Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
  • Když si starší pár pořídil fotovoltaickou elektrárnu na základě slibů obchodníka, netušil, jaké problémy je čekají. Po výpadku elektřiny v obci zjistili, že jejich investice nefunguje tak, jak očekávali. Co způsobilo, že jejich FVE nebyla schopna ...

OEZ: Odborné semináře OEZ 2010 – děkujeme za vaši účast!


Document Actions
OEZ: Odborné semináře OEZ 2010 – děkujeme za vaši účast!
Počátkem roku jsme na našich stránkách (OEZ) informovali, že společnost OEZ na jaro připravuje sérii odborných seminářů s cílem informovat o novinkách v sortimentu, nových trendech atd. Malé ohlednutí za již skončenou šňůrou seminářů naleznete zde ...
Komerční sdělení, ze dne: 31.05.2010


Stalo se již tradicí, že společnost OEZ na rozhraní zimy a jara organizuje odborné semináře. Jejich prostřednictvím naše společnost každoročně sděluje informace o novinkách v sortimentu přístrojů uváděných na trh a současně informuje o nových trendech v oblasti jištění rozvodů nízkého napětí. A stejně tradičně se těchto seminářů účastní velké množství projektantů, energetiků, elektromontérů, revizních techniků a dalších odborníků v oblasti elektrotechnického průmyslu.

Ale letošní rok předčil všechna naše očekávání. Jen pro ilustraci: semináře v Ostravě se zúčastnilo 280 zájemců, v Pardubicích 260, v Praze po oba dva dny byla návštěva vždy 220 účastníků a v Brně 210. Mimo těchto míst proběhly semináře v letošním roce také v Českých Budějovicích, Jihlavě, Karlových Varech, Liberci, Plzni, Teplicích a Zlíně. Celkem Odborné semináře OEZ navštívilo 1931 odborníků z elektrotechnické sféry. A to znamená, že do přednáškových sálů přišlo o 25% posluchačů více než v roce 2009!

Témata, která byla přednášena na letošním ročníku seminářů, byla zaměřena do těchto oblastí:

  • Aplikace přepěťových ochran v instalacích nn v návaznosti na nové normy
  • Kompaktní jističe Modeion a jejich použití v průmyslové automatizaci
  • Použití přístrojů společnosti OEZ v rozvodech fotovoltaických elektráren
  • Ekonomická optimalizace průřezu silových kabelů nn pomocí programu Sichr v.10.

Na seminářích byla k dispozici nová katalogová dokumentace, předvedená softwarová podpora a písemně zpracované podklady přednášek. Součástí seminářů byla poměrně rozsáhlá expozice produktů OEZ s.r.o.

Děkujeme touto cestou všem elektrotechnikům za účast na Odborných seminářích OEZ 2010 a již se těšíme na setkání s vámi v příštím roce. Pokud jste neměli možnost se Odborných seminářů 2010 zúčastnit, můžete si z registrované části webových stránek www.oez.cz Modré planetystáhnout kompletní prezentaci Odborných seminářů 2010.

 
 

 

TEXT Z OBLASTÍ


FIREMNÍ TIPY
Katalog slouží jako zdroj informací pro elektrotechniky, kteří provádějí aktualizace a náhrady starších jističů pro své klienty. Poskytuje vysvětlení, jaké jsou dostupné náhrady a jaké specifické kroky a montážní sady jsou potřebné pro správnou instalaci nových modelů. To umožňuje poskytnout kvalifikovanou a bezpečnou službu, zajistit správnou funkčnost zařízení a zároveň dodržovat soulad s normativním doporučením. Jaké zkušenosti máte vy?
Hledáte podrobné informace o tom, jak si vybrat správný jistič, jaké příslušenství k němu můžete získat a jaké má technické parametry? Jaká je možnost přizpůsobení různým potřebám? S čím jsou 3WA kompatibilní? Jak dalece se dají jednoduše upravovat nebo rozšiřovat. V tomto materiálu nalezneme popis online nástroje k jejich konfiguraci. Lepší ovládání a dohled nad spotřebou energie. Krátké pozastavení sledujte zde ...
Měsíc březen je tradičně hlavní informační sezónou. V březnu získáváme nejvíce informací z celého roku a OEZ si k tomuto období připravil opět silné dávky svých přednášek. Jaká budou témata? Letos bude řeč i o pravidlech připojování jističů v rozvaděčích! Co bude k vidění a testování? Například funkční záskokový automat, retrofit s novým jističem 3VA27, způsob ovládání motorového pohonu jističe 3VA ... Ve kterých městech přednášky budou? A konečně, jak se přihlásit?
Technický sešit poskytuje informace o nadproudových spouštích jističů 3VA, včetně detailních technických specifikací, nastavení a aplikací. Obsahuje popisy termomagnetických a elektronických nadproudových spouští, průvodce pro nastavení vypínacích charakteristik, přehled provedení nadproudových spouští a specifické informace o jednotlivých typech nadproudových spouští. Dokument je užitečný pro technické specialisty a inženýry zaměřené na ochranu elektrických obvodů a optimalizaci jejich výkonu. Více zde ...
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Autor článku
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933