větším poutem než k zámečnickému řemeslu. Samozřejmě dnešní výrobní procesy a použité metody se s minulostí moc srovnávat nedají. Pokud se nás produkce ocelových, sadových, uličních, dálničních, přechodových, kuželových a kónických, dekorativních, železničních, signalizačních, trakčních, či vlajkových stožárů dotýká, pak je zde jedna z alternativních možností. Co je pro vás rozhodující v případě volby výrobce stožárů?
Igor Nováček, ze dne: 11.01.2024
reklama


Otvírám katalog stožárů, které tato značka vyrábí již od roku 1969. O renomovaném výrobci splňující svými produkty relevantní normy, včetně ČSN EN 40 a ČSN EN ISO 3834-2​​, pochybovat netřeba. Pohledem na mapu sídla společnosti zjistíme, že leží uprostřed České republiky!


Pro více informací kliknout!


Co v katalogu nalezneme?
Obsahuje širokou škálu ocelových stožárů včetně:

 • sadových osvětlovacích stožárů
 • uličních osvětlovacích stožárů
 • dálničních osvětlovacích stožárů
 • stožárů pro kamerové systémy
 • osvětlovacích stožárů s patkou
 • přechodových osvětlovacích stožárů
 • kuželových a kónických osmihranných osvětlovacích stožárů
 • dekorativních osvětlovacích stožárů
 • železničních stožárů
 • signalizačních stožárů
 • trakčních stožárů
 • vlajkových stožárů
 • a také příslušenství a doplňků


Pro více informací kliknout!


Co zajímalo mě ...

Technické specifikace stožárů
technické detaily, jako jsou materiály, rozměry, nosnost, typy osvětlení, které lze na stožáry instalovat a možné konfigurace. Tedy vše k posouzení vhodnosti stožárů pro specifické projekty a aplikace

Certifikace a normy
Evropský certifikát shody ES, Certifikát systému managementu kvality dle ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN 40 a ČSN EN ISO 3834-2.


Pro více informací kliknout!


Možnosti přizpůsobení a speciální řešení
Často se nám stává, že máme potřebu některé z osvětlovacích těles upravit dle okolí. Proto kolegové hledají informace o přizpůsobení a řešení specifických požadavků, jako jsou třeba nestandardní výšky, konstrukce stožárů, nebo integrované komponenty pro kamerové systémy.

Zajímavé je sdělení o výrobním procesu
Zmiňovaná robotická výroba naznačuje úroveň automatizace výrobního procesu, což svým způsobem vypovídá i o možné přesnosti sériové výroby. Robotickou výrobu jinak nevnímám.


Pro více informací kliknout!


Příslušenství a doplňky
jsou pochopitelně důležitou informací, protože dostupné doplňky, jako svorkovnice, montážní sady ... jsou pro přípravu instalace nebo údržbu nezbytné.

Kooperativa patří mezi naše dodavatele tohoto typu instalačního sortimentu. Setkáváme se těmito produkty v projektech a v mnohých případech je do projektů sami navrhujeme. Ale ve skutečnosti mne velice zajímá, co je pro vás, ostatní, rozhodující v případě volby výrobce stožárů?


 

Pravidelný sobotní přehled novinek a bonusů
z celého portálu Elektrika získáte přihlášením

 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 3)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

KOOPERATIVA, výrobně obchodní družstvo Uhlířské Janovice
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Umíte odpovědět? Vysvětlete, proč musíme elektrické stroje chladit a co by se stalo, kdybychom je nechladili. Popište rozdíly mezi chlazením vzduchem a chlazením kapalinou. Vysvětlete, jak teplo putuje elektrickým strojem a jak nám tepelný okruh pomáhá toto teplo správně odvést. Co přesně znamená ventilace v kontextu elektrických strojů? Jaký je rozdíl mezi ...
V přednášce na konferenci SOLID Team se Miroslav Záloha ze SUIP zmínil také o nutnosti a významu technické dokumentace při revizích. Přestože jsou běžné argumenty o ztrátě nebo zastarání dokumentace, zdůraznil, že legislativa, vládní nařízení a provozní bezpečnostní předpisy, jasně stanovují povinnost udržování a aktualizace technické dokumentace. Připomněl význam dokumentace pro správné provedení revize. Hlavním bodem bylo, že revizní technik musí nejen ... Více sledujte zde!
Digitalizace nás kromě jiných služeb zasypává také daty. Máme tolik dat, že se v nich často nemůžeme vyznat. O tom, co nám dnes poskytuje digitalizovaná knihovna, hovořím s Petrem Žabičkou z Moravské zemské knihovny. Žijeme v době, kdy nové publikace nevznikají, nejsou žádní autoři odborných článků. Jsme zasypávání krátkými reklamními úryvky a zdroje ke studiu nám zůstávají skryty pod tlustou vrstvou marketingových cílů. Co s tím?
Jaké problémy mohou nastat při tvorbě projektových dokumentací hromosvodu pro rodinné domy? Je časté, že nízká kvalita dokumentace komplikuje práci realizovních firem? Co obvykle chybí v těchto nedostatečných projektech? Jak důležitá je analýza rizik v projektování hromosvodů? Co všechno by měla obsahovat kvalitní technická zpráva? Je pravda, že někteří lidé nevědí, jak by měla správná dokumentace vypadat, a jsou spokojení jen s několika listy papíru? Jaký rozdíl je mezi zkušenými projektanty a těmi, kteří "podvádějí" v projektování? Co všechno zahrnuje dobře vypracovaný projekt hromosvodu a uzemnění?
DALŠÍ FIREMNÍ ODKAZY
Definice průmyslových svítidel. Průmyslové svítidlo je speciálně navržené a vyrobené pro použití v průmyslových prostředích, kde může být vystaveno náročnějším podmínkám, jako jsou vyšší nebo nižší teploty, vlhkost, prach, chemikálie, mechanické nárazy a vibrace. Je konstruováno tak, aby odolávalo těmto extrémním podmínkám, a často splňuje specifické bezpečnostní a výkonové normy relevantní pro daný ...
Videospot názorně ukazuje použití můstkových systémů pro propojení řadových svorek. K použití není potřeba speciálních nástrojů, přes to je připravena praktická pomůcka. Řešení, které umožňuje přehledné spojení sousedících i vzdálenějších svorek včetně rozdílných průřezů ...
Na výstavě Světlo v architektuře 2010 představila firma WILLIAMS originální řadu svítidel OCCHIO. Jedná se o zajímavě řešený modulární osvětlovací systém, který nabízí uživateli velké množství možných kombinací a způsobů pro kreativní řešení osvětlení ...
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933