Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

ABB uvádí ...

... pro spínače, zásuvky i inteligentní elektroinstalace. Usnadní práci, ...

Ochrana potrubních ...

Potrubí jsou „žílami“ dnešních průmyslových společností. Na ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
 • Krátké zastavení nad katalogem svítidel ze Svatobořic. Každý si tuto značku spojuje s jiným symbolem. Kolegům přichází na mysl průmyslová svítidla, jiným nevýbušná provedení, také samozřejmě svítidla pro veřejné osvětlení. Sortiment je však větší ...
 • Je oblouková ochrana AFDD přijatá českými odborníky tak, jak si opravdu zaslouží? Bylo řečeno skutečně vše co být řečeno mělo? V následujícím pořadu můžete sledovat vysvětlení principu funce obloukové ochrany. Produktový specialista zmíní doporučení ...

Adolf Hubálek prozrazuje o aktuální softwarové podpoře OEZ 2022


Document Actions
Adolf Hubálek prozrazuje o aktuální softwarové podpoře OEZ 2022
Co vše prozrazuje legendární SICHR v letošní verzi? Omezovací schopnost jističů 3VA je lepší než tradiční pojistky. K čemu SICHR slouží a k čemu nikoliv? Pokud použijete program Konfigurátor OEZ, vyberete si nejen samotný přístroj, ale i veškeré jeho příslušenství. Výsledkem je „nákupní“ seznam včetně objednacích kódů a základních nabídkových cen ... Zde máte možnost sledovat všechny body přednášky včetně jejího záznamu!
Redakce portálu Elektrika, ze dne: 5.09.2022


Pokud jste letos propásli Semináře OEZ 2022, pak můžete zde sledovat obsah části pojednávající o softwarové podpoře. Které body zazněly?
 • Přednáška je o novinkách v programech Sichr a Konfigurátor OEZ.
 • Novinky se týkají především kompaktních jističů 3VA, řadových odpínačů 3NP1 a systému MiniaMini.
 • V programu Sichr uvidíte, že jističe 3VA mají omezovací schopnost srovnatelnou, v některých případech i lepší, než pojistky.
 • Díky tomu mají tyto jističe jmenovitou mezní zkratovou vypínací schopnost až 200kA při napětí 400V (pojistky 120kA).
 • Díky jejich výborné omezovací schopnosti je možné tyto jističe použít tam, kde dříve musely být pojistky aby ochránily jističe s menší vypínací schopností, to znamená, že vyhoví jako jejich back-up ochrana.
 • V programu Sichr jsou i zcela nové pojistkové odpínače 3NP1. Program kontroluje jejich správné dimenzování.
 • Výpočtový program Sichr slouží k návrhu a kontrole silových rozvodů, ale nezabývá se příslušenstvím ani způsobem připojení přístrojů. K tomu slouží Konfigurátor OEZ.
 • V programu Konfigurátor OEZ si uživatel vybere nejen samotný přístroj, ale i veškeré jeho příslušenství. Výsledkem je „nákupní“ seznam včetně objednacích kódů a základních nabídkových cen.
 • Program je navázán na naše webové stránky. Uživatel si jednoduchým způsobem může zobrazit příslušnou webovou stránku konkrétního výrobku a stáhnout si tam veškerou dostupnou dokumentaci.
 • V obou programech je implementován i nový systém MiniaMini, tedy 1modulové 1N přístroje včetně veškerého příslušenství.

Celou přednášku s podrobnostmi sledujte zde!
 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

OEZ s.r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Ti, kdo vyrábí rozvodnice a rozvaděče, zaostří na aktuální technický sešit Distri! Tato produktová skupina se dělí na 3 hlavní skupiny. Nejmenší a běžně dostupné ve velkoobchodech jsou rozvodnicové skříně DistriTon, zejména pro výrobu elektroměrových rozváděčů se používají stavebnicové skříně DistriSet a pro průmyslové aplikace slouží nástěnné skříně NP (IP66) a samostatně stojící skříně DistriBox (do 5000 A). Katalog také obsahuje systémy přípojnic s ...
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933