Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Bazar
Poptávka, koupím ...
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Osobní nástroje

ELKOV otevřel samoobslužnou prodejnu


Document Actions
ELKOV otevřel samoobslužnou prodejnu
Přední český velkoobchod právě dokončil myšlenku samoobslužné prodejny elektroinstalačního materiálu. Všichni známe nákupní proces, procházení obřích regálů za asistence skladového prodejce se čtečkou v ruce. Reálné časy výběru zboží se díky promyšlené synchronizaci zkracují na minima, ovšem ne v každém případě je nutná přítomnost kvalifikovaného pracovníka. V takových případech je pro nakupujícího více vhodný vlastní samoobslužný výběr. Takové prodejní prostředí však musí splňovat požadavky kladené poptávkou nakupujících odborníků ...
Redakce portálu Elektrika, ze dne: 25.11.2019


Média zaplňují naši pozornost digitalizací různých byznys procesů. Ovšem je dobré pamatovat na základní principy obchodu a nenechat je ztratit v digitálním nadšení. Podívejme se na ELKOV elektro. Ten rozšiřuje skladovací prostory a otevírá samoobslužnou prodejnu elektromateriálu v Brně. Rozšířil v brněnském centrálním skladě na ulici Sokolova skladovací prostory o 3.600m2. Celková výměra skladu nyní činí 10.000m2. I přes elektronické nákupy je zvětšování distribučních prostorů důležité.
Nové prostory umožnily další rozšíření sortimentu, například o perforované a drátěné žlaby KOPOS Kolín nebo ohebné trubky FRÄNKISCHE. Tam byla také vybudována samoobslužná prodejna elektromateriálu. Na ploše 600m2 najdou příchozí přes 3700 nejprodávanějších položek, od kabelů a jističů, přes hromosvody až po svítidla a světelné zdroje.
Jak to v nové budově vypadá?
V prvním patře vznikla prodejna nářadí, najdete zde přes 4000 položek od 25 renovovaných výrobců, např. Milwaukee, DeWALT, WIHA, Knipex. V nabídce je ruční i elektrické nářadí od hobby produktů až po vysoce profesionální nářadí určené pro všechna řemesla.A pro koho je zmiňovaná prodejna určená?
Pro odborníky nebo spotřebitele? Odpovědí je, že obě skupiny mohou nakupovat, tedy tak jak jsou upraveny obchodní toky zboží našimi zákony. Tedy i koncový spotřebitel může nakoupit elektroinstalační materiál. Jeho použití a instalaci ošetřují jiné legislativní předpisy.

A co víc?
Na své dokončení čeká zcela nový showroom svítidel s plochou 600m2.

Jeho otevření je plánováno na závěr letošního roku a podrobnosti přineseme v další reportáži!
 

 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

ELKOV elektro a.s.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933