Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje

Řešení pospojení kovové baterie v případě plastového potrubí


Document Actions
Řešení pospojení kovové baterie v případě plastového potrubí
Také určitě znáte časté dotazy na pospojování kovových baterií v případě, že široko daleko není nic kovového. Vodovodní potrubí je dnes v plastu a tak snadné řešení je pryč. Stačí však malá podložka v hodnotě několika korun ...
Jan Franěk, ze dne: 12.05.2008
reklama

Neustále se setkávám s různými názory na pospojení kohoutků v koupelnách. Nejčastějším argumentem proč nepospojovat, je absence šroubku určeného k pospojení na vodovodní baterii.

Nedávno jsem se však setkal se zajímavým doplňkem k vodovodním kohoutkům, určeným k připojení vodiče pospojování. Elektromontážní firma se snažila udělat maximum pro bezpečnost v prádelně, kde jsou umístěny 4 pračky.

Něco takového jsem viděl poprvé a přípravek se mi líbí. Vyrábí to ELEKTRO Bečov a moc mě mrzí, že to nezná širší elektrotechnická veřejnost.

Když jsem se poptával ve svém okolí, myšleno kolegy z elektrotechniky, tak o této pomůcce věděl je každý desátý, což je opravdu málo.

Snad tento příspěvek pomůže ostatním,kteří potřebují řešit podobné situace.

Více o mé profesi na www.fraja.cz ...

 
 

 

TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT
Jan Franěk
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Digitalizace nás kromě jiných služeb zasypává také daty. Máme tolik dat, že se v nich často nemůžeme vyznat. O tom, co nám dnes poskytuje digitalizovaná knihovna, hovořím s Petrem Žabičkou z Moravské zemské knihovny. Žijeme v době, kdy nové publikace nevznikají, nejsou žádní autoři odborných článků. Jsme zasypávání krátkými reklamními úryvky a zdroje ke studiu nám zůstávají skryty pod tlustou vrstvou marketingových cílů. Co s tím?
Spojovací prvky elektroinstalací jsou nedílnou částí každého projektu. OBO Bettermann má ve své nabídce položky, které jsou velmi oblíbené pro svou snadnou použitelnost, dostupnost v lokálních velkoobchodech a také díky dobré propagaci ...
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933