Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

DEHN: Praktický ...

České zastoupení značky znovu připravilo praktickou výuku práce s izolovaným ...

Technické normy ...

Přikazují, doporučují, nebo zakazují? O normativních předpisech a ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Bazar
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
  • Jak vypada edisonova labolatoř? Jak si ji představit? Ano, můžeme si odskočit do muzeas v New Jersey, z New York City co by člověk kamenem dohodil. Ale teď sedíme na české hroudě. Pokud připisujeme Edisonovi žárovku, co pak bylo součástí jeho ...

Virtuální veletrh Eaton 2022


Document Actions
Virtuální veletrh Eaton 2022
Jaká témata očekávat? ... chytrá domácnost, cesta k úsporám ... instalací UPS to nekončí, na dobrém servisu záleží ... domovní a bytové elektroinstalace, fotovoltaické aplikace ... záložní napájení a IT distribuce ... průmyslové aplikace a automatizace. Společnost Eaton opět pořádá Virtuální veletrh, který na jednom místě nabídne širokou paletu online přednášek z oboru, živá vystoupení vedené odborníky a obchodníky této značky. Připojte se k vysílání společnosti Eaton a získejte více informací. Více podrobností zde!
Komerční sdělení, ze dne: 14.11.2022


Na sedmi virtuálních stáncích můžete čekat zajímavé tematické nahrávky, novinky ze světa společnosti Eaton, materiály a informace o produktech, videotutoriály a mnoho dalšího. Velký prostor bude věnován dotazům na dané téma se specialisty a obchodníky, kteří budou připraveni pomoci na on-line chatu. Uvidíte také vývojáře z Inovačního centra z Roztok u Prahy a výrobní závodu v Suchdole nad Lužnicí.

Připojte se
22. listopadu - 2. prosince 2022
Platforma virtuálního veletrhu


Program přednášek:
K živému vysílání se připojíte v "Přednáškovém sále". Dotazy, které zodpovíme na konci každého vysílání, je možné pokládat již před přednáškou. Po každé přednášce proběhne panelová diskuze na téma přednášky ve "Společenské místnosti"
 Úterý 22. listopadu
8:00 Otevření platformy virtuálního veletrhu pro veřejnost

9:00 - 9:05Oficiální zahájení
Jan Hrůza, Veronika Štěpánková

9:05-11:00 Chytrá domácnost - cesta k úsporám
Přeánáší Antonín Špaček a Vladimír Bohaboj

13:00-15:00 Instalací UPS to nekončí... na dobrém servisu záleží
Přednáší Jan Marek a Jaromír Pávek

Úterý 29. listopadu
9:00 - 9:05 Přivítání na virtuálním veletrhu Eaton,
Veronika Štěpánková

9:05-11:00 Jištění a ochrana fotovoltaických instalací,
Jan Marek, Antonín Špaček, Pavel Šimon

13:00-15:00 Rozvaděče pro fotovoltaické aplikace,
Šimon Szczotka a Jiří Horák


Po skončení přednášky v "Přednáškovém sále" navazuje na odvysílané téma panelová diskuze k danému tématu ve "Společenské místnosti".
 

Schůzka s obchodníkem:
Domluvte si individuální půlhodinovou schůzku s jedním z obchodních zástupců, kteří budou k dispozici k řešení obchodních a projektových záležitostí.

Středa 23. listopadu, 9:00 -12:00
Jiří Švihálek - Domovní a bytové elektroinstalace, fotovoltaické aplikace

Čtvrtek 24. listopadu, 9:00 -12:00
Daniel Klein - Záložní napájení a IT distribuce

Pátek 25. listopadu, 9:00 -12:00
Adam Pondl - Průmyslové aplikace a automatizace

Pondělí 28. listopadu, 9:00 -12:00
Aleš Táborský - Sales Manager Projects&Constiuction

Obchodníci budou čekat ve vybraných časech ve "Společenské místnosti".
Po zaregistrování na veletrh, už můžete opakovaně vstupovat po celou dobu trvání veletrhu, stačí pouze zadat registrační email. 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Výstavba fotovoltaických elektráren zažívá v dnešních dnech nebývalý zájem nejen ze strany samotných zákazníků, ale i realizačních firem. V tomto vysoce konkurenčním prostředí velmi nabývá na významu tlak na celkovou cenu realizace a správnost a spolehlivost řešení ustupuje do pozadí. Dopřejte sobě a svým zákazníkům klid duše a objevte jističe, odpínače a pojistky firmy Eaton pro fotovoltaické elektrárny.
Dnešní elektrotechnik se nezajímá o pouhé zapojení stykačových kombinací jako v dobách minulých. Moderní elektroinstalace obsahují stále více řídících prvků. Samy o sobě nemají žádnou inteligenci. Užitečné funkce jim vdechnou až osoby znalé s tou správnou kvalifikací. Toho, koho zajímají možnosti využití programovatelných relé, je určen tento pořad. Dozvíte se o využití PLC v praxi a o aplikacích s využitím dodávaného příslušenství a rozšiřujících přístrojů EATON.
Realizace fotovoltaických elektráren se rozjela naplno, ovšem mnohdy na úkor kvality provedení. Například rozvaděč nízkého napětí musí splňovat legislativní a normativní požadavky. V tomto díle se dozvíte, jakými zákony a vyhláškami se při výrobě rozvaděče musíme řídit. Nebo jste si jistí, že požadavky edice normy ČSN EN 61439-2, která klade specifické nároky na rozvaděče pro fotovoltaické aplikace, znáte opravdu dobře? Sledujte tento webcast tématicky zaměřený právě na fotovoltaiku!
Je oblouková ochrana AFDD přijatá českými odborníky tak, jak si opravdu zaslouží? Bylo řečeno skutečně vše co být řečeno mělo? V následujícím pořadu můžete sledovat vysvětlení principu funkce obloukové ochrany. Produktový specialista zmíní doporučení ke správné instalaci a samozřejmě nezapomene odpovědět na položené dotazy. Sledujte zde ...
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Autor článku
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933