Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

ABB uvádí ...

... pro spínače, zásuvky i inteligentní elektroinstalace. Usnadní práci, ...

Ochrana potrubních ...

Potrubí jsou „žílami“ dnešních průmyslových společností. Na ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
  • Nakoukněte na krátký popis technického sešitu o u kabelových nosných systémech tradičního českého výrobce. Jaké podrobnosti poskytují autoři tohoto titulu pro snažší navrhování a montáž? Jaké druhy systémů lze od tohoto výrobce použít pro kabelová ...
  • Ale kterou? Dle zákona 25082021Sb., dle nařízení vlády 190/2022Sb. nebo nařízení vlády 194/2022Sb.? Povinnosti, kvalifikace a jak určit odpovědnou odbornou osobu dle zákona 250/2021Sb. a osobu odpovědnou dle NV 190/2022Sb. a odpovědnou osobu dle ...

SCHRACK: Katalog záložních zdrojů 350VA - 800kVA


Document Actions
SCHRACK: Katalog záložních zdrojů 350VA - 800kVA
Chcete mít přehled o dostupných záložních systémech? Jak a čím zálohovat různá zařízení v elektroinstalacích může být problémem nikoliv pouze pro spotřebitele. Tento technický sešit dává přehled o různých záložních zdrojích, které navrhujete, dodáváte nebo instalujete. Co tento katalog obsahuje, naleznete v tomto článku ...
Jiří Macháček, ze dne: 1.06.2010

UPS zdánlivě nesouvisí s elektroinstalacemi, ale opravdu pouze zdánlivě. Ti, co plánují, dodávají, či montují zařízení a řeší jejich nepřetržitý a nepřerušený provoz, se bez záložních zdrojů neobejdou.

Kde najdou tyto záložní zdroje uplatnění?
Nejčastějším použitím jsou zřejmě osobní počítače, ovšem ze zdejších diskusí pozorný čtenář doplní další využití se systémy elektronické zabezpečovací nebo požární signalizace, oběhovými čerpadly topení, domovními komunikacemi. Inu inteligence elektroinstalací potřebuje zálohovat.
V průmyslových elektroinstalacích je záložní zdroj samozřejmý v objektech nemocnic, letišť, skladů, kanceláří ...

Proč je Schrack jako dodavatel UPS úspěšný?
Vyplňuje totiž mezeru mezi maloobchodními dodavateli a výrobci. Na maloprodejnách se často mnoho chytrého nedozvíte a naopak výrobce se nebude zabývat jedním z mnoha tisíců obchodních případů. Tady má Schrack jako odborný prodejce navrch.

Co vše v katalogu naleznete?
UPSky, které chrání zátěže před krátkodobými výpadky, změnami napětí (jako podpětí, výpadky), permanentním přepětím, frekvenčními výkyvy, proudovými rázy.

Pro která zařízení a oblasti Schrack své UPS upřednostňuje?
Osobní počítače, telefonní zařízení, sítě LAN, pracovní stanice, servery, pokladní systémy, banky, průmysl, zdravotnictví ...  Logicky odvodíme další možnosti využití.

A tak my, kteří potřebujeme rychlou orientaci, využijeme informativní náčrtky, připojovací schémata, fotografie nebo i rozměry UPS pro naše technická rozhodnutí. Samozřejmě není nad osobní konzultaci s projekt manažerem UPS systémů. Právě jako velmi dobrý podklad pro jednání s odborníky ze Schrack Technik je dobrý tento technický sešit UPS.

Pokud pracujete v oboru, máte možnost si vyžádat katalog a více informací níže uvedeným formulářem!

 
 

 

TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

Schrack Technik spol. s r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933