Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Jak rekonstruovat ...

Rekonstrukce v různých historických objektech není vůbec ojedinělá situace, ...

OBO: Vkládací ...

Vkládací lišty jsou samozřejmostí. V případě instalačních ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Veletrh 2022
Na které 2 veletržní události bych se rád osobně dostavil
Regionální výstava PLZEŇ
Veletrh FOR ARCH PRAHA
Regionální výstava LIBEREC
Veletrh AMPER BRNO
Regionální výstava OLOMOUC
Strojírenský veletrh BRNO
Regionální výstava OSTRAVA
Veletrh AQUAtherm PRAHA

[ Výsledky | Hlasování ]
Hlasů : 160
Bazar
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Osobní nástroje

EATON: Pojistkový odpínač XNH – maximálně bezpečný rozvod energie


Document Actions
EATON: Pojistkový odpínač XNH – maximálně bezpečný rozvod energie
Společnost Eaton představuje nejnovější generaci pojistkových odpínačů NH XNH. Výkonový rozsah a snadná instalace zařízení umožňují bezpečnější a časově úspornou realizaci projektů s nižšími náklady. Tento nový pojistkový odpínač společnosti pro řízení energií je také prvním spínacím zařízením vybaveným NH pojistkami, které může být standardně připojeno k systému SmartWire-DT.
Komerční sdělení, ze dne: 22.08.2016


Pojistkové odpínače XNH jsou součástí řady spínacích zařízení xEffect a vyznačují se širokým výběrem typů a rozsáhlým sortimentem příslušenství. To umožňuje splnění požadavků mnoha různých a náročných aplikací v oblasti navrhování strojů a systémů a tradičních rozvodů energií. Společnost Eaton tímto uvádí na trh řadu zařízení poskytujících ještě více bezpečnostních funkcí než vyžaduje norma IEC/EN 60947-3.

Pro připojení k inteligentnímu propojovacímu a komunikačnímu systému Eaton SmartWire-DT se komunikační modul jednoduše připojí do spínacího zařízení XNH. To umožňuje nepřetržité dokumentování a sledování stavu pojistky, polohy spínače a hodnot výkonu. Data lze přenášet přes rozhraní do všech zavedených průmyslových sběrnic. V důsledku toho může odpovědný personál z řídicího pracoviště rozpoznat kritické stavy v rané fázi a okamžitě problém lokalizovat.

Systém světelné signalizace (fuse control light - FCL) také pomáhá snižovat neplánované prostoje postiženého obvodu v případě poruchy. Systém FCL signalizuje poruchy obsluze pomocí kontrolek, takže vadnou pojistku lze okamžitě identifikovat a snadno vyměnit na místě.


Pojistkový odpínač, který je vybaven zvýšenými horními a bočními zábranami a ochranou krytu proti zkroucení, poskytuje zvýšenou ochranu obsluhy během spínacích procesů. Společnost Eaton integrovala do konstrukce ochranu před dotykem bezpečným oddělením vodivých částí na zařízení  v rozvaděči. Odpínač je také vybaven blokovacím mechanismem pro zámek tvaru U pro ochranu před neoprávněným zapnutím. Při provádění servisních prací může obsluha vyjmout kryt i s pojistkami do „parkovací polohy“ a zajistit jej proti náhodnému sepnutí například pomocí kabelové svorky.

Další příslušenství zahrnuje ochranu proti krádeži, překrytí na všech stranách a technologii umožňující připojení z více stran, jakož i tunelové, šroubové, kabelové, prizmatické a dvojité prizmatické svorky.

Spínací zařízení XNH je dostupné ve velikosti 00, 1, 2 a 3. Tato řada zahrnuje třípólová, jakož i jednopólová, dvoupólová i čtyřpólová zařízení pro připojení na sběrnici , montážní desku a DIN lištu. U verze pro sběrnicový systém 60 mm, např. Eaton Sasy 60i, lze kabelové připojení zespod snadno změnit na připojení shora.


POKUD PRACUJETE V OBORU,
můžete si zažádat o aktuální
papírový katalog
produktů Eaton

NÍŽE UVEDENÝM FORMULÁŘEM!
 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Při výrobě a ověření výkonových rozvaděčů se výrobce většinou neobejde bez náročných a drahých zkoušek, ať už se jedná o ověření zkratové odolnosti nebo oteplení. Eaton má ve svém portfoliu typově ověřený rozvaděčový systém xEnergy Light, který byl už kompletně ověřen. V rámci školení budou představeny možnosti tohoto systému a uvidíte, jak jednoduše se dá sestavit výkonový rozvaděč do 1600A, který bude zároveň splňovat veškeré normativní požadavky.
Řízení jednoúčelového stroje nebo celé výroby? Eaton nabízí výrobcům strojů a zařízení dotykové panely HMI-PLC jako systémově sladěné spektrum produktů, které lze dokonale integrovat do různých výkonových tříd. Kompaktní PLC umožňují výhodná řešení úloh automatizace díky svému výpočetnímu výkonu a velkému počtu dalších rozhraní. Zvláštním znakem je schopnost integrace produktů do komunikačních koncepcí dnešních systémů. Výměna dat prostřednictvím rozhraní Ethernet ke klientům nebo integrovaný webový server umožňují rozmanitá řešení. Aktuální možnosti sledujte dnes ve 13:00 zde ...
Společnost Eaton zve na pokračování Virtuálního veletrhu, který na jednom místě nabídne širokou paletu online přednášek z oboru, živá vystoupení vedené odborníky a obchodníky. Velký prostor bude věnován dotazům na dané téma se specialisty a obchodníky, kteří budou připraveni pomoci na on-line chatu.
Společnost Eaton zve na Virtuální veletrh, který na jednom místě nabídne širokou paletu online přednášek z oboru, živá vystoupení vedené odborníky a obchodníky. Na sedmi virtuálních stáncích najdete také zajímavé tematické nahrávky, novinky ze světa společnosti Eaton, materiály a informace o produktech, videotutoriály a mnoho dalšího. Velký prostor bude věnován dotazům na dané téma se specialisty a obchodníky, kteří budou připraveni pomoci na on-line chatu.
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Autor článku
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933