Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Záblesk průchozí ...

WAGO, značka nesoucí symbol rychlého a spolehlivého spojení, přichází s ...

Technické normy ...

Přikazují, doporučují, nebo zakazují? O normativních předpisech a ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje

HAKEL vylepšuje vyhledávání na svých www stránkách


Document Actions
HAKEL vylepšuje vyhledávání na svých www stránkách
Internetové firemní stránky jsou v dnešní době vstupní branou do podniku i přesto, že někteří digitální marketéři upřednostňují sociální sítě. Bez vlastní internetové prezentace jsme odkázáni na správu třetích stran a ta se nikdy nebude starat tak pečlivě jako sám majitel. Hakel zapracoval na modulu vyhledávání svých produktů. Hned na hlavní stránce se octnete na základním rozcestníku oblastí, pro které volíte správný typ přepěťové ...
Tým portálu Elektrika, ze dne: 6.07.2022


... ochrany.

Co k nové struktuře řekl Marek Dostál?
Na veletrhu představujeme novou koncepci webových stránek. Pro návštěvníky, kteří přichází spontánně nebo cíleně máme připravenou inovaci ve způsobu vyhledávání. Naleznete intuitivní vyhledávání, vhodné například pro lidi mimo obor.
U tohoto typu hledání v podstatě nelze udělat krok vedle. Jednoduché kroky ho vedou pomocí obrázků, rozpadu budov, nebo aplikací přímo ke konkrétnímu produktu aniž by měl vzdělání v oboru nebo věděl, co přesně hledá.Pro větší náhled kliknout!


Druhý způsob vyhledávání je v podstatě v klasickém katalogu výrobků, kde je možnost nejjednoduššího fulltextového vyhledávání nebo možnost účelové filtrace, kde lze zadávat parametry jako je typ sítě vstupující do objektu, maximální výdržné napětí, jmenovité napětí, v případě svodiče bleskových proudů je to impulsní výbojový proud a podobně. Takže zadáváním podrobných hodnot proměnných se už dole automaticky filtruje pouze to, co zákazník požaduje vyfiltrovat.

Tak by opět neměl sáhnout vedle a může se samozřejmě vracet zpět, pokud zjistí, že udělal chybu ve vyhledávání. Vrátí se zpět, upraví a filtr mu opět poupraví výběr finálního produktu, který hledá.
Problematika ochrany před přepětím je obsáhlá. Jak je možné si vybráné produkty ověřit, že se na nic nezapomnělo?
Samozřejmě víme, že pro srávnou ochranu proti přepětí musí existovat koordinace mezi jednotlivými stupni a to se zde zákazník dozví také. Ke každému řešení máme podrobné vysvětlení a popovídání, proč se tam přepěťová ochrana používá, jaký typ ... a co by mělo následovat nebo jakými způsoby dodržet výrobcem doporučované požadavky, aby došlo ke správné eliminaci přepětí v objektu.Pokud přesto s výběrem komponent potřebujete poradit, obraťte se na technickou podporu společnosti HAKEL, kde rádi pomohou. Pokud potřebujete rychle vybrat svodiče přepětí, není nic jednoduššího, než navštívit adresu hakel.com a využít vylepšené intuitivní vyhledávání!
 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

HAKEL spol. s r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933