Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Úvaha: Zásuvky ...

Elektrická zásuvka může vypadat jednoduše, ale skrývá v sobě mnoho ...

Technické normy ...

Přikazují, doporučují, nebo zakazují? O normativních předpisech a ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
  • Malé, krátké ohlednutí za tím, jak jsme nedávno uvažovali jištění. Jaký byl hlavní účel jistících přístrojů ve vztahu k elektrickým zařízením? Jaký princip byl užíván v tavných pojistkách pro přerušení proudového okruhu? Jaké byly hlavní výhody a ...

DEXON: Relaxujte s příjemným a hlavně chytrým ozvučením od Dexonu!


Document Actions
DEXON: Relaxujte s příjemným a hlavně chytrým ozvučením od Dexonu!
Váš domov ještě nezná ozvučení? Ale i tolik důležitého ticha se dá nabažit! Představte si, že by ranní vstávání bylo veselejší. Stejně jako večerní grilovačka. Koupelna, kuchyně, terasa, pokoj i pracovna. To vše se dá zpříjemnit hudbou. A nejen hudbou! Pokud máte ve sluchátkách rozposlouchanou audioknihu, její všudypřítomný hlas zpříjemní čas strávený mechanickou činností. O dalším využití poslechu při práci nebo do školy může být jiný článek. Tento se věnuje konvenčnímu poslechu hudby a možnostech systému ...
Komerční sdělení, ze dne: 19.06.2023


Vytvoříte si příjemnou atmosféru pro relax, ať už ležíte ve vaně, na pohovce, nebo dynamickou atmosféru pro domácí oslavu. Ozvučení bude skryté a snadně ovladatelné pro laiky i seniory. Nemusíte pořizovat složité a drahé multiroom systémy. S technologií Dexon Smart Audio klidně ozvučte pro začátek jen koupelnu a později další prostory. Náklady ukočírujete a ozvučení bude podle vašich představ. Instalace je snadná a kabeláž nahradí Wi-Fi.Moderním způsobem ozvučování pokoje, koupelny, kuchyně a pracovny je vestavění reproduktorů do podhledu. Na stropě, ale klidně i na stěně, tak vidíme pouze mřížky. Většina z podhledových repro Dexon je dokonce vlhku odolná, takže je můžete použít do koupelny nebo podhledu na terase. A pokud není možné vestavovat do stropu, Dexon má řešení i ve formě nástěnných reprosoustav, stejně jako kvalitní Hi-Fi modely.

Prvním způsobem chytrého ozvučení je použití tzv. nástěnných přehrávačů. Poblíž vypínačů osvětlení zabudujete tyto „chytré krabičky.“ Mají v sobě přehrávač audia a videa, FM, nebo internetové rádio, slot pro paměťovou kartu, zesilovače, dotykový displej a hlavně spojení Bluetooth nebo i na internet přes Wi-Fi. Napájí se rovnou z 230V. Komfortnější model MRP 8200 umí ozvučit dokonce čtyři místnosti a nejkomfortnější model MRP 9200 nabízí i řízení chytré domácnosti.

Nechcete, aby ozvučení bylo vidět, ale přesto fungovalo? Pak druhým způsobem ozvučení je to vestavné. To jediné, co je přiznáno, jsou reproduktory ve stropě. Ty interiér nijak nenarušují, protože vidíte pouze jejich mřížky. Ovládají se smartphonem. Zesilovač je přímo na reproduktoru a vysílání hudby se děje přes Bluetooth nebo WiFi v domě. Pokud místností ozvučíte více, spravujete je jako multiroom systém v aplikaci.

Kam dál? Více o ozvučení domova najdete na této speciální stránce.


 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

DEXON CZECH s.r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Představte si relaxaci v teplé sauně, zatímco kolem zní příjemné tóny hudby. Nyní může být tato vizualizace realitou díky nové reprosoustavě Dexon SN 260. Přináší revoluci v ozvučení saun s bezproblémovou instalací, kvalitním zvukem a odolností proti těžkým saunovým podmínkám. Žádné vrtání, žádné kompromisy. Pouze čistý, kvalitní zvuk v harmonii s přírodním prostředím sauny. Prohlubte svůj dodavatelský repertoár o relaxační zážitek s Dexonem. Přečtěte si více a zjistěte, proč je SN 260 pravou volbou pro saunu kterou ozvučujete!
Chceš ukončit stres a zvýšit efektivitu práce ve svém podniku? Český Dexon přináší revoluční řešení - chytré ozvučení pro výrobu a administrativu. Už žádné pozdní pokyny nebo hlučné výrobní haly! S Dexonem můžeš jednoduše nainstalovat reproduktory a nastavit bezobslužný software, který zajistí, že hlášení budou doručena včas. Zaměstnanci budou lépe informováni, což sníží stres a problémy s náborem pracovních sil. Navíc si můžeš vytvořit hudební kulisou na míru, která vytvoří příjemnou atmosféru na pracovišti. Nejmodernější řešení ozvučení využívá digitální technologie a může být propojeno přes internet, což znamená, že můžeš řídit ozvučení odkudkoliv na světě. Chceš vědět víc?
Partybox Dexon nabízí kompaktní řešení pro snadné ozvučení bez potřeby složité instalace, s přidáním mobility díky kolečkům. Toto zařízení, vhodné jak pro firemní klientelu, tak pro konečné uživatele, je vyzbrojeno dvěma bezdrátovými mikrofony fungujícími v pásmu UHF. Postavený na digitálním zesilovači, obsahuje trojici reproduktorů, Bluetooth, USB a SD přehrávač, a další funkce pro optimalizaci zvuku. Dynamické osvětlení na přední straně reaguje na hudbu a zařízení je napájeno vestavěným akumulátorem, který se dobíjí automaticky. Jednoduše instalovatelné a použitelné například pro školení nv 194 nebo závěrečnou oslavu důležité zakázky!
Nejste spokojení s ozvučením při prezentacích? Český Dexon přichází s řešením. WA 305RC nejen nabízí kvalitní ozvučení, ale i možnost drátového a bezdrátového připojení a dokonce bluetooth konektivitu. To vše s doplňkem multifunkčního mikrofonu, který ovládá prezentaci, zvýrazňuje body s laserovým ukazovátkem a přenáší hlas. Toto je ozvučení 21. století pro moderní vzdělávání. Neztrácejte čas řešením ozvučením, nasaďte ověřené a ušetřeným čas dejte do vyladěné prezentace!
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Autor článku
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933