Elektrika.cz - elektrotechnické zpravodajství
Tisknete článek: Krátce o podlahových krabicích HAGER (klik pro návrat)
Stránka byla vytvořena: 15.06.2022
Všechna práva vyhrazena (c)1998-2022 Elektrika.cz
Doslovné ani částečné přebírání tohoto materálu není povoleno bez předchozího písemného (e-mailového) svolení redakce portálu Elektrika.cz.

Krátce o podlahových krabicích HAGER


Krátce o podlahových krabicích HAGER
HAGER má širší portfólio produktů než můžeme v Čechách pozorovat. Tato značka není jen o rozvodnicích a souvisejících přístrojích,ale i o systému elektroinstalačních prvků pro rozvody malého a nízkého napětí v podlahách. Doplňuje další možnost uložení kabelů parapetními a lištovými rozvody tehalit. Co tento systém nabízí, co díky němu lze vyřešit stručně, vysvětluje vedoucí prodeje Pavel Hanuš..
Igor Nováček, Redakce portálu Elektrika, ze dne: 15.06.2022Elektroinstalace pod podlahu se stala v administrativních prostorách standardem již před několika desetiletími. Podlahový systém nalezneme i u skupiny Hager pod označením electraplan. Tento způsob rozvodů je vhodný v prostorách, kde se často mění rozvody a pohybuje se kolem mnoho lidí. Jde totiž nejen o funkčnost, kterou operativě měníme, ale také o bezpečnost uživatelů.Elektroinstalační rozvody pod podlahu použijete v dutých i zdvojených podlahách. Pro duté a zdvojené podlahy využijete plastová a nerezová víka. Pro lité podlahy jsou v nabídce krabice, kanály, spojky, kolena a dále přístroje, kterými lze jednotky osadit.

 
 

Pro více informací kliknout!


Samozřejmě i rozvody v podlahách mají svá pravidla a technická doporučení v ĆSN. Než se doptáte na praktické zkušenosti při návrzích, montáži starších kolegů, je vhodné si poslechnout pokyny pro projektování a praktickou aplikaci. Už snad proto, že sdělení výrobce je proti české technické normě právně závazné.

Systém Hager electraplan je jednoduchý a snadno použitelný. Osloví projektanty i realizátory malých úprav elektroinstalací. Jednotlivé komponenty lze pořídit ve velkoobchodní síti a výrobce poskytuje dostatečnou technickou podporu.

Základní přehled prvků HAGER Electraplan naleznete zde v redakční knihovně!

POKUD PRACUJETE V OBORU,
máte možnost si zažádat o
bezplatné zaslání
KATALOGU PODLAŽNÍCH SYSTÉMŮ ELECTRAPLAN

níže uvedenou objednávkou!


TEXT Z OBLASTÍ
SOUVISEJÍCÍ KONTAKT
Hager Electro s.r.o. - Pražská 238, Zdiby - 281 045 721 - info@hager.cz

Konec tisknuté stránky z portálu Elektrika.cz.