Elektrika.cz - elektrotechnické zpravodajství
Tisknete článek: Rozehrajte saunu! Kvalitní zvuk DEXON bez nutnosti složité instalace (klik pro návrat)
Stránka byla vytvořena: 10.11.2023
Všechna práva vyhrazena (c)1998-2023 Elektrika.cz
Doslovné ani částečné přebírání tohoto materálu není povoleno bez předchozího písemného (e-mailového) svolení redakce portálu Elektrika.cz.

Rozehrajte saunu! Kvalitní zvuk DEXON bez nutnosti složité instalace


Rozehrajte saunu! Kvalitní zvuk DEXON bez nutnosti složité instalace
Představte si relaxaci v teplé sauně, zatímco kolem zní příjemné tóny hudby. Nyní může být tato vizualizace realitou díky nové reprosoustavě Dexon SN 260. Přináší revoluci v ozvučení saun s bezproblémovou instalací, kvalitním zvukem a odolností proti těžkým saunovým podmínkám. Žádné vrtání, žádné kompromisy. Pouze čistý, kvalitní zvuk v harmonii s přírodním prostředím sauny. Prohlubte svůj dodavatelský repertoár o relaxační zážitek s Dexonem. Přečtěte si více a zjistěte, proč je SN 260 pravou volbou pro saunu kterou ozvučujete!
Komerční sdělení, ze dne: 10.11.2023


Ozvučení rodinného domu, nebo wellness centra samotného, či v penzionu, nebo hotelu, skýtá často i ozvučení sauny. Klimatické podmínky jsou sice v sauně kritické, ale instalace „hudby“ je docela jednoduchá.


Pro větší náhled kliknout!


Sortiment ozvučovací techniky pro sauny nyní rozšiřuje nová stereofonní reprosoustava Dexon SN 260. Svým provedením patří mezi první na světovém trhu. Jde totiž o hotovou reprosoustavu, ne o reproduktor pro vestavbu.

Dosavadní ozvučení sauny znamenalo vyvrtat otvory do dřevěné konstrukce sauny a poté osadit reproduktory. Víme ovšem, že na ozvučení se často zapomíná, a tak pro ty, kteří již mají saunu postavenou, pro ty, kteří nechtějí do dřevěné konstrukce dodatečně vrtat, nebo to konstrukce saunové kabiny ani neumožňuje, přicházíme s řešením, jehož instalace je nejméně náročná. Reprosoustavu SN 260 pouze zasunete pod lavici sauny a kabeláž vyvedete k zesilovači vně sauny. Není potřeba nic vrtat, ani šroubovat, konstrukci sauny nijak nenarušíte, pouze reprosoustavu zasunete pod lavici.

Stereofonní reprosoustava Dexon SN 260 je tvořena dřevěnou klecí z lipového dřeva, která odolává vyšším teplotám. Provedení je také vlhkuodolné. V kleci jsou osazeny dvě reprosoustavy s 6“ basovými reproduktory a s kvalitními výškovými reproduktory s textilní kalotami. Tyto reprosoustavy mají vysoký stupeň krytí IP 66. Zvukový projev SN 260 je velice příjemný pro hudbu (dostatek basů), čímž vylepšíte atmosféru saunování a je s výbornou srozumitelností řeči, kterou třeba oceníte při poslechu audio knih.


Pro větší náhled kliknout!Jako budící zesilovače doporučujeme ty z řady Dexon JPM xxxx, které mohou být zcela obyčejné, s Bluetooth konektivitou, či dokonce s internetovými rádii a streamováním po WiFi i LAN.

Koukněte se na tuto speciální stránku. Dozvíte se, jak snadno se dá ozvučení sauny provést.

TEXT Z OBLASTÍ
SOUVISEJÍCÍ KONTAKT
DEXON CZECH s.r.o. - Na Novém poli 381/5, Karviná – Staré Město - 596321160 - podpora@dexon.cz

Konec tisknuté stránky z portálu Elektrika.cz.