Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Klasifikace ...

Téma, které je základní znalostí každého elektrotechnika. U běžného ...

Technické normy ...

Přikazují, doporučují, nebo zakazují? O normativních předpisech a ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Bazar
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
  • Chápu, proč Edison, ten veliký mistr, mne neodpověděl hned. On, jenž přinutil zvuk, aby se do neslýchaných dálek nechal přenášeti, musil na neštěstí zaplatiti přírodě svou daň za to. Ucho jeho nesčetnými pokusy drážděno, stalo se méně cit­livým, tak ...

Vypůjčte si vzorový kufr vypínačů a zásuvek řady HAGER lumina


Document Actions
Vypůjčte si vzorový kufr vypínačů a zásuvek řady HAGER lumina
Reportáž se fokusuje na vypínače a zásuvky lumina výrobce HAGER. Uvidíte a uslyšíte detaily konstrukce této řady, ale co je hodně zajímavé? Všichni dobře známe proces výběrů domovních doplňků. Části domu vozíme v autě, abychom v různých stavebních supermarketech zkoušeli jednotlivé kusy vedle sebe, zda se k sobě hodí. Je tomu tak i u vypínačů a zásuvek. Popravdě, jak jinak? Možná ještě lze vystřihnout obrázky z katalogu a ty srovnávat v interiéru. Nebo? Existuje jiná možnost? Lze si vypůjčit celý kufr, design vyzkoušet ve svém prostředí a prodiskutovat to se svými nejbližšími. Co vše lze takto získat a kde, popisuje tento článek ...
Redakce portálu Elektrika, ze dne: 10.05.2021


Dlouhé chození po velkoobchodě se vzorníkem barvy stěny, nebo dlaždicí v ruce, známe všichni. Hager Electro tuto filozofii ovšem obrací vzhůru nohama a ve prospěch uživatele, to znamená, že vypínače a zásuvky přijedou za vámi, a to jednoduše v kufříku.HAGER lumina - Vyber si svůj styl

Josef Roušal, Hager Electro s.r.o.

Udělali jsme to proto, aby si každý, ať už elektrikář, ten, který to bude montovat, investor, který to bude mít v interiéru, nebo velkoobchodník, mohl pohrát a vyzkoušet funkční vzorek vypínače přesně ve skladbě, která mu vyhovuje. Ať už je to tvar a barva rámečku, mezirámeček, nebo materiál prvku, případně i barva.  

Vybaven je hned třemi novými řadami a to lumina soul, lumina intense, nebo lumina passion.
Josef Roušal, Hager Electro s.r.o.
Všechny 3 řady spojuje strojek vypínače i zásuvky, je shodný pro všechny řady, liší se pouze rámečky. Základní řada lumina soul je pouze v bíle lesklé barvě, je to jednoduchý styl, který nikoho neurazí. Je nenápadný, vhodný do míst, kde nechceme, aby byl vypínač výrazný prvek v instalaci. Druhá řada je lumina intense, která má rámeček už výrazně větší, proto aby to byl dominantní prvek v instalaci, dělá se ve 3 barvách, v lesklé bílé, matné stříbrné a v černém antracitu. Ve všech barvách se dělají i strojky. Součástí strojku je vždycky klapka nebo střed zásuvky.

Nový design lumina se uplatní u novostaveb, nebo u modernizace bydlení, ovšem designová třešnička nás teprve čeká.
Josef Roušal, Hager Electro s.r.o.
V lumině passion jsou dražší materiály, bílé a černé sklo, kartáčovaný hliník, buď stříbrný, nebo černěný, potom mosaz a v neposlední řadě i 2 druhy barev dřeva – buk a dub. Součástí rámečků v lumina passion je i mezirámeček, při koupi rámečku je standardně vybaven černým středem, ale lze ho na přání zákazníka doplnit o stříbrnou, nebo bílou variantu, tak, aby mohl vyniknout kontrast antracitové klapky a např. bílého mezirámečku.

Design je jedna věc, ale pojďme se podívat na strojek po technické stránce.
Josef Roušal, Hager Electro s.r.o.
Strojek vypínače je vybaven bezšroubovými svorkami, jednoduchá a rychlá montáž při instalaci. Má pevný kovový rámeček, takže i co se týče montáže na stěnu, je velice jednoduchá a rychlá.

Jen doplníme, že lumina soul a intense může mít až 5ti násobný rámeček, jak svislý, tak vodorovný. U luminy passion je to pak maximálně 4 násobný vodorovný a 3 násobný svislý. A teď to nejdůležitější, kdo nám kufr s designovými řadami může zapůjčit?
Josef Roušal, Hager Electro s.r.o.
Kufr si můžete půjčit v každém velkoobchodě, který podporuje prodej našich vypínačů lumina, případně Berker. Můžete ho také získat od našich obchodních zástupců na vypůjčení, protože každý obchodní zástupce je vybaven, stejně tak i firmy, které s námi už delší čas spolupracují, tak i tyto firmy a elektrikáře vybavujeme kufry, aby mohli svým zákazníkům toto předvádět přímo v terénu.


Design lumina slaví úspěchy od uvedení na trh. Díky tvarům, materiálům, snadnou a rychlou montáží si získal mnoho uživatelů i elektroinstalačních firem.


Vyzkoušejte design lumina i vy a využijte snadného výběru, díky kompaktnímu kufru!
Více na www.hager.cz
 


 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

Hager Electro s.r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Reklama textem
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933