Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
  • Pokud slyším o prostředí výbuch, vybaví se mi GENERI. Nejsem si jistý, zda je to portfóliem které poskytuje rozsáhlý přehled různých typů nevýbušných elektrických zařízení nebo způsobem prezentace této značky. Ale pokud hledám specifikace pro ...

HAKEL zve k návštěvě stánku na veletrhu AMPER


Document Actions
HAKEL zve k návštěvě stánku na veletrhu AMPER
S potěšením oznamujeme, že česká společnost HAKEL, zabývající se výrobou přepěťových ochran a hlídačů izolačního stavu, bude mít i letos stánek na 29. mezinárodním elektrotechnickém veletrhu AMPER v Brně. Termín veletrhu je od úterý 21. března do čtvrtka 23. března 2023. Srdečně vás tedy zveme do haly P, k návštěvě stánku č. P 4.11. Veškeré informace o výstavišti naleznete na stránkách www.amper.cz
Komerční sdělení, ze dne: 1.03.2023S potěšením oznamujeme, že česká společnost HAKEL, zabývající se výrobou přepěťových ochran a hlídačů izolačního stavu, bude mít i letos stánek na 29. mezinárodním elektrotechnickém veletrhu AMPER v Brně.
Termín veletrhu je od úterý 21. března do čtvrtka 23. března 2023. Srdečně vás tedy zveme do haly P, k návštěvě stánku č. P 4.11. Veškeré informace o výstavišti naleznete na stránkách www.amper.cz

A na co se u našeho stánku můžete těšit?
Jako první novinku na letošním veletrhu vám představíme dva interaktivní panely, kde na jednom z nich budou přepěťové ochrany datových vedení. Znázorníme vám tak příklady instalace na různých sběrnicích a budete si moci vyzkoušet komunikaci přes tyto přepěťové ochrany. Jednotlivé produkty si můžete prohlédnout na našich stránkách v produktech datových ochran, kde jsou k dispozici veškeré podklady včetně aplikačních zapojení.Na druhém interaktivním panelu se můžete těšit na praktickou ukázku aplikace systému HAKEL ISOLGUARD ZIS, která je určena pro monitorování (nejenom) izolačního stavu zdravotnické izolované soustavy. V ukázce si budete moci vyzkoušet nejenom funkci hlídače izolačního stavu a lokalizace místa poruchy, ale také signalizačních panelů pro zdravotnický personál nebo nově i online vizualizaci pro centrální dohled (např. energetika, elektroúdržby). Jednotlivé produkty si můžete prohlédnout na našich stránkách, ale i v našem novém katalogu Zdravotnická izolovaná síť – systém HAKEL ISOLGUARD ZIS.
V návaznosti na tuto ukázku a nový katalog si vás dovolujeme pozvat na naše plánované odborné školení s názvem Zdravotnická izolovaná soustava – monitorování (nejenom) izolačního stavu pomocí systému HAKEL ISOLGUARD ZIS. Termíny a místa školení k registraci jsou uvedeny zde.

Další novinkou je Svodič přepětí typu T3 pro ochranu LED svítidel. Pro ochranu LED svítidel jsme nedávno pustili do prodeje výrobek HSAA-2 NPE LED S, jenž splňuje požadavky na ochranu koncových zařízení kategorie přepětí I. Montáž výrobku je určena přímo ke svítidlu a nabízí i možnost signalizovat stav přepěťové ochrany jedním ze dvou způsobů. Více informací naleznete přímo na stránkách produktu, kde jsou k dispozici veškeré podklady včetně aplikačních zapojení, případně v řešeních u administrativních budov nebo rodinných domů.
Mimo interaktivních panelů budou k vidění i další výrobky napříč různými aplikacemi od fotovoltaických elektráren přes průmyslové objekty po železniční infrastrukturu.

Přijďte se informovat o našich produktech a prohlédnout si novinky,
které jsme si pro vás letos připravili.

Náš profesionální tým se vám bude věnovat a seznámí vás s naším portfoliem.
Nabízíme také možnost získat vstupenky zdarma, které máme k dispozici v omezeném množství. O vstupenky požádejte svého obchodního zástupce.

Tým HAKEL spol. s r.o.


 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)


FIREMNÍ TIPY
V minulosti se možná školení tvořila na hodinovou přednášku, při níž byla vrcholem prezentace v Powerpointu. Ale vítáme vás v roce 2023, kdy HAKEL ukazuje, jak se moderní školení má pořádat. Zapomeňte na staromódní prezentace a připravte se na video průvodce a vzorky produktů v praxi. Místo toho, abyste se učili pouze teorii, teď můžete vidět skutečné chyby v zapojení a jak jim předejít. Pokud se obáváte, že tato moderní výuka bude stát jmění, školení je zdarma! Zřejmě žijeme v éře, kdy se vzdělání stává zážitkem. Ale proč ne? Pokud se máme učit, udělejme to s chutí a stylem. A pokud můžete získat bod pro ČKAIT, ještě lépe. Podrobnosti sledujte zde ...
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Autor článku
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933