Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

K čemu ohnutá ...

Částečně toto provedení krabice souvisí s vývojem elektroniky. Opakovaně ...

Ochrana potrubních ...

Potrubí jsou „žílami“ dnešních průmyslových společností. Na ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Bazar
Poptávka, koupím ...
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Osobní nástroje

Zahradní hadice, čerpadla a další sortiment k zavlažování zahrady nově v K&V ELEKTRO


Document Actions
Zahradní hadice, čerpadla a další sortiment k zavlažování zahrady nově v K&V ELEKTRO
Elektronické obchodování dává pořízení jakéhokoliv zařízení zcela jiný rozměr! Dříve úzce specializované obchody využívají digitalizované logistiky a rozšiřují své nabídky s podstatně větším rozsahem než bychom čekali. V K&V ELEKTRO můžete nově pořídit zahradní čerpadla Easy Pump, oblíbené hadice české firmy Valmon nebo produkty z designové řady zavlažování Lime a Fuxia značky G. F. Garden.
Komerční sdělení, ze dne: 16.06.2020


Základním druhem zahradních čerpadel vhodným do jímek či mělkých studen je samonasávací čerpadlo Easy Pump Easy Jet 1100. Dále můžete koupit vysoce kvalitní ponorné čerpadlo na vodu Easy Pump E-DEEP 1200 s řadou funkcí, jako je automatické zahájení a ukončení provozu, anticyklická ochrana a ochrana proti chodu na sucho.


Bateriové zavlažovací hodiny GF 48 Lime
Pro větší náhled kliknout!


Pokud sháníte ponorné kalové čerpadlo, vybírejte mezi kalovým čerpadlem Easy Pump Easy DW 400, vhodným i pro nízké odsátí s hladinou od 10mm, a vysoce výkonným čerpadlem Easy Pump Easy Extractor EEXT s průtokem až 19,2m3/h, které zvládne přečerpávat vodu s nečistotami o průměru až 38mm.
 

Kalové čerpadlo Easy Extractor
Pro větší náhled kliknout!


Užitečným doplňkem, který lze využít pro všechny typy vodáren a závlahových systémů, je digitální tlakový spínač k čerpadlu Evak DPC-10 s ochranou proti běhu na sucho, anticyklickou ochranou a zapínacím/vypínacím tlakem 0,01 – 10,0bar.

U zahradních hadic vybírejte z klasických PVC hadic Valmon o průměru ½" a ¾" délky 15 – 25 metrů nebo odolnějších hadic na vodu Valmon Premium 1123 s vnitřním průměrem 3/4" a 1". Ty jsou vhodné pro tlak až 10bar a kromě zahradnictví a zemědělství najdou využití i v průmyslu k rozvodům vody, chemikálií či vzduchu. Ke snazší manipulaci a uskladnění hadic si pořiďte hadicové navijáky.


Tlakový spínač DPC-10
Pro větší náhled kliknout!


V sortimentu K&V ELEKTRO najdete ale i opravdové designovky! Italská značka G. F. Garden nabízí řady Lime (světle zelené) a Fuxia (růžové). Jejich součástí jsou i zahradní zavlažovací trysky Jet 3 se 3 režimy proudění vody a průtokem až 18 litrů/minutu a zavlažovací pistole Metal Multi s 8 režimy a průtokem maximálně 10litrů/minutu.

K automatickému zavlažování slouží bateriové zavlažovací hodiny GF 48 s nastavitelným intervalem závlahy v rozmezí 3 – 96 hodin a dobu od 1 do 120 minut. V nabídce G. F. Garden jsou také samozavlažovací systémy do květináčů. Kromě toho u nás pořídíte i příslušenství potřebné k instalaci a fungování výše zmíněných produktů od rychlospojek na hadice (včetně těch s funkcí aquastop), tradičních bajonetových spojek a zpětné klapky až po zahradní ventily se dvěma vývody.
 

Vozík s navijákem na zahradní hadici
Pro větší náhled kliknout!
 
 

 

Diskutující k tomuto článku

  ... a další (počet diskutujících: 7)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

K&V ELEKTRO a.s.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Autor článku
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933