Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
 • Když si starší pár pořídil fotovoltaickou elektrárnu na základě slibů obchodníka, netušil, jaké problémy je čekají. Po výpadku elektřiny v obci zjistili, že jejich investice nefunguje tak, jak očekávali. Co způsobilo, že jejich FVE nebyla schopna ...

Podrobnosti 64. Konference ELEKTRO Šternberk a Ostrava


Document Actions
Podrobnosti 64. Konference ELEKTRO Šternberk a Ostrava
Přijďte se připojit k největší elektrotechnické události druhé poloviny roku! Je připravena skvělá a opět informacemi nabitá 64. Konference ELEKTRO ve Šternberku a Ostravě. Nabídne nejen hluboké ponoření do světa elektrotechniky, ale také spoustu zajímavých kontaktů. Vybraná odborná témata z instalační elektrotechniky. Skvěle připravené přednášky. Zajímaví hosté, zajímaví návštěvníci. Příjemné prostředí. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost posunout svou odbornost v elektrotechnice na vyšší úroveň. Přijďte na Konferenci ELEKTRO a dejte svým dovednostem elektrický záběr!
Tým portálu Elektrika, ze dne: 18.10.2023


Podzimní Konference ELEKTRO pořádaná SOLID Olomouc je tu! Koná se opět ve Šternberku (za Olomoucí) a Ostravě.Olomoucký SOLID Team opět zve na tradičně nezapomenutelnou, nyní již 64. Konferenci ELEKTRO ve Šternberku a Ostravě! Objevíte novinky v elektrotechnice (možná už i vypínače ABB ZONI), vyslechnete inspirativní přednášky špičkových odborníků, navážete kontakty s zajímavými hosty, a v příjemném prostředí získáte aktuální informace o elektrotechnickém světě. Nejen příležitost k profesnímu růstu, ale také k poznávání nejnovějších trendů. Mno, líp to napsat nejde! :-)

Co bude letos na programu?
 • Úvod a aktuální informace
  Petr Létal
 • Nehodové události nejen při provozu EZ
  Miroslav Záloha – OIP Ostrava
  člen TNK 22 ÚNMZ
 • Odborná kvalifikace, úplná profesní kvalifikace a profesní kvalifikace v elektrotechnice
  Přeshraniční poskytování služeb v elektrotechnice

  Dušan Havel, MPA – ČBÚ Praha
 • Revize Připojovacích podmínek nn společnosti
  ČEZ Distribuce, a. s. k 1. 9. 2023
  René Čumpelík ČEZ Distribuce, a.s.
 • Předpisy pro FVE aplikace a jak správně vyrobit rozvaděč pro FVE?
  Štěpán Tyc
 • Malé elektrocentrály, invertory – prohlídky, kontroly a jak revize? Lze jimi napájet i elektroinstalaci nebo jen spotřebiče ze zásuvky na ní?
  Petr Létal
 • Novinky v měřicí technice s prezentací vystavovatelů
Časový plán:
 • 8:00- 9:00 prezence, zahájení výstavy
 • 9:00- 14:00 přednášky
 • 14:00- 14:30 diskuse, ukončení


Podrobnosti a přihlášky ...


 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

Solid Team s.r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Co to znamená mít "úplnou profesní kvalifikaci" a jak to souvisí s různými pracemi v elektrotechnice? Jak najít a pochopit informace o úplných profesních kvalifikacích v elektrotechnice? Co potřebuji k získání ÚPK, například jako "Elektrikář – silnoproud"? Jaké pracovní kvalifikace získat a jaké zkoušky složit, pro ÚPK? Co to znamená v praxi, když mám úplnou profesní kvalifikaci? Jaké práce mohu dělat a jaké ne?
Přehled obsahu a souvisejících okolností jarních konferencí ve Šternberku a Ostravě. Účastníci se dozví přehled aktuálních technických norem s komentářem, o možnostech použití umělé inteligence v praktické elektrotechnice, o pracovně právních vztazích při zaměstnávání svých odborných kolegů, jak se dá legálně pracovat za hranicemi a třeba také o podrobnostech řádu prohlídek a ...
Miroslav Záloha připomíná definici pracovního úrazu. Zapomíná se, že zaměstnavatel má povinnost objasnit příčinu a okolnosti pracovního úrazu a vést dokumentaci o všech pracovních úrazech. Dozvídáme se, ve kterých odvětvích vznikají pracovní úrazy nejčastěji. A zajímavý pohled je na dlouhodobé statistiky, které ukazují, kdy k nim dochází a kdo je tou nejohroženější skupinou. S podrobnostmi se seznamte zde!
Mnoho z nás zajímá, jak budou v budoucnu vypadat noví "kvalifikovaní". Jaké úrovně dovedností jsou potřebné pro různé druhy prací v elektrotechnice a kolik typů kvalifikací v elektrotechnice existuje? Kde hledat informace o konkrétní práci v elektrotechnice? Co umět a jaké dovednosti znát, k získání kvalifikaci "Elektromechanik pro elektroenergetická rozvodná zařízení"? Hlavně, že se v tom vyznáme! Sledujte zde ...
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933