Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje

Krátce o podlahových krabicích HAGER


Document Actions
Krátce o podlahových krabicích HAGER
HAGER má širší portfólio produktů než můžeme v Čechách pozorovat. Tato značka není jen o rozvodnicích a souvisejících přístrojích,ale i o systému elektroinstalačních prvků pro rozvody malého a nízkého napětí v podlahách. Doplňuje další možnost uložení kabelů parapetními a lištovými rozvody tehalit. Co tento systém nabízí, co díky němu lze vyřešit stručně, vysvětluje vedoucí prodeje Pavel Hanuš..
Igor Nováček, Tým portálu Elektrika, ze dne: 15.06.2022


Elektroinstalace pod podlahu se stala v administrativních prostorách standardem již před několika desetiletími. Podlahový systém nalezneme i u skupiny Hager pod označením electraplan. Tento způsob rozvodů je vhodný v prostorách, kde se často mění rozvody a pohybuje se kolem mnoho lidí. Jde totiž nejen o funkčnost, kterou operativě měníme, ale také o bezpečnost uživatelů.Elektroinstalační rozvody pod podlahu použijete v dutých i zdvojených podlahách. Pro duté a zdvojené podlahy využijete plastová a nerezová víka. Pro lité podlahy jsou v nabídce krabice, kanály, spojky, kolena a dále přístroje, kterými lze jednotky osadit.

 
 

Pro více informací kliknout!


Samozřejmě i rozvody v podlahách mají svá pravidla a technická doporučení v ĆSN. Než se doptáte na praktické zkušenosti při návrzích, montáži starších kolegů, je vhodné si poslechnout pokyny pro projektování a praktickou aplikaci. Už snad proto, že sdělení výrobce je proti české technické normě právně závazné.

Systém Hager electraplan je jednoduchý a snadno použitelný. Osloví projektanty i realizátory malých úprav elektroinstalací. Jednotlivé komponenty lze pořídit ve velkoobchodní síti a výrobce poskytuje dostatečnou technickou podporu.


POKUD PRACUJETE V OBORU,
máte možnost si zažádat o
bezplatné zaslání
KATALOGU PODLAŽNÍCH SYSTÉMŮ ELECTRAPLAN

níže uvedenou objednávkou!


 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT
Hager Electro s.r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933