Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Technické normy ...

Přikazují, doporučují, nebo zakazují? O normativních předpisech a ...

Ochrana potrubních ...

Potrubí jsou „žílami“ dnešních průmyslových společností. Na ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
  • ... společnost americká, jež využitkuje doly v jižní Africe, má vedení na sta Km dlouhé, v němž převádí energii elektrickou s napětím 40 000 Volt a to v zcela normálním pohonu. O tom, že náš slovanský vědátor v Americe dlící Tesla rodem Charvát, dělá ...

ABB: Variant+ rozšířen o IP20


Document Actions
ABB: Variant+ rozšířen o IP20
Hlavním důvodem vývoje nového typu krabice byl zájem zákazníků o zásuvku pro instalaci na omítku, ale bez krycího víčka. To v některých prostorách není z hlediska požadavků na ochranu před vniknutím cizích předmětů a vody nutné ...
Komerční sdělení, ze dne: 11.11.2009


Jako novinku v řadě Variant+ nabízíme krabici na omítku v základním krytí, která je určena pro modulové přístroje 45x45 z řady Profil 45. Hlavním důvodem vývoje tohoto typu krabice byl zájem zákazníků o zásuvku pro instalaci na omítku, ale bez krycího víčka. To v některých prostorách není z hlediska požadavků na ochranu před vniknutím cizích předmětů a vody nutné a víceméně překáží. Navíc v případě chybějícího víčka u přístroje krytí IP44 vznikne problém s revizí elektroinstalace, i když není toto krytí potřebné. Vložením zásuvky 5525N-C02347 z řady Profil 45 do této novinky dostaneme jednoduché řešení při zachování ostatních výhod řady Variant+. Krabice se standardně dodává ve třech barvách, bílé, šedé a modré.


Krabice nástěnná pro přístroje 45x45 pro průběžnou montáž

Tuto krabici lze kompletovat se všemi dalšími přístroji řady Profil 45, tj. zásuvkami s přepěťovou ochranou, moduly komunikačních zásuvek, zásuvkou kódovanou a případně záslepkou.

Ing. Lubomír Šrek

 
 

 

TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT
ABB s.r.o., Elektro-Praga Jablonec
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
... pro spínače, zásuvky i inteligentní elektroinstalace. Usnadní práci, ušetří čas .... Jak snadno naplánovat elektroinstalaci v jednotlivých místnostech, na nic nezapomenout a navíc získat nákupní seznam, v němž jsou zahrnuty všechny potřebné komponenty? Není nic jednoduššího, než použít konfigurátor pro domovní elektroinstalace.
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Autor článku
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933