Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Záblesk průchozí ...

WAGO, značka nesoucí symbol rychlého a spolehlivého spojení, přichází s ...

Technické normy ...

Přikazují, doporučují, nebo zakazují? O normativních předpisech a ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
 • V domě s instalovým tepelným čerpadlem a fotovoltaikou od známé firmy se objevila série elektrických přešlapů, které odhaluje nezávislý revizní technik. Nejenže instalace tepelného čerpadla a fotovoltaiky překypuje nebezpečnými a nesprávnými ...

Sbírka odborných setkání TECO roku 2020


Document Actions
Sbírka odborných setkání TECO roku 2020
Co se dělo v době hygienických opatření ve vývojovém a výrobním prostředí kolínského TECO jsme věděli přesně. Pro tuto značku, stejně jako pro jiné, padla všechna plánovaná setkání na neurčito. A tak jsme spolu připravili několik vzdálených setkání. Při každém z nich se věnujeme určité oblasti využití výkonné jednotky FOXTROT ... pokud majitel domu přemýšlí o chytré elektroinstalaci ... jaké je uplatnění FOXTROTu v průmyslu ... uplatnění FOXTROTu v projektech bytových domů ... jak umí FOXTROT řídit veřejnou, elektromobilní a fotovoltaickou energii ... všechny díly můžete sledovat zde!
Redakce portálu Elektrika, Komerční sdělení, ze dne: 19.01.2021


Loňský březen byl měsíc změn a plánů "B". Určitou dobu jsme vyčkávali příznivějšího vývoje, ovšem nakonec se u všech výrobců a distribučních společností vše odehrálo jinak. Kolínské TECO proti jiným společnostem má určitou výhodu. Odborníci zaměření na návrh, instalaci a servis systémových instalací mají k distanční formě komunikace podstatně blíž než jiné profese v elektrotechnice.

Níže se můžete seznámit s chronologickým podáním jednotlivých výstupů ...

 • IP007#
  Jaromír Klaban o provozu TECO během omezení Koronavirem
  Jaké dopady má aktuální výjimečný stav na společnost Teco a jaké přijali opatření? Co nákup součástek na montáž, pocíťují nějaký problém od dodavatelů? Jak v  těchto dnech funguje technická podpora? • LIVE TECO:
  Pokud majitel domu přemýšlí o chytré elektroinstalaci
  Na trhu existuje neuvěřitelné množství zařízení s nálepkou SMART. Zasvěcení dobře ví, že v převážné většině avízovaného zboží vůbec nic chytrého není. V tomto webcastu se zaměříme na FOXTROT. Proč jej má majitel rodinného domu chtít, pokud ví, že počítač není chytrý? Promluvíme s těmi, co k tomu mají co říct! Udělejte už stop nesmyslným klišé o inteligentních elektroinstalacích a prozkoumejte jádro zájmu systému FOXTROT ...
  (Jan Hájek, Jaromír Klaban, Miroslav Minařík, Pavel Smílek, Jiří Vogl, Josef Šiška) • LIVE TECO:
  Jaké je uplatnění FOXTROTu v průmyslu
  Dnes budeme v živém rozhovoru mluvit s Jaromírem Klabanem o FOXTROTu v průmyslu. FOXTROT je univerzální nástroj použitelný v soukromé i přísné průmyslové zóně. Na čem je FOXTROT postavený? Z čeho pramení jeho konstrukce? Kde FOXTROT nalezneme a také nás zajímají skutečně živé reference. Zkusíme se telefonicky spojit s provozovatelem průmyslového celku který souběžně provozuje i zábavní park. Vše je řízeno FOXTROTY ...
  (Jaromír Klaban, Alena Lubasová, Miroslav Minařík, Petr Postránecký)  LIVE TECO:
  Uplatnění FOXTROTu v projektech bytových domů
  Proč zrovna v projektech bytových domů? Co je myšleno bytovým domem? Jaké jsou potřeby obyvatel, vlastníků, nebo třeba správců? Jak takové potřeby zajišťovat a čím? Jaký je dnes standardní stav řízení podobných objektů? Co v takových případech umí vyřešit FOXTROT? Kdo navrhne vhodnou strukturu? Jak začít? Jaký je vhodný postup?
  (Miloš Hort, Jan Hájek, Jaromír Klaban, Jindřich Kubec, Miroslav Minařík, David Černoch) • TECO LIVE:
  Jak umí FOXTROT řídit veřejnou, elektromobilní a fotovoltaickou energii
  Proč nazvat FOXTROT pozorným energetickým dispečerem? Umí totiž rozdělovat různé toky energií tak, že nepotřebuje přítomnost ani pozornost obsluhy. Jak hlídat odběry nabíjecích míst elektromobilů, energii fotovoltaické elektrárny a třeba také přepínání do ostrovního režimu? Toto téma rozebere Miroslav Minařík, Jaromír Klaban se svými hosty ...
  (Pavel Horský, Jaromír Klaban, Jaromír Marušinec, Miroslav Minařík, Jindřich Nerad, Petr Postránecký)S odstupem jedenácti měsíců se situace sice nezměnila k lepšímu, ovšem vývoj komunikace s obchodními partnery se opravdu změnil. A od pracovníků TECO se můžeme prý na nové informace zase těšit!

Aktuální přehled videozáznamů TECO naleznete zde!
Technické dokumenty TECO lze prohlížet zde v redakční knihovně!

 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

Teco a.s .
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Svět se za fotovoltaickými panely honí na všech možných místech. Hlavním motorem, hned po dotacích, je představa energetické soběstačnosti nebo snadná, pasivní tvorba zisku. Na základě čeho se vlastně soukromí investoři malých fotovoltaických elektráren rozhodují? Do jaké míry jsou pod vlivem emotivních nabídek marketingu a co skutečně ví o trhu s elektrickou energií? S Jarobírem Klabanem jsme otevřeli téma základní energetické gramotnosti. Jak některé části této problematiky vnímá dodavatel řídících systémů?
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Reklama textem
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933