Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

UČEBNICE EVP#4: ...

Čtvrtý díl učebního textu je určen pro pracovníky pověřené prováděním ...

OBO: Vkládací ...

Vkládací lišty jsou samozřejmostí. V případě instalačních ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Důvěryhodnost média
Které čtyři možnosti v přenosu informací označíte za důvěryhodnější?
Hlasu ze záznamu
Hlasu přímého přenosu
Videozáznamům
Živým videopřenosům
Zprávám z doslechu
Osobnímu kontaktu
Textu odborných tiskovin a webu
Fotografie časopisu a novin

[ Výsledky | Hlasování ]
Hlasů : 413
Bazar
Nabídka, prodám ....
Poptávka, koupím ...
Poptávka, koupím ...
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
  • Katalog a ceník vytápění, větrání, fotovoltaika a chlazení je jednou ze součástí technického vybavení budov, které více, či méně uvažujeme v každé obývané budově. V dnešní době však již nestačí pouze sama služba některého ze spotřebičů, velkým ...
  • Jak běžně postupujeme při návrhu jímací soustavy? Děláme to správně, nebo opomíjíme řadu technických náležitostí které souvisejí s návrhem hromosvodu? Volíme správnou metodu pro vyšetření ochranných prostorů? Jaký typ hromosvodu běžně navrhujeme a ...

Designové infrapanely a účinné sálavé konvektory v K&V ELEKTRO


Document Actions
Designové infrapanely a účinné sálavé konvektory v K&V ELEKTRO
Sálavé topení je stále oblíbenějším druhem elektrického vytápění. Proto v K&V ELEKTRO rozšiřujeme nabídku infra topení o infrapanely Teploceramic a infrakonvektory Solius II, nabízíme i sálavé přímotopy Airelec. Infrapanely Teploceramic Sunway na první pohled zaujmou moderním designem s neobvyklým dekorem. Disponují integrovaným termostatem, jejich předností je také dlouhá životnost dosahující minimálně 30 let. Sálavé topení je stále oblíbenějším druhem elektrického vytápění. Proto v K&V ELEKTRO rozšiřujeme nabídku infra topení o infrapanely Teploceramic a infrakonvektory Solius II, nabízíme i sálavé přímotopy Airelec.
Komerční sdělení, ze dne: 6.11.2020


Infrapanely Teploceramic Sunway na první pohled zaujmou moderním designem s neobvyklým dekorem. Disponují integrovaným termostatem, jejich předností je také dlouhá životnost dosahující minimálně 30 let.Keramický infra panel Teploceramic Sunway (tmavý mramor)

U keramických infra panelů Teploceramic vybírejte z bílého vzhledu (90x45cm, 450W, výhřevnost 23m3) a z variant bílý mramor a tmavě šedý mramor (oba 90x60cm, 750W, výhřevnost 38m3). Sálavé infrapanely vyrobené z keramiky vynikají oproti infrapanelům z jiného materiálu velkou akumulací tepla. Alternativou je kovový infrapanel (122x51cm, 1000W), jehož hlavní předností je rychlé nahřátí a vysoká výhřevnost (vytopí cca 50m3). Speciální možností v naší nabídce je pak originální zrcadlový infrapanel (90x45cm, 450W, výhřevnost 23m3).Zrcadlový infrapanel Teploceramic Sunway
 
Montáž infra panelů je velmi snadná. Součástí balení je závěsné zařízení včetně hmoždinek a šroubů. Topení má přívodní kabel délky 1,6 metrů zakončený vidlicí do 230V zásuvky. Stupeň krytí infrapanelů činí IP33.


Sálavé konvektory Solius II
Řada sálavých přímotopů Solius II přináší kvalitní nástěnné infrakonvektory s výkonem 750W (do místností v novostavbách cca 15m2, rozměry konvektoru: 477x527x129mm), 1000W, 1500W a 2000W (do místnosti v novostavbách cca 40m2, rozměry konvektoru: 477x1045x129m).
 


Infra konventor Solius II

Také konvektory Solius disponují termostatem. Díky krytí IP24 se hodí i do koupelen včetně zóny 2, můžete je navíc instalovat i na hořlavý podklad C a D. Bílý sálavý konvektor montujte minimálně 12cm nad podlahu a s odstupem 25cm do boků a 50cm nad a před topidlem.

Oblíbenou kombinaci přímotopů a sálavých topidel nabízejí také sálavé infrakonvektory Airelec Premier Pro. Jejich účinné předávání tepla zaručuje hliníkový topný blok v žebrovitém provedení, stupeň krytí je IP24. Pořídit je můžete ve 3 provedeních: 1000W (450x600x115mm), 1500W (450x800x115mm) a 2000W (450x1000x115mm).
 


Sálavý konvektor Airelec Premier Pro

Pokud chcete v K&V ELEKTRO při nákupu infra topení, jiného druhu topení i jakéhokoliv dalšího elektromateriálu myslet na své bezpečí, neváhejte provést vaší objednávku z domova či kanceláře online přes B2B e-shop pro firmy nebo maloobchodní e-shop E1.cz. Stále vám je ale samozřejmě k dispozici i našich 16 poboček.
 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)


FIREMNÍ TIPY
Přestože Vánoce jsou především obdobím klidu, míru, odpuštění a pohody u rodinného krbu, jsou také ideální příležitostí k pořízení něčeho praktického, co udělá duši praktika radost. Například nové nářadí, nebo nějaká šikovná pomůcka. S největší pravděpodobností každý technik byl v dětství potěšen konstrukční stavebnicí, která se mohla stát příčinou jeho budoucího povolání. A nyní, kdy přichází období, kdy si lze nostalgicky vzpomenout na okamžiky překvapení a radosti u rozbalování nové hračky, je zde několik tipů, které si můžete přát letos pod stromečkem.
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Autor článku
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933