Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Úvaha: Zásuvky ...

Elektrická zásuvka může vypadat jednoduše, ale skrývá v sobě mnoho ...

Technické normy ...

Přikazují, doporučují, nebo zakazují? O normativních předpisech a ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
  • Malé, krátké ohlednutí za tím, jak jsme nedávno uvažovali jištění. Jaký byl hlavní účel jistících přístrojů ve vztahu k elektrickým zařízením? Jaký princip byl užíván v tavných pojistkách pro přerušení proudového okruhu? Jaké byly hlavní výhody a ...

Ozvučte pergolu, terasu nebo balkón, chytrými zesilovači DEXON to jde snadno


Document Actions
Ozvučte pergolu, terasu nebo balkón, chytrými zesilovači DEXON to jde snadno
Tento výrobce trvalého ozvučení, nabízí chytrá a odolná řešení pro novostavby, rekonstruované byty a terasy. S ozvučovacími systémy se získá nejen kvalitní zvuk, ale také snadná ovladatelnost a esteticky příjemné provedení. Dexon RP 110 aktivní podhledové reproduktory s integrovaným zesilovačem Bluetooth nebo WiFi jsou ideální pro prostory s podhledem střechy. Pro ty, kteří nemají podhled k dispozici, Dexon SP 622 klimaticky odolné nástěnné reprosoustavy nabízejí vysoký stupeň krytí IP 66 pro venkovní prostředí. S jednoduchou instalací a možností streamování hudby z různých zařízení se Dexon ozvučovací technologie stává dokonalým společníkem.
Komerční sdělení, ze dne: 21.07.2023


Nastěhujete se do novostavby, zrekonstruujete byt a brzy se začnete poohlížet, jak si odpočinek zpříjemnit. Český výrobce Dexon se zaměřuje na trvalé ozvučení, které se jednou nainstaluje, zimu, vlhko i vysokou teplotu vydrží celý rok a je možné jej použit kdykoli. Nejde o žádná „chrchlátka“ na baterku, ale chytré ozvučení s kvalitním zvukem. Zabudované napevno, skrytě, nenarušující vzhled exteriéru. A obsluhovat se bude snadno, zvládne to i laik.Máme-li k dispozici podhled střechy domu, zvolíme aktivní podhledové repro Dexon RP 110. Mají na sobě osazen zesilovač s Bluetooth (Dexon JPM 2021) nebo WiFi (Dexon JPM 2022WI) příjmem. Reproduktory propojíme pouze k napájení. Zesilovač je přímo u reproduktorů, např. v podhledu. Nic víc není potřeba.

Není-li k dispozici podhled, nezbývá, než instalovat nástěnné ozvučení pomocí klimaticky odolných reprosoustav Dexon SP 622. Oproti jiným modelům, mají vysoký stupeň krytí IP 66, takže je možné ji instalovat do venkovních prostředí, kde se předpokládá déšť. Jejich instalaci provedeme pomocí kloubového držáku, díky kterému reprosoustavu nasměrujeme. SP 622 má univerzální zvukový charakter s velmi příjemným podáním hudby (dostatek basů) a s výbornou srozumitelností řeči, a tak se hodí nejenom pro hudbu, ale i pro poslech audio knihy, nebo dokumentů. Reprosoustavy napojíme na některý z chytrých zesilovačů Dexon JPM xxx2.


Pro větší náhled kliknout!


Po spárování reproduktorů můžeme začít streamovat hudbu z aplikace ve smartphonu, tabletu, televizi, notebooku nebo stolním počítači. Hudbu „čerpáme“ z internetu nebo ze svého domácího či cloudového úložiště. Díky Bluetooth, nebo WiFi, dostáváme mnohem vyšší komfort, než kdybychom reproduktory napojovali na hifi ozvučení v obývacím pokoji.

Jak takové ozvučení terasy provést, zjistěte na této speciální stránce.
 
 

 

Diskutující k tomuto článku

  ... a další (počet diskutujících: 4)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

DEXON CZECH s.r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Představte si relaxaci v teplé sauně, zatímco kolem zní příjemné tóny hudby. Nyní může být tato vizualizace realitou díky nové reprosoustavě Dexon SN 260. Přináší revoluci v ozvučení saun s bezproblémovou instalací, kvalitním zvukem a odolností proti těžkým saunovým podmínkám. Žádné vrtání, žádné kompromisy. Pouze čistý, kvalitní zvuk v harmonii s přírodním prostředím sauny. Prohlubte svůj dodavatelský repertoár o relaxační zážitek s Dexonem. Přečtěte si více a zjistěte, proč je SN 260 pravou volbou pro saunu kterou ozvučujete!
Chceš ukončit stres a zvýšit efektivitu práce ve svém podniku? Český Dexon přináší revoluční řešení - chytré ozvučení pro výrobu a administrativu. Už žádné pozdní pokyny nebo hlučné výrobní haly! S Dexonem můžeš jednoduše nainstalovat reproduktory a nastavit bezobslužný software, který zajistí, že hlášení budou doručena včas. Zaměstnanci budou lépe informováni, což sníží stres a problémy s náborem pracovních sil. Navíc si můžeš vytvořit hudební kulisou na míru, která vytvoří příjemnou atmosféru na pracovišti. Nejmodernější řešení ozvučení využívá digitální technologie a může být propojeno přes internet, což znamená, že můžeš řídit ozvučení odkudkoliv na světě. Chceš vědět víc?
Partybox Dexon nabízí kompaktní řešení pro snadné ozvučení bez potřeby složité instalace, s přidáním mobility díky kolečkům. Toto zařízení, vhodné jak pro firemní klientelu, tak pro konečné uživatele, je vyzbrojeno dvěma bezdrátovými mikrofony fungujícími v pásmu UHF. Postavený na digitálním zesilovači, obsahuje trojici reproduktorů, Bluetooth, USB a SD přehrávač, a další funkce pro optimalizaci zvuku. Dynamické osvětlení na přední straně reaguje na hudbu a zařízení je napájeno vestavěným akumulátorem, který se dobíjí automaticky. Jednoduše instalovatelné a použitelné například pro školení nv 194 nebo závěrečnou oslavu důležité zakázky!
Nejste spokojení s ozvučením při prezentacích? Český Dexon přichází s řešením. WA 305RC nejen nabízí kvalitní ozvučení, ale i možnost drátového a bezdrátového připojení a dokonce bluetooth konektivitu. To vše s doplňkem multifunkčního mikrofonu, který ovládá prezentaci, zvýrazňuje body s laserovým ukazovátkem a přenáší hlas. Toto je ozvučení 21. století pro moderní vzdělávání. Neztrácejte čas řešením ozvučením, nasaďte ověřené a ušetřeným čas dejte do vyladěné prezentace!
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Autor článku
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933