Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Úvaha: Zásuvky ...

Elektrická zásuvka může vypadat jednoduše, ale skrývá v sobě mnoho ...

Technické normy ...

Přikazují, doporučují, nebo zakazují? O normativních předpisech a ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
  • Malé, krátké ohlednutí za tím, jak jsme nedávno uvažovali jištění. Jaký byl hlavní účel jistících přístrojů ve vztahu k elektrickým zařízením? Jaký princip byl užíván v tavných pojistkách pro přerušení proudového okruhu? Jaké byly hlavní výhody a ...

Digitalizujte školní rozhlas a již se nestarejte o zvonění!


Document Actions
Digitalizujte školní rozhlas a již se nestarejte o zvonění!
Digitalizujte školní rozhlas a již se nestarejte o zvonění! V dnešní, do digitalizace zasvěcené době má i vzdělávací sektor možnost využít nových technologií ke zlepšení každodenního života učitelů, studentů a celé školní komunity. Jak si ale modernizovat školní prostředí, aniž by se zapomnělo na tradice a lidský dotek? Jak spojit novou technologii s efektivitou a přívětivostí, aby odpovídala potřebám všech zúčastněných stran? V následujícím článku představíme řešení českého výrobce Dexon, které nabízí školám šanci přivést tradiční systémy, jako je zvonění a školní rozhlas, do nového věku a může proměnit školu ve skutečně moderní a přívětivou instituci.
Komerční sdělení, ze dne: 18.08.2023


Buďte moderní školou s přívětivým prostředím! Změňte staré zvonění a rozhlas na chytrý školní rozhlas řízený počítačem. Ubude starostí i nákladů.


Pro větší náhled kliknout!

S českým Dexonem chytře spojíte zvonění a školní rozhlas do jednoho systému. Pouze jeden digitální systém na obojí. Neplatíte za dvojí údržbu. Navodíte příjemnou atmosféru. Už nemusí zvonit, ale může znít příjemná znělka. Snížíte stres vyučujících i žáků, které zapojte do dění ve škole – školní rozhlas mohou mít jako vlastní projekt formou školního rádia. I výuka jazyků bude modernější a přívětivější, protože chytrý rozhlas k tomu snadno využijete.

Školní rozhlas použijete na živá i plánovaná hlášení, třeba pro uvítání rodičů. Samozřejmě naplánujete zvonění, což už není zvonek, ale znělka, a studenti si odvysílají svou mp3 hudbu nebo internetová rádia. Učitel pro výuku jazyka použije tablet, nebo svůj mobilní telefon a rovnou přehraje diktáty nebo jazyková cvičení do své učebny. Cvičitelka aerobiku v tělocvičně rychle přehraje hudbu, stejně jako učitel hudební výchovy, nebo vychovatelka pohádku v družině.Na chytrý školní rozhlas postačí „jedna krabice“. Jde o rozhlasovou ústřednu Dexon JPA 1186IP ze systému Dexon IP Audio, kterou projíte s reproduktory v učebnách, na chodbách i v tělocvičně. To bývají různé nástěnné typy z řady Dexon ARS nebo SP. Zvonící systém již nemusíte vůbec využívat. Rozhlasová ústředna funguje digitálně spolu s počítačem a vidí do internetu. Nastavení provádíte v aplikaci. Podle toho, jak moc se ozvučení rozzónuje, roste i komfort rozhlasu a zvonění.

Školní rozhlas Dexon skrývá opravdu hodně vychytávek. Najdete je na této speciální stránce!

 
 

 

Diskutující k tomuto článku

  ... a další (počet diskutujících: 9)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

DEXON CZECH s.r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Představte si relaxaci v teplé sauně, zatímco kolem zní příjemné tóny hudby. Nyní může být tato vizualizace realitou díky nové reprosoustavě Dexon SN 260. Přináší revoluci v ozvučení saun s bezproblémovou instalací, kvalitním zvukem a odolností proti těžkým saunovým podmínkám. Žádné vrtání, žádné kompromisy. Pouze čistý, kvalitní zvuk v harmonii s přírodním prostředím sauny. Prohlubte svůj dodavatelský repertoár o relaxační zážitek s Dexonem. Přečtěte si více a zjistěte, proč je SN 260 pravou volbou pro saunu kterou ozvučujete!
Chceš ukončit stres a zvýšit efektivitu práce ve svém podniku? Český Dexon přináší revoluční řešení - chytré ozvučení pro výrobu a administrativu. Už žádné pozdní pokyny nebo hlučné výrobní haly! S Dexonem můžeš jednoduše nainstalovat reproduktory a nastavit bezobslužný software, který zajistí, že hlášení budou doručena včas. Zaměstnanci budou lépe informováni, což sníží stres a problémy s náborem pracovních sil. Navíc si můžeš vytvořit hudební kulisou na míru, která vytvoří příjemnou atmosféru na pracovišti. Nejmodernější řešení ozvučení využívá digitální technologie a může být propojeno přes internet, což znamená, že můžeš řídit ozvučení odkudkoliv na světě. Chceš vědět víc?
Partybox Dexon nabízí kompaktní řešení pro snadné ozvučení bez potřeby složité instalace, s přidáním mobility díky kolečkům. Toto zařízení, vhodné jak pro firemní klientelu, tak pro konečné uživatele, je vyzbrojeno dvěma bezdrátovými mikrofony fungujícími v pásmu UHF. Postavený na digitálním zesilovači, obsahuje trojici reproduktorů, Bluetooth, USB a SD přehrávač, a další funkce pro optimalizaci zvuku. Dynamické osvětlení na přední straně reaguje na hudbu a zařízení je napájeno vestavěným akumulátorem, který se dobíjí automaticky. Jednoduše instalovatelné a použitelné například pro školení nv 194 nebo závěrečnou oslavu důležité zakázky!
Nejste spokojení s ozvučením při prezentacích? Český Dexon přichází s řešením. WA 305RC nejen nabízí kvalitní ozvučení, ale i možnost drátového a bezdrátového připojení a dokonce bluetooth konektivitu. To vše s doplňkem multifunkčního mikrofonu, který ovládá prezentaci, zvýrazňuje body s laserovým ukazovátkem a přenáší hlas. Toto je ozvučení 21. století pro moderní vzdělávání. Neztrácejte čas řešením ozvučením, nasaďte ověřené a ušetřeným čas dejte do vyladěné prezentace!
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Autor článku
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933