Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Záblesk průchozí ...

WAGO, značka nesoucí symbol rychlého a spolehlivého spojení, přichází s ...

Technické normy ...

Přikazují, doporučují, nebo zakazují? O normativních předpisech a ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje

WAGO: Systém TOPJOB S rozšířen o dvouvodičovou rozpojovací svorku N


Document Actions
WAGO: Systém TOPJOB S rozšířen o dvouvodičovou rozpojovací svorku N
Wago je známé sortimentem bezšroubových svorek. Sem patří také rozpojovací svorky, jejichž řada je právě rozšířena o dvouvodičovou rozpojovací svorku N. Nová dvouvodičová rozpojovací svorka N doplňuje jednovodičovou rozpojovací svorku N ze stejné řady. V kombinaci s třívodičovými průchozími svorkami a svorkami ...
Ondřej Dolejš, ze dne: 6.10.2009


Nová rozpojovací svorka N řady 2002 s přípojkami pro dva vodiče
WAGO rozšiřuje svou nabídku rozpojovacích svorek v rámci řady 2002 programu řadových svorek TOPJOB S o rozpojovací svorku N s přípojkami pro dva vodiče (2,5/4mm²) na každé svorce, tedy na konstrukční šířce pouhých 5,2mm. Vývody obou připojených vodičů se s přípojnicí 10×3mm propojují uživatelsky přívětivým, bezšroubovým odpojovačem.


Rozpojovací svorka N na dva vodiče

Nová dvouvodičová rozpojovací svorka N doplňuje jednovodičovou rozpojovací svorku N ze stejné řady. V kombinaci s třívodičovými průchozími svorkami a svorkami PE se stejnou konturou z programu TOPJOB S lze realizovat velmi kompaktní a úsporná rozdělení potenciálu s dodatečnou odbočkou N.

Nová rozpojovací svorka je od nynějška k dispozici jako klasická modrá rozpojovací svorka N i jako šedá svorka pro vyrovnání potenciálu.

Pokud máte zájem o více informací, máte možnost si o ně zažádat níže uvedeným formulářem!

 
 

 

TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT
WAGO Elektro spol. s r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Podívejte se jak technologie WAGO řídí cestu vody! Od úpraven vody po ultrafiltrace, jak sbírá data pro lepší správu vodních zdrojů, jak se překonala výzva ultrafiltrace a nanofiltrace. Řešení je kompaktní, jednoduché a spolehlivé. Jak to funguje? Voda se nesmí zastavit! Jak WAGO udržuje vodu v pohybu? Krátký příběh realizátora zakázky sledujte v tomto videozáznamu!
WAGO, značka nesoucí symbol rychlého a spolehlivého spojení, přichází s další zajímavou alternativou. V tomto případě jde o úkrok zpět pro vytvoření efektivnější varianty předchozího modelu. V loňském roce byla představena úzká svorka inline, u které se vnitřní klec otvírala páčkou. Letošní verze má sice shodnou funkci, ale po konstrukčním odstranění páčkového mechanismuje jsou rozměry menší. Vodič se pro spojení pouze zasouvá a pro případné vysunutí se použije již léta známá metoda uvolnění ...
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Autor článku
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933