Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
  • Výraz nulování se u mladých už nechytil a my starší, možná někteří z nás, to chápou spíše jako zločin proti lidskosti, než ochranu před nebezpečným dotykem. Ano, v určité době šlo o jediný způsob jak vytvořit alespoň nějaké bezpečí. Ale dnes? V době ...
  • Téma fotovoltaických elektráren (FVE) jiným pohledem. Od projektování, instalace, přes revize až po bezpečnostní aspekty, včetně ochrany před bleskem a požární bezpečnosti. Diskutuje různé aspekty související s výrobou, instalací a udržováním FVE ...
Nacházíte se zde: Úvod » Oblasti

Témata z alespoň jedné oblasti

Knihy, Eshop

Obchodník bez katalogu mrtev?

  • 24.04.2002
Obchodník bez katalogu mrtev?
Co potřebuje úspěšný obchodník u zákazníka? Přece znát svou nabídku. Ovšem naučit se z paměti tisíce položek je nereálné. Chtělo by to "jakýsi" katalog. Pokud si myslíte, že umíte prodávat i bez katalogu, pak jste obchodník - pašák! A takových expertů je jako šafránu! Proč se firmy neorientují na snadný výběr pro své odběratele?

Komfortní a úsporná elektroinstalace

  • 25.03.2002
Komfortní a úsporná elektroinstalace
Nakladatelství ERA vydalo odbornou knihu, která pojednává o domovních.... Knihu napsal náš odborník na problematiku domovních systémů Ing. Josef Kunc. Krátký popis knihy naleznete zde.

Pomůcka IN-EL (č.1)

  • 5.03.2002
Pomůcka IN-EL (č.1)
Pokud si objednáte některou z odborných publikací, tak dostanete zdarma praktickou pomůcku. Tabulka dimenzování a jištění vedení z vodičů s měděnými jádry v domovních, bytových a podobných instalacích.

Elektrotepelná zařízení

  • 14.10.2001
Elektrotepelná zařízení
Elektrotepelná zařízení v současné době dominantním způsobem ovlivňují charakter spotřeby elektrické energie a současnost zatížení energetické soustavy nejen v České republice. Proto je důležité seznámit se se zařízeními pro elektrické vytápění a ohřev vody i s problematikou průmyslových elektrotepelných zařízení a s jejich pracovními režimy.
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933