Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Nová svorka WAGO ...

Řada páčkových svorek 221 má další praktický přírůstek! INLINE je část ...

OBO: Vkládací ...

Vkládací lišty jsou samozřejmostí. V případě instalačních ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Co chcete dnes sledovat?
Co má Elektrika připravovat prioritně?
Základy elektrotechniky
Recenze knih
O elektrotechnicích v praxi
Krátké zprávy
Videoreportáže
Živá vysílání
Historické souvislosti
Záznamy živých vysílání
Podcasty, audioverze
Článek o novinkách
Diskusní témata
Rozhovory
Osobní setkávání
Výsledky budou zveřejněny později

[ Výsledky | Hlasování ]
Hlasů : 41
Bazar
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
  • ... zlepšení kvality elektrické energie zvětšením průřezu měděných vodičů ... řešíte kvalitu dodávané energie pro vaše odběrné místo? Nebo sledujete pouze velikost napájecího napětí? Tento e-book objasňuje definice a původ napěťových poklesů, problémy ...
  • Pro nastavování systémových instalací KNX potřebujeme aplikaci ETS. Proč je tento software tak drahý? U některých jiných domovních automatizací je ovládací software dodáván jako příslušenství celé dodávky. V případě KNX je to přesně obráceně, patří ...

Firma IN-EL mění od 1. ledna 2015 majitele a sídlo


Document Actions
Firma IN-EL mění od 1. ledna 2015 majitele a sídlo
Společnost UNIT koupila stávající obchodní podíly firmy IN-EL a stává se tak jediným společníkem. IN-EL mění od 1. ledna 2015 nejen majitele, ale také sídlo. Nově ji naleznete na Gorkého ulici v Pardubicích, odkud budou vyřizovány veškeré objednávky a kde bude rovněž centrální sklad příruček a dalšího zboží. Novými jednateli společnosti budou David Tomíška z firmy UNIT a dosavadní jednatel firmy IN-EL Jan Lojkásek.
Komerční sdělení, ze dne: 8.12.2014
reklama


Od 1. ledna 2015 má firma IN-EL nového majitele a nové kontakty. Stávající obchodní podíly firmy koupila společnost UNIT, a tím se stává jediným společníkem. Novými jednateli jsou David Tomíška a Jan Lojkásek.

Firma UNIT má dlouholetou tradici na českém trhu vzdělávání, rozvoje pracovníků soukromých firem i státních a neziskových organizací. Odkupem firmy IN-EL tak rozšíří své portfolio. "Akvizice společnosti IN-EL a jejích odborníků nám umožní rozšířit a ještě více prohloubit naše aktivity v oblasti vzdělávání,“ uvedl jednatel společnosti UNIT David Tomíška.

Spojení se silným partnerem oceňuje i stávající vedení firmy IN-EL. „UNIT považujeme za významný subjekt, zejména v oblasti technického vzdělávání, legislativy a manažerských dovedností. Filozofie společnosti UNIT je nám velmi blízká a současně chápeme vstup kapitálově silného partnera jako možnost dalšího rozvoje,“ řekl k akvizici jednatel společnosti IN-EL Jan Lojkásek.

Firma bude nově sídlit na Gorkého 2573 v Pardubicích. Veškeré objednávky budou vyřizovány z nového sídla firmy, kde bude centrální sklad příruček a dalšího zboží. Zde bude také možno veškeré zboží a služby uhradit hotově a vyzvednout. Naposled bude firma IN-EL úřadovat na stávající adrese dne 23. prosince 2014. Objednávky lze posílat nadále a průběžně budou také vyřizovány.

Nová korespondenční adresa a sídlo firmy:
IN-EL, spol. s r. o.
Gorkého 2573
530 02 Pardubice
telefon: (420) 466 303 032,
e-mail: info@in-el.cz

Kontakty:
David Tomíška, jednatel, (420) 777 175 958, david.tomiska@in-el.cz
Jan Lojkásek, jednatel, (420) 774 069 755, jan.lojkasek@in-el.cz
Michal Kříž, odborný konzultant, (420) 724 392 458, michal.kriz@in-el.cz
Dana Tomášová, objednávky, (420) 774 079 755, obchod@in-el.cz
 
 

 

Diskutující k tomuto článku

  ... a další (počet diskutujících: 3)
TEXT Z OBLASTÍFIREMNÍ TIPY
Zkušený technik dnes ví, že datová sběrnice není pouze doménou systémových elektroinstalací nebo řízení osvětlení. Po sběrnici posíláme také hlas a obraz. Na dobu koaxiálních rozvodů v domovním komunikování lze pomalu zapomenout. Domovní telefony ABB-Welcome Midi nabízejí řešení především pro rodinné domy i rozsáhlejší instalace, například v bytových domech nebo rekonstrukce v panelové výstavbě. O dostupných designech, technických možnostech vypovídají veletrhy, výstavy, prezentace a bezpočet publikovaných článků. O praktické stránce věci se člověk dozví po zvýšeném úsilí. Nahlédněme krátce do technického manuálu, který pomáhá při pochopení a návrhu tohoto systému ...
Největší tok odborných informací EATON se v roce 2020 odehrál na internetu. Produktoví specialisté si v krátkých blocích připravili nejen novinky v sortimentu značky, ale praktické informace pro návrh, projektování a také následnou revizní činnost. Čeho se obsah týkal? Proudové chrániče, rozvaděče, software Pavouk, UPS a zálohování, frekvenční startery, měniče, selektrivita jističů, nebo bezdrátová instalace xComfort ... Krátký přehled vzdělávacích a produktových webcastů EATON v roce 2020 naleznete v krátkém článku ...
Po dvanácti letech jsme si s Janem Lojkáskem sedli u kávy a zavzpomínali na dobu, kdy jsme byli oba označováni za snílky. Server iiSEL a portál Elektrika.cz se v mnohém liší. Každý má zcela jiné zaměření. Pokud chcete vědět více podrobností, poslechněte si autora sami v tomto videospotu!
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Autor článku
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933