Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Jak rekonstruovat ...

Rekonstrukce v různých historických objektech není vůbec ojedinělá situace, ...

OBO: Vkládací ...

Vkládací lišty jsou samozřejmostí. V případě instalačních ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Veletrh 2022
Na které 2 veletržní události bych se rád osobně dostavil
Regionální výstava PLZEŇ
Veletrh FOR ARCH PRAHA
Regionální výstava LIBEREC
Veletrh AMPER BRNO
Regionální výstava OLOMOUC
Strojírenský veletrh BRNO
Regionální výstava OSTRAVA
Veletrh AQUAtherm PRAHA

[ Výsledky | Hlasování ]
Hlasů : 160
Bazar
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Osobní nástroje

Znáte vylepšené připojovací prvky pro vodiče HVI a HVI light?


Document Actions
Znáte vylepšené připojovací prvky pro vodiče HVI a HVI light?
Přichází další zjednodušení montáže vysokonapěťových vodičů HVI! U předchozí verze byl pro správné natočení potřebný klíč. Nové provedení stačí namáčknout! Nová verze eliminuje možné nepřesnosti při finálním sestavení. Mezitím, co technologie HVI zjednodušuje práci při návrhu správné a účinné ochrany před bleskem a přepětím, letošní novinky HVI light nabízí snadnější aplikaci. Finální výsledek je tedy ve srovnání s konvenčními metodami rychlejší. Pokud navíc přihlédneme ke skladovým zásobám dodavatelů, pak to určitě stojí za úvahu ...
Komerční sdělení, Redakce portálu Elektrika, ze dne: 8.12.2021


Pokud se chcete jako výrobce udržet na špičce a nebýt svou výrobou zamrzlý v čase, je třeba naslouchat svým zákazníkům a koukat se jim pod ruce pro zjištění toho, jak s výrobky nakládají. Jenom tak je možné přijít s dalšími vylepšeními, které ušetří čas a přinesou konkurenční výhodu na trhu, kde unikátnost je pouze otázka času.


Pro větší náhled kliknout!


Vodiče HVI jsou od roku 2002 realitou běžné praxe a v současné době, kdy čas je komodita cennější než peníze, protože jeho hodnota v lidském životě pouze stoupá, přináší rychlé a spolehlivé řešení tam, kde bylo dříve mnoho komplikací a ztráty času.Drobným, ale čas spořícím vylepšením je nová konstrukce řešení připojovacích prvků pro vodiče HVI a HVI light. Předchozí varianta obsahovala vnitřní závit a pro zajištění vodivého spoje mezi pláštěm a jádrem vodiče bylo nutné tento prvek silou namáčknout na oholený konec a otáčením za pomoci klíče ho našroubovat celou kontaktní délkou na konec vodiče HVI.  Tento krok nyní odpadá a nová provedení stačí namáčknout na odizolovaný konec vodiče HVI/HVI light a připojovací prvek namáčknout.   
    
 

Následující tabulka prozrazuje typ vodiče, určení připojení a objednací číslo

Pro vodiče HVIlight   
    819271    V podpůrné trubce s délkou vodiče pospojení 1m
    819272    V podpůrné trubce s délkou vodiče pospojení 2,2m
    819299    Vně trubky či připojení na drát

Pro vodiče HVI černé   
    
819199    Na drát
    819194    Vně podpůrné trubky
    819146    Vně podpůrné trubky a na drát-sada
    819145    V podpůrné trubce a na drát-sada

Pro vodiče HVI šedé   
    
819198    Na drát
    819196    Vně podpůrné trubky
    819148    Vně podpůrné trubky a na drát-sada
    819147    V podpůrné trubce a na drát-sada
 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT
DEHN s.r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Potrubí jsou „žílami“ dnešních průmyslových společností. Na jejich bezpečném a spolehlivém fungování závisí celá řada energetických a výrobních systémů. Při poškození potrubí vznikají vysoké náklady na opravu a rovněž může dojít k ohrožení osob, majetku či životního prostředí. Při projektování, stavbě a provozu potrubních systémů je nesmírně důležité posoudit stávající i případná budoucí rizika. Nejdůležitějším opatřením pro zachování funkčnosti potrubí uloženého v zemi a jeho bezpečného provozu je ochrana před korozí. Dalším zdrojem možného ohrožení jsou externí faktory jako úder blesku či vysokonapěťová zařízení v blízkosti vedení potrubí. Tento článek si klade za cíl navrhnout řešení pro ochranu potrubí v případě negativního ovlivnění bleskem a přepětím.
Je to tu! DEHN se vrací k prezenční formě seminářů! Přestože jsme se díky on-line vysílání #eDEHN všichni mnoho naučili, v řeči hromosvodářů se začíná "blýskat" na dobré časy! Distanční přednášky mají své nesporné výhody, ovšem prezenční forma lépe chutná, voní a hlavně se potkáme s těmi, které jsme třeba dlouho neviděli. ILPC má připravenou velkou informační dávku, která osloví nejen ortodoxní hromosvodáře. Jaké jsou termíny seminářů a místa konání pro druhé pololetí 2021 sledujte zde!
Další pokračování legendárního DEHNventilu je zde! Neumartský výrobce ochran před bleskem a přepětím uvádí další vylepšený typ svodiče se souhrnným bleskovým proudem 100kA, vlny 10/350 a se schopností eliminace následného proudu 100kA. Chcete vědět jak tento nový model funguje? Seznamte se s technologií RAC a jednotlivými fázemi při práci tohoto ochranného přístroje! Tento článek srovnává technologii jiskřiště RAC a varistoru. A na závěr autor popisuje všechny výhody DEHNventilu M2!
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933