Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Úvaha: Zásuvky ...

Elektrická zásuvka může vypadat jednoduše, ale skrývá v sobě mnoho ...

Technické normy ...

Přikazují, doporučují, nebo zakazují? O normativních předpisech a ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
  • Malé, krátké ohlednutí za tím, jak jsme nedávno uvažovali jištění. Jaký byl hlavní účel jistících přístrojů ve vztahu k elektrickým zařízením? Jaký princip byl užíván v tavných pojistkách pro přerušení proudového okruhu? Jaké byly hlavní výhody a ...

DEXON: Praktické ozvučení výrobních prostor


Document Actions
DEXON: Praktické ozvučení výrobních prostor
Chceš ukončit stres a zvýšit efektivitu práce ve svém podniku? Český Dexon přináší revoluční řešení - chytré ozvučení pro výrobu a administrativu. Už žádné pozdní pokyny nebo hlučné výrobní haly! S Dexonem můžeš jednoduše nainstalovat reproduktory a nastavit bezobslužný software, který zajistí, že hlášení budou doručena včas. Zaměstnanci budou lépe informováni, což sníží stres a problémy s náborem pracovních sil. Navíc si můžeš vytvořit hudební kulisou na míru, která vytvoří příjemnou atmosféru na pracovišti. Nejmodernější řešení ozvučení využívá digitální technologie a může být propojeno přes internet, což znamená, že můžeš řídit ozvučení odkudkoliv na světě. Chceš vědět víc?
Komerční sdělení, ze dne: 19.10.2023


Panuje u vás stres, protože mistr běhá po výrobě, pokřikuje a zaměstnanci se nařízení dozvídají se zpožděním? Řešení je snadné. A není vůbec drahé. Chytré (automatizované) ozvučení výroby i administrativy od českého Dexonu.Jak na to?
Český Dexon vám poradí, kde a jak nainstalovat reproduktory, které připojíte do počítačové sítě a jak nastavit bezobslužný software. Produktivita práce se zvýší, protože hlášení budou provedena v pravý čas. Mikrofonem, mobilem, nebo automaticky. Zaměstnanci budou lépe informováni, bude méně stresu i méně problémů s náborem pracovních sil. Hudební kulisou na míru vytvoříte příjemnou atmosféru na pracovišti.Ozvučení firemních prostor znamená mnoho prostorů, obvykle kanceláří, výroby, skladů a provádí se s několika zónami. Výhodou je spínání a regulování hlasitosti na zónách zvlášť, vyhlašování oznámení do jednotlivých zón a další komfort.
Tím nejmodernějším řešením ozvučení, je ozvučení digitální, po datech – v počítačové síti LAN, nebo dokonce po internetu. V centrále firmy instalujeme serverovou aplikaci, která bude celou technologii Dexon IP Audio řídit a automatizovat. Na jednotlivá oddělení, ale také i na jednotlivé pobočky, a to kdekoli na světě, rovnou instalujeme IP reproduktory, výkonové zesilovače, nebo rozhlasové ústředny a tyto připojíme do internetu.

Co se týče funkčnosti, můžeme vysílat hlášení, hudbu z playlistů, internetová rádia a to vše samozřejmě automatizovat i plánovat (nikdo se o nic následně nestará). Také lze zachytávat běžný zvuk z počítače (jeho zvukové karty), to např. přehráváte-li Spotify nebo Youtube v prohlížeči (třeba pro školení). Samozřejmě nechybí management uživatelů a jejich rolí. A ze specialit tu máme přístroje pro automatizaci hlášení na základě průmyslové technologie a enkodéry či dekodéry audio a datových signálů. 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

DEXON CZECH s.r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Představte si relaxaci v teplé sauně, zatímco kolem zní příjemné tóny hudby. Nyní může být tato vizualizace realitou díky nové reprosoustavě Dexon SN 260. Přináší revoluci v ozvučení saun s bezproblémovou instalací, kvalitním zvukem a odolností proti těžkým saunovým podmínkám. Žádné vrtání, žádné kompromisy. Pouze čistý, kvalitní zvuk v harmonii s přírodním prostředím sauny. Prohlubte svůj dodavatelský repertoár o relaxační zážitek s Dexonem. Přečtěte si více a zjistěte, proč je SN 260 pravou volbou pro saunu kterou ozvučujete!
Partybox Dexon nabízí kompaktní řešení pro snadné ozvučení bez potřeby složité instalace, s přidáním mobility díky kolečkům. Toto zařízení, vhodné jak pro firemní klientelu, tak pro konečné uživatele, je vyzbrojeno dvěma bezdrátovými mikrofony fungujícími v pásmu UHF. Postavený na digitálním zesilovači, obsahuje trojici reproduktorů, Bluetooth, USB a SD přehrávač, a další funkce pro optimalizaci zvuku. Dynamické osvětlení na přední straně reaguje na hudbu a zařízení je napájeno vestavěným akumulátorem, který se dobíjí automaticky. Jednoduše instalovatelné a použitelné například pro školení nv 194 nebo závěrečnou oslavu důležité zakázky!
Nejste spokojení s ozvučením při prezentacích? Český Dexon přichází s řešením. WA 305RC nejen nabízí kvalitní ozvučení, ale i možnost drátového a bezdrátového připojení a dokonce bluetooth konektivitu. To vše s doplňkem multifunkčního mikrofonu, který ovládá prezentaci, zvýrazňuje body s laserovým ukazovátkem a přenáší hlas. Toto je ozvučení 21. století pro moderní vzdělávání. Neztrácejte čas řešením ozvučením, nasaďte ověřené a ušetřeným čas dejte do vyladěné prezentace!
Digitalizujte školní rozhlas a již se nestarejte o zvonění! V dnešní, do digitalizace zasvěcené době má i vzdělávací sektor možnost využít nových technologií ke zlepšení každodenního života učitelů, studentů a celé školní komunity. Jak si ale modernizovat školní prostředí, aniž by se zapomnělo na tradice a lidský dotek? Jak spojit novou technologii s efektivitou a přívětivostí, aby odpovídala potřebám všech zúčastněných stran? V následujícím článku představíme řešení českého výrobce Dexon, které nabízí školám šanci přivést tradiční systémy, jako je zvonění a školní rozhlas, do nového věku a může proměnit školu ve skutečně moderní a přívětivou instituci.
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Autor článku
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933