Elektrika.cz - elektrotechnické zpravodajství
Tisknete článek: ELFETEX Fest 2023 se stává na brněnském výstavišti středem pozornosti (klik pro návrat)
Stránka byla vytvořena: 11.09.2023
Všechna práva vyhrazena (c)1998-2023 Elektrika.cz
Doslovné ani částečné přebírání tohoto materálu není povoleno bez předchozího písemného (e-mailového) svolení redakce portálu Elektrika.cz.

ELFETEX Fest 2023 se stává na brněnském výstavišti středem pozornosti


ELFETEX Fest 2023 se stává na brněnském výstavišti středem pozornosti
Jak se zpětně dívat na událost minulého týdne? Zkusíme to jinak! Elfetex Fest středem pozornosti průmyslu se stává, nové inovace, příležitosti dává, elektroinstalace budoucnosti vpřed kráčí, to neuniká progresivnímu hráči! V BVV prostoru, širokém a rozlehlém, vše se vejde, co srdce v elektro touží, spektrum produktů široké jak oceán je louží. Večerní koncert, jídlo a pití, setkání a relaxace, radostí sytí, Elfetex Fest nás do výšek vznesl a zahájil vítězů ples.
Miroslav Minařík, ze dne: 11.09.2023Veršovat technickou událost asi nebude to, co by krutopřísný technik, čtoucí si před spaním technické normy, asi očekával. Tak se přepněme do našeho standardního módu ...

Velkoobchodní prodejní Elfetex Fest v Brně je jednodenní akce. Díky době, datu konání, maličko konkuruje hradeckému veletrhu. Místo původních Elfetex Festů v Plzni a Ostravě, se tato událost nyní koná pouze v Brně, ale zase je několikanásobně větší. Prostředí a prostory BVV jsou k tomu určené. Obrovský prostor pro jednání i občerstvení.Koho jsme si všimli a kdo si všiml nás?
Celou událost nelze popsat, můžeme ji poměřovat s kdysi konanými Elfetex Festy ve Vaňkovce nebo LED konferencemi taktéž v areálu BVV. Koncept obsazení celého pavilonu je sice neobvyklý, ale přináší mnoho výhod. Podle výroků některých výrobců je účast podstatně finančně náročnější, ovšem z pohledu návštěvníka je to zcela jiná liga. O kom psát dříve? Stále držíme naši zásadu, píšeme o tom, o čem víme, nebo o tom, co nás oslovuje. Pokud se díváme na renomovaného výrobce jehož reprezentanti hrají na laptopu "Solitary", pak si ničeho nevšímáme stejně jako on nás.
  • Pokud svůj pohled začneme od recepce, vstupu a registrace, pak nešlo přehlédnout ABB nejen pro svůj bílo/červený design, ale pro středobod s nejlepší kávou široko daleko a tématy domovní elektroinstalace, ABB-free@home, domovní telefony, rozvodnice a modulárky.
  • Vedle sousedící EATON byl v takovém obležení, že jsme si s Jaromírem Pávkem posílali jen SMS. EATON měl vnitřní expozici a venkovní promo automobil.
  • OEZ komunikoval podrobnosti letošních Odborných seminářů a tým tvůrců první elektrikářské hry Zrození Elektronauta testoval vylepšená pravidla.
  • Wago znělo o fotovoltaice a oblíbených bezšroubových krabicových svorkách.
  • KOPOS Kolín o nových krabicích do sádrokartonu, lištách, parapetech, ale také třeba vrtacích korunkách do zdiva.
  • OBO BETTERMANN stánek plný informací o praktických třmenových příchytkách, elektroinstalačních trubkách QUICK PIP a nebo nové portfolio krabic FireBox.
  • Ale nezapomeňme na HAGER, Morek, Legrand, Fraenkische, Lovato, ELKO-EP, Schneider Electric, Disano, Hakel, ...
V rohu pavilonu byla menší školící místnost, kde se celý den střídali výrobci a jejich firemní školení.
Večerní koncert, stoly plné jídla a pití udělaly tečku za celou událostí. Zajímavé bylo, že jsme potkali více Ostraváků než Brňáků.


To byl stručný průlet Elfetex Festem 2023 v Brně. Více na www.elfetex.cz
TEXT Z OBLASTÍ
SOUVISEJÍCÍ KONTAKT
Elfetex spol. s r.o. - Hřbitovní 31a, Plzeň - 377432311 - marketing@elfetex.cz

Konec tisknuté stránky z portálu Elektrika.cz.