Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
  • Poškozený pracoval na stavbě, když ztratil rovnováhu a spadl do nechráněné šachty, což mu způsobilo vážné zranění. Všichni si uvědomili, že i pád z menší výšky může mít katastrofální následky, a začali dávat větší pozor. Určitě by díky lepšímu ...
  • Co je transformátor a jaký je jeho princip fungování? Jaké jsou hlavní části transformátoru a jakou mají funkci? Jak funguje transformace střídavého proudu v transformátoru? Proč jsou transformátory důležité pro přenos a distribuci elektrické energie ...

OEZ zlatý na veletrhu v Plovdivu


Document Actions
OEZ zlatý na veletrhu v Plovdivu
Zlatou medaili získaly na prestižním Mezinárodním technickém veletrhu v bulharském Plovdivu pojistkové odpínače řady Varius české společnosti OEZ.
Bohumil Mikota, ze dne: 13.10.2005

Zlatou medaili získaly na prestižním Mezinárodním technickém veletrhu v bulharském Plovdivu pojistkové odpínače řady Varius české společnosti OEZ. Letohradského výrobce jistících přístrojů nízkého napětí na veletrhu, který se konal ve dnech 26.9.-1.10., zastupoval jeho tamní obchodní partner GTT Engineering Ltd.

„Bulharsko je zemí, kde české výrobky mají dobrý zvuk,“ říká ředitel zahraničního obchodu OEZ Pavel Schweiner a zdůrazňuje, že na náročném elektrotechnickém trhu se začínají prosazovat výrobky s vysokou přidanou hodnotou. „A myslím, že právě takové jsou pojistkové odpínače Varius, které byly plně vyvinuty v naší firmě.“ Řada Varius je současně důkazem úspěšného projektu podpořeného částečně dotací na výzkum a vývoj Ministerstva průmyslu a obchodu.
Schweiner doufá, že veletržní úspěch podpoří aktivity OEZ i v dalších balkánských státech. V Plovdivu vystavovalo na 3170 firem ze 43 zemí.

Vítězný produkt je již etablován na českém a slovenské trhu. „Pojistkové odpínače Varius jsme aplikovali ve Škodě Auto, ve skupině ČEZ, v Mostecké uhelné společnosti, v US Steel, ve Slovnaftu, v Kia Motors a dalších firmách,“ doplňuje obchodní ředitel OEZ s.r.o. Radim Adamec.

Více na www.oez.cz ...

 
 

 

TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT
OEZ s.r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Katalog slouží jako zdroj informací pro elektrotechniky, kteří provádějí aktualizace a náhrady starších jističů pro své klienty. Poskytuje vysvětlení, jaké jsou dostupné náhrady a jaké specifické kroky a montážní sady jsou potřebné pro správnou instalaci nových modelů. To umožňuje poskytnout kvalifikovanou a bezpečnou službu, zajistit správnou funkčnost zařízení a zároveň dodržovat soulad s normativním doporučením. Jaké zkušenosti máte vy?
Hledáte podrobné informace o tom, jak si vybrat správný jistič, jaké příslušenství k němu můžete získat a jaké má technické parametry? Jaká je možnost přizpůsobení různým potřebám? S čím jsou 3WA kompatibilní? Jak dalece se dají jednoduše upravovat nebo rozšiřovat. V tomto materiálu nalezneme popis online nástroje k jejich konfiguraci. Lepší ovládání a dohled nad spotřebou energie. Krátké pozastavení sledujte zde ...
Měsíc březen je tradičně hlavní informační sezónou. V březnu získáváme nejvíce informací z celého roku a OEZ si k tomuto období připravil opět silné dávky svých přednášek. Jaká budou témata? Letos bude řeč i o pravidlech připojování jističů v rozvaděčích! Co bude k vidění a testování? Například funkční záskokový automat, retrofit s novým jističem 3VA27, způsob ovládání motorového pohonu jističe 3VA ... Ve kterých městech přednášky budou? A konečně, jak se přihlásit?
Technický sešit poskytuje informace o nadproudových spouštích jističů 3VA, včetně detailních technických specifikací, nastavení a aplikací. Obsahuje popisy termomagnetických a elektronických nadproudových spouští, průvodce pro nastavení vypínacích charakteristik, přehled provedení nadproudových spouští a specifické informace o jednotlivých typech nadproudových spouští. Dokument je užitečný pro technické specialisty a inženýry zaměřené na ochranu elektrických obvodů a optimalizaci jejich výkonu. Více zde ...
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933