Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje

Produkty pro měření a komunikaci OEZ 2023


Document Actions
Produkty pro měření a komunikaci OEZ 2023
Přednáška o produktech měření a komunikace na Odborných seminářích OEZ 2023 byla rozdělena na tři části. Úvodem bylo krátké opakování toho, co zaznělo v předešlém období, následovalo téma o energetickém managementu a aktuální související přístroje OEZ. Konkrétně jističe Arion, kompaktní jističe 3VA a analyzátory sítí PAQ. V druhé části byly představeny nové přístroje pro měření a komunikaci, modulární přístroje, pojistky, sběr a vizualizace dat. Tuto část zpracoval Patrik Fišer, produktový specialista a můžete si ji znovu poslechnout zde ...
Komerční sdělení, ze dne: 12.07.2023

Navrhujete přehledový systém o energetických tocích ve vnitřní energetické síti? OEZ představil nové produkty pro měření a komunikaci, které pomohou v řízení distribuce elektrické energie. Cena elektřiny, poplatky za distribuci a tlak na snižování uhlíkové stopy vedou manažery k přehodnocování energetické situace. Monitorování elektrických veličin a systematické zaznamenávání toků a energie je důležité pro efektivní řízení. Přístroje OEZ umožňují měření a analýzu spotřeby, lokalizaci poruch a vytváření energetických zpráv v souladu s normou ISO 50001.


Pro více informací kliknout!

Funkce zahrnují měření proudu, napětí, frekvence, účiníku a výkonu. Produkty umožňují komunikaci a přenos naměřených dat do nadřazených systémů. K dispozici je široká škála produktů včetně pojistek, analyzátorů sítí a komunikačních spínačů. Jsou vybaveny funkcemi měření teploty a bezdrátového přenosu dat.Nová komunikační rozhraní OEZ umožňují zobrazení naměřených hodnot přímo na místě, nebo přenos dat do nadřazených systémů. V nabídce je také vlastní webové rozhraní pro grafické zobrazení a archivaci dat. Produkty OEZ jsou vhodné pro všechny proudové úrovně a umožňují energetickým manažerům vypracovat zprávy podle ISO 50001.


Záznam této přednášky zde ...
 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

OEZ s.r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Měsíc březen je tradičně hlavní informační sezónou. V březnu získáváme nejvíce informací z celého roku a OEZ si k tomuto období připravil opět silné dávky svých přednášek. Jaká budou témata? Letos bude řeč i o pravidlech připojování jističů v rozvaděčích! Co bude k vidění a testování? Například funkční záskokový automat, retrofit s novým jističem 3VA27, způsob ovládání motorového pohonu jističe 3VA ... Ve kterých městech přednášky budou? A konečně, jak se přihlásit?
Technický sešit poskytuje informace o nadproudových spouštích jističů 3VA, včetně detailních technických specifikací, nastavení a aplikací. Obsahuje popisy termomagnetických a elektronických nadproudových spouští, průvodce pro nastavení vypínacích charakteristik, přehled provedení nadproudových spouští a specifické informace o jednotlivých typech nadproudových spouští. Dokument je užitečný pro technické specialisty a inženýry zaměřené na ochranu elektrických obvodů a optimalizaci jejich výkonu. Více zde ...
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Autor článku
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933