Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Záblesk průchozí ...

WAGO, značka nesoucí symbol rychlého a spolehlivého spojení, přichází s ...

Technické normy ...

Přikazují, doporučují, nebo zakazují? O normativních předpisech a ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje

PLZEŇ - Eaton Tour 2023 – bezpečná a spolehlivá FVE


Document Actions
Přijďte na Eaton tour 2023, kde vám poradíme, jak se neocitnout mezi těmito odstrašujícími případy. Školení se skládá z přednášek vedených jak externími specialisty, tak odborníky Eaton. Představíme vám legislativní požadavky na správné provedení FVE z hlediska bezpečnosti a požární ochrany, včetně nejčastějších chyb, kterých je třeba se vyvarovat. Dále se dozvíte, jak správně dimenzovat jištění DC části FVE, a jaké jsou možnosti pro její nouzové odpojení v případě požáru. Všechny zmíněné přístroje je nutné instalovat do vhodného rozváděče dle souboru norem ČSN EN 61 439. Seznámíme vás, jak norma ČSN EN IEC 61439-2 příloha DD zpřísňuje požadavky na rozváděče zapojené do fotovoltaických systémů. Školení pak zakončí přednáška o nestabilitě napájecí sítě způsobené masivním rozvojem obnovitelných zdrojů závislých na rozmarech počasí a o možnostech, jak tuto nestabilitu eliminovat. Témata: - Požární ochrana a bezpečnost FVE - Dimenzování jištění FVE a nouzové odpojení v případě požáru - ČSN EN IEC 61439-2 příloha DD - Nestabilita sítě a jak se s ní vyrovnat.

Další informace naleznete na adrese https://www.eaton.com/cz/cs-cz/support/skoleni-a-seminare/eaton-tour-2023.html?source=post:1530552890295705979

Událost
Školení
Čas
20.09.2023 od 09:00 do 14:00
Místo
Plzeň, Parkhotel, U Borského parku 31
Kontaktní e-mailová adresa
objednavky@lpe.cz
Poznámka
Školení včetně občerstvení je zdarma. Po skončení všech přednášek vylosujeme tři šťastlivce, kteří obdrží atraktivní ceny: smart TV, kávovar, PlayStation 5.
Přidat událost do kalendáře
Outlook, Apple, Google
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933