Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje

RECENZE: Vzduchové jističe 3WA OEZ 2024


Document Actions
RECENZE: Vzduchové jističe 3WA OEZ 2024
Hledáte podrobné informace o tom, jak si vybrat správný jistič, jaké příslušenství k němu můžete získat a jaké má technické parametry? Jaká je možnost přizpůsobení různým potřebám? S čím jsou 3WA kompatibilní? Jak dalece se dají jednoduše upravovat nebo rozšiřovat. V tomto materiálu nalezneme popis online nástroje k jejich konfiguraci. Lepší ovládání a dohled nad spotřebou energie. Krátké pozastavení sledujte zde ...
Slávek Patera, ze dne: 22.03.2024


Letošní Odborné semináře přinesly tradiční dávky technických novinek a souvislostí. A kromě toho účastníci viděli předkládanou teorii na panelech a mohli si vybrat z katalogové dokumentace. Středem pozornosti byl i útlý A4 katalog vzduchových jističů 3WA.


Pro větší náhled kliknout!


Vzduchový jistič je pro mě synonymem pro značku OEZ. Jednou jsem v letohradské výrobě byl a všiml jsem si produkce i pro jiné značky. Tato skutečnost je potvrzením velice obsáhlého závazku, ovšem s přihlédnutím, že jde o koncern Siemens, to asi moc nepřekvapí.Co v technickém sešitě nalezneme?
Nutno sdělit, že nejde o katalog, ale o příručku ke vzduchovému jističi. Dozvíme se o funkcích, nastaveních a třeba možných rozšířeních. Tedy speciálka pro úzký okruh projektantů, revizních echniků. Ale stručně:

  • Popis a funkce on-line konfigurátoru
  • Vysvětlení struktury objednacího kódu
  • Základní konfigurace jističů
  • Základní konfigurace pro DC odpínače
  • Přehled příslušenství a doplňkového příslušenství
  • Jističe pro AC a odpínače pro AC/DC
  • Odpínače DC a příklady použití
  • Elektronické nadproudové spouště ETU a provedeníJaké detaily objevíme?
Proti standardním katalogům je v tomto případě složitější, o detailech psát nebudu, ale vypíchnu například: kybernetická bezpečnost a uzamykatelné rozhraní USB-C, elektronická nadproudová spoušť s pokročilou koncepcí monitorování a reportů, komunikace prostřednictvím bluetooth, usb-c, modbus a profinet, funkce nadproudových spouští lze rozšířit prostřednictvím upgrade ...
Závěr
Novinka je příliš horká, pdf verze k dispozici ještě není. Vzduchové jističe 3WA jsou důležité pro bezpečný a efektivní chod, a tento dokument poskytuje všechny informace, které jsou potřebné k jejich pochopení a výběru. Technické informace nejsou pro každého elektrikáře!
 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

OEZ s.r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Měsíc březen je tradičně hlavní informační sezónou. V březnu získáváme nejvíce informací z celého roku a OEZ si k tomuto období připravil opět silné dávky svých přednášek. Jaká budou témata? Letos bude řeč i o pravidlech připojování jističů v rozvaděčích! Co bude k vidění a testování? Například funkční záskokový automat, retrofit s novým jističem 3VA27, způsob ovládání motorového pohonu jističe 3VA ... Ve kterých městech přednášky budou? A konečně, jak se přihlásit?
Technický sešit poskytuje informace o nadproudových spouštích jističů 3VA, včetně detailních technických specifikací, nastavení a aplikací. Obsahuje popisy termomagnetických a elektronických nadproudových spouští, průvodce pro nastavení vypínacích charakteristik, přehled provedení nadproudových spouští a specifické informace o jednotlivých typech nadproudových spouští. Dokument je užitečný pro technické specialisty a inženýry zaměřené na ochranu elektrických obvodů a optimalizaci jejich výkonu. Více zde ...
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Autor článku
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933