Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje

LIVE EATON: Ovládací a signalizační přístroje RMQ


Document Actions
LIVE EATON: Ovládací a signalizační přístroje RMQ
Hledáte vhodné tlačítko, dvojtlačítko, hřibové tlačítko, přepínač, přepínač s klíčem, sadu kódovacích adaptérů, joystick, čtyřtlačítko, štítek, signálku, potenciometr, akustický hlásič, prosvětlené tlačítko nebo přepínač? Chcete mít možnost si přístroje vybrat sami dle vlastních potřeb a požadavků? Tento webcast prozradí nabídku ovládacích a signalizačních prvků EATON a také nástroj pro jejich pohodlný výběr. A to vše s možností vlastního návrhu jednotlivých přístrojů i celých sestav.
Tým portálu Elektrika, ze dne: 18.05.2021

LIVE EATON: Ovládací a signalizační přístroje RMQ
Přednášející: Jan Palkovský
Dotazy položené v živém vysílání:
  • Jaké typy tlačítek jsou v konfigurátoru EATON?
  • Mají spínací bloky ovladačů RMQ mžikové kontakty? Pokud ano, pak jakým AC proudem je lze zatížit?
  • Jak dalece jsou ovladače RMQ odolné proti vandalům nebo ožná spíš útočníků kteří chtějí něco záměrně poupravit? Jak moc je to odolné?
  • Jak byste popsal aplikace kam se prvky RMQ NEhodí? jinak tuto řadu znám a je prou použití úplná!
  • Neexistuje čirou náhodou možnost signalizace stavu zaknutého/odemčeného tlačítka? Nebo jak to řeši pro vzdálenou kontrolu dispečinku?
  • Je možnost konektory USB nebo RJ45  zakrýt krytkou, aby se nedostala vlhkost nebo prach na kontakty konektorů?
  • Kolik kontaktů lze na sebe nacvaknout aby byla zaručena funkčnost a spolehlivost? Pouze dva nebo i více?
  • Hodí se ovladače RMQ i do venkovního prostředí? Má to UV odolnost?
Odpovědi na výše položené otázky sledujte zde!
 
 

 

Diskutující k tomuto článku

  ... a další (počet diskutujících: 3)


FIREMNÍ TIPY
Jste-li výrobcem strojů či řídicích rozvaděčů a toužíte být v obraze o nejnovějších trendech a produktech ve vašem oboru, pak si nenechte ujít toto živé vysílání! V prezentaci společnost Eaton představí svůj aktuální sortiment a poslední inovace v konstrukci strojů a rozvaděčů. Odhalí, jak moderní technologie a řešení mohou transformovat podnikání a posunout vaše produkty na čelo průmyslového vývoje. Připojte se a objevte, co vše Eaton přináší do světa strojírenství a elektrotechniky!
V éře technologií, kde každý detail v domě má svůj význam, přináší xComfort řešení, které je nejen funkční, ale i technicky promyšlené. Rozvodnice xComfort jsou navrženy tak, aby vyhovovaly nejen současným normám, ale i budoucím potřebám domácností a komerčních prostor. S možností výběru z různých velikostí a typů lze snadno najít ideální variantu pro jakoukoliv aplikaci. Přidání atraktivního designu a snadné integrace s modulárními přístroji dělá z xComfort rozvodnic praktické řešení pro správu energie. Vyberte rozvodnici, která nejen splní technické požadavky, ale i podpoří efektivitu v navrhovaném projektu!
Hledáte řešení, jak jednoduše a efektivně pozvednout bydlení na navou úroveň prostřednictvím inteligentní elektroinstalace? Díky bezdrátovému systému xComfort můžete bez výraznějších stavebních zásahů proměnit jakýkoliv dům či byt v útulný domov, který usnadní život a dovolí soustředit se na to, co je opravdu důležité. Podívejte se na webinář a přesvědčte se sami, jak jednoduše toho lze docílit.
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933