Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
  • Pokud slyším o prostředí výbuch, vybaví se mi GENERI. Nejsem si jistý, zda je to portfóliem které poskytuje rozsáhlý přehled různých typů nevýbušných elektrických zařízení nebo způsobem prezentace této značky. Ale pokud hledám specifikace pro ...

Multifunkční rozvaděč HAGER univers FW pro všechny aplikace


Document Actions
Multifunkční rozvaděč HAGER univers FW pro všechny aplikace
Hledáte multifunkční rozvaděč pro všechny aplikace? Hager nabízí inovované stavebnicové rozvaděče univers FW pro zapuštěnou či nástěnnou montáž s nyní ještě větší velikostí a rozšířeným vnitřním vybavením. Navíc s bezšroubovým propojením quickconnect, díky kterému bude instalace rychlejší a bezpečnější. Se stavebnicovými rozvaděči univers FW jste připraveni na všechny požadavky v moderních bytových a komerčních budovách, ať už se jedná o povrchovou, zapuštěnou nebo vestavnou montáž. Pokročilý systém montáže vnitřních stavebnicových dílů (až pro 336 modulů) činí z tohoto rozvaděče ideální základ pro řešení inteligentní instalace.
Komerční sdělení, ze dne: 28.06.2021


Díky variabilním vstupním kabelovým přírubám, praktické sadě pro vestavnou montáž, bezšroubovým PE/N svorkovnicím a vyvazovací liště je práce mnohem snadnější.


 
Technické údaje:
– krytí: IP30 (FWU) / IP44 (FWB)
– třída izolace II
– barva: bílá, RAL 9010
– pro přístroje: do 125A
– jmenovité izolační napětí: 400V AC /50Hz
– zkouška žhavou smyčkou:
– 850°C (FWU)
– 750°C (FWB)Pro větší náhled kliknout!
Nabídka rozvaděčů HAGER pokrývá 1 až 4 pole s 3 až 8 řadami DIN lišt, tj. až 336 modulůFlexibilní kabelové příruby


Pro větší náhled kliknout!
45 možností pro vstupy kabelů a o 30% více místa na přírubě usnadňuje práci (nástěnný rozvaděč FWB)Zapuštěná nebo vestavná montáž

S praktickou sadou pro vestavbu do dutých stěn můžete rychle upevnit rozvaděče univers FW do sádrokartonové příčkyHybridní koncept také pro rozvaděče univers FWNejenom malé rozvodnice volta mohou mít kombinované provedení slaboproudé a silové instalace, nyní je toto možné i u rozvaděčů univers FW. I zde jsou k dispozici různé varianty rozvaděčů a příslušenství pro širokou škálu instalačních situací.
 

Kompletní rozvaděč
 
- rám s dveřmi
- zákryty s roztečí 125mm
- bezšoubové PE/N svorkovnice
- ideální pro bytovou výstavbu


Multimediální rozvaděč

 
– rám s plechovými dveřmi: (K1) s perforovanými, (K2) s plnými
– zákryty s roztečí 125mm
– boční kabelový kanál
– svislá přepážka pro multimediální pole
– bezšroubové PE/N svorkovnice


Kompletní rozvaděč

 
– rám s dveřmi
– zákryty s roztečí 150mm
– dvě horní DIN lišty pro řadové svorkovnice se zákrytem 300mm


Prázdný rozvaděč

- rám s dveřmi
- připraveno pro stavebnicové díly univers FW

 

Rozvaděče univers – ploché konstrukcí s širokým použitímDíky montážní hloubce pouhých 110mm nabízí nové rozvaděče univers FWU ideální řešení pro stále běžnější montáže do dutých příček. Zároveň s tím roste potřeba na umístění více modulárních a komunikačních přístrojů. To je důvod, proč Hager rozšířil své nové stavebnicové rozvaděče až na osm řad a až tři pole. Takže je zde dostatek místa pro všechny aplikace a rozvaděče se vejdou do každé duté příčky. Kromě kompletních rozvaděčů si můžete individuálně sestavit svůj stavebnicový rozvaděč. Například použijete vestavnou vanu včetně rámu a dveří, do které navrhnete modulární rošty a multimediální pole nebo nejprve pořídíte vestavnou vanu pro stavbu a později, po dokončení omítek, doplníte o vnitřní díly a rám s dveřmi.

V závislosti na aplikaci si vyberete různé typy dveří: robustní oceloplechové, s plastovou vložkou pro optimální příjem WLAN signálu nebo perforované pro lepší odvod tepla přístrojů a zařízení v rozvaděči.

Optimální ochrana
Cenné věci by se měly chránit: to je důvod, proč v Hageru optimalizovali obal. Aby se nic nepoškodilo, jsou rozvaděče dodávány v robustním pevném obalu. Kromě toho byla začleněna ochrana při omítání a samostatné balení dveří. Takže dveře můžete během omítání a malování bezpečně uskladnit, ať už na stavbě nebo v dílně.


 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 2)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

Hager Electro s.r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Autor článku
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933