Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Předtuchy ...

Ačkoliv si každý prosinec vzájemně přejeme vše krásné a zdraví, minulý ...

OBO: Vkládací ...

Vkládací lišty jsou samozřejmostí. V případě instalačních ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Důvěryhodnost média
Které čtyři možnosti v přenosu informací označíte za důvěryhodnější?
Hlasu ze záznamu
Hlasu přímého přenosu
Videozáznamům
Živým videopřenosům
Zprávám z doslechu
Osobnímu kontaktu
Textu odborných tiskovin a webu
Fotografie časopisu a novin

[ Výsledky | Hlasování ]
Hlasů : 407
Bazar
Poptávka, koupím ...
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Poptávka, koupím ...
Poptávka, koupím ...
Osobní nástroje

Profi vánoční dárky pro elektrikáře z K&V ELEKTRO


Document Actions
Profi vánoční dárky pro elektrikáře z K&V ELEKTRO
Přestože Vánoce jsou především obdobím klidu, míru, odpuštění a pohody u rodinného krbu, jsou také ideální příležitostí k pořízení něčeho praktického, co udělá duši praktika radost. Například nové nářadí, nebo nějaká šikovná pomůcka. S největší pravděpodobností každý technik byl v dětství potěšen konstrukční stavebnicí, která se mohla stát příčinou jeho budoucího povolání. A nyní, kdy přichází období, kdy si lze nostalgicky vzpomenout na okamžiky překvapení a radosti u rozbalování nové hračky, je zde několik tipů, které si můžete přát letos pod stromečkem.
Komerční sdělení, Redakce portálu Elektrika, ze dne: 4.12.2020


Zpráva z K&V ELEKTRO ...

Vánoce jsou ideální příležitostí k pořízení nového nářadí, kvalitní montážní lampy nebo zkoušečky. Připravili jsme pro vás několik tipů, které si můžete přát letos pod stromeček.
 
Pokud ještě nevíte, o co si napsat Ježíškovi, kvalitní nářadí je vždy dobrou volbou. Z profi ručního nářadí doporučujeme například univerzální kleště Knipex vhodné pro téměř všechny rozměry klíčů a šroubů, případně kvalitní odizolovací nůž na kabely Knipex.

Dále se podívejte, v jakém stavu je vaše aku vrtačka a další elektrické nářadí, popřípadě jestli je nechcete vyměnit za modernější model. V K&V ELEKTRO můžete vybírat z prověřených značek, jako je DeWalt, Black & Decker nebo Stanley. Dobrým tipem pro profíky i kutily je také nový box na nářadí.
 Odizolovací nůž na kabely Knipex

Kromě standardního nářadí se vám mohou hodit i další „pomocníci“. Mnoho práce vám usnadní štítkovače značky Brother nebo Dymo. Dále vybírejte z široké nabídky zkoušeček napětí, hodit se vám může například klasická vadaska (Elektroplast SN-4), doporučujeme také univerzální zkoušečku Benning Duspol Digital pro měření všech základních veličin nebo bezkontaktní detektor napětí Fluke VoltAlert.

Pořiďte si také kvalitní vybavení, které vám usnadní vaše montáže. Přenosné LED reflektory doporučujeme vybírat z řady Schneider Thorsman, která nabízí také profi prodlužovací kabely na bubnu.
 Odolný mobilní telefon iGET Blackview

A speciální tip na závěr. V nabídce K&V ELEKTRO najdete velmi odolné mobilní telefony (IP68) značky iGET, které jsou téměř nezničitelné, takže se o ně na stavbě nemusíte bát. Volit můžete mezi základní tlačítkovou verzi i chytrým telefonem.

Sledujte aktuální vánoční výzvy K&V ELEKTRO zde!
 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

K&V ELEKTRO a.s.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Sálavé topení je stále oblíbenějším druhem elektrického vytápění. Proto v K&V ELEKTRO rozšiřujeme nabídku infra topení o infrapanely Teploceramic a infrakonvektory Solius II, nabízíme i sálavé přímotopy Airelec. Infrapanely Teploceramic Sunway na první pohled zaujmou moderním designem s neobvyklým dekorem. Disponují integrovaným termostatem, jejich předností je také dlouhá životnost dosahující minimálně 30 let. Sálavé topení je stále oblíbenějším druhem elektrického vytápění. Proto v K&V ELEKTRO rozšiřujeme nabídku infra topení o infrapanely Teploceramic a infrakonvektory Solius II, nabízíme i sálavé přímotopy Airelec.
Předností je nový ergonomický design, který umožňuje snadnou instalaci. Řada domovních přístrojů Mureva Styl dokazuje, že venkovní zásuvky a vypínače mohou být nejen funkční ale i atraktivní na pohled. Co zásadního tato řada přináší? Průhledný kryt pro snadné rozlišení vypínače a zásuvky. Technologie Smart LED pro snadnou orientaci ve tmě. Zásuvky, spínače a tlačítka mohou být snadno osvětleny pomocí přídavné LED kontrolky typu plug-and-play. Jednoduché zapojování. Standardní spínač lze jednoduše přeměnit na tlačítko pomocí pružinového mechanizmu a pomocného polohovacího nástroje ...
K&V ELEKTRO, český velkoobchod elektroinstalačním materiálem, jehož velikost sortimentu přesahuje 500 tisíc produktů od renomovaných českých i světových dodavatelů připravil na druhou polovinu tohoto roku akci Vánoční nadílka! Trvá do 30. 11. 2020 a je určena pro nové i současné firemní zákazníky velkoobchodu s elektroinstalačním materiálem K&V ELEKTRO. Stačí, když budete nakupovat zboží, splníte podmínky akce a získáte hodnotné dárky dle vašeho výběru.
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933