Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

K čemu ohnutá ...

Částečně toto provedení krabice souvisí s vývojem elektroniky. Opakovaně ...

Ochrana potrubních ...

Potrubí jsou „žílami“ dnešních průmyslových společností. Na ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Bazar
Poptávka, koupím ...
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Osobní nástroje
POZOR! JEŠTĚ NEPROŠLO JAZYKOVOU KOREKTUROU!

SONEPAR oslavil PIVSONem 30. roků U Letců


Document Actions
SONEPAR oslavil PIVSONem 30. roků U Letců
Událost s novým názvem, zaměřená přesně na význam samotného označení. V minulých létech jsme se tradičně setkávali na dvoudenních výstavách na leďě Zimního stadionu, tedy s dvěma koronavirovými přerušeními. Letos SONEPAR oslavil třicet roků na trhu a tradiční místo výstav ve městě bylo obsazené. Organizátoři zvolili alternativu výstavy a společenského setkání. Vše se odehrálo na okraji Hradce Králové v oblíbeném objektu pro setkání více osob. Jak to tam vypadalo? Sledujte v této krátké reportáži ...
Redakce portálu Elektrika, ze dne: 10.09.2022
reklama


Velkoobchod SONEPAR letos, po koronavirové krizi, uspořádal výstavu současrně s oslavou 30. výročí na českém trhu v populární restauraci U Letců. Ta je umístěna na okraji Hradce Králové a pro vystavovatele je velice dobře známá díky tradičním společenským setkáním.

Celá léta dobře víme, že první týden v září máme směřovat do Hradce Králové. Nejčastěji do Zimního stadionu. Letos plánky nekřížily pouze silniční objížďky ale také aktivity hokejistů, jejich led je pro výstavu vždy pokryt nášlapnou vrstvou.


Pro větší náhled kliknout!


Během covidové pandemie se veletržní aktivity, pořádané SONEPAREM přesunuly do virtuálnho prostředí, kde jsme ostatně my všichni z donucení parkovali také.

Letos se tedy celá událost odehrála U Letců. Jak se dalo čekat, při plánovaném počtu účastníků docházelo k velmi zajímavým dopravním situacím. Nikomu, ničemu se nic nestalo a všichni se ocitli uprostřed kotle oslav.Jiří Louda, generální ředitel SONEPAR Česká republika připomněl všechny historické milníky, které tým tohoto velkoobchodu urazil od dob s původním názvem ELEKTRAM. Letos tato distribuční síť produktů pro instalační elektrotechniku vede v propracovaném elektronickém obchodě.Doufejme, že se příští rok bude výstava SONEPAR pořádat na tradičním místě v plné parádě!


 

Pravidelný sobotní přehled novinek a bonusů
z celého portálu Elektrika získáte přihlášením

 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

Sonepar Česká republika spol. s. r. o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Konečně se po dvou letech začínáme volně setkávat. Doposud jsme vše řešili absenčně, prostřednictvím různých elektronických nástrojů. Podobně jako u veletrhů, tak i u seminářů jsme všichni v očekávání, zda nedojde na prognózy digitálních fanoušku a vše se nepřesune na Facebook nebo Instagram. Odborné semináře OEZ máme na mušce objektivu již mnoho let a bylo tomu i letos. Co představil tradiční český výrobce rozvaděčových přístrojů po skončení koronavirové izolace? Jak semináře probíhaly? První část přinášíme v tomto článku ...
Události za poslední dva roky s našimi zvyky a tradicemi řádně zamávaly. Společenská katarze stále probíhá a elektrotechnikům se také nevyhýbá. Ovšem Elektrická spojka se letos konala v podobě, jak ji známe, i když opět jinde a s odlišným obsahem. Co vše se odehrálo? Podobně jako u předešlých ročníků jsme prolnuli zábavu s prvky naší profese a v závěru sobotního programu se odehrálo "reálné přezkoušení" podle vyhlášky padesát tak, jak jsme si vzpomněli.
Sortiment energeticky úsporných světelných zdrojů zažil po "pádu" klasických žárovek nebývalý rozvoj a neustále je rozšiřován. Velkých změn doznaly jak variabilita tvarů, tak i účinnost a délka životnosti. Pojďme se podívat, co na to přední výrobce světelných zdrojů, společnost OSRAM ...
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933