Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

ABB uvádí ...

... pro spínače, zásuvky i inteligentní elektroinstalace. Usnadní práci, ...

Ochrana potrubních ...

Potrubí jsou „žílami“ dnešních průmyslových společností. Na ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
  • Ti, kdo vyrábí rozvodnice a rozvaděče, zaostří na aktuální technický sešit Distri! Tato produktová skupina se dělí na 3 hlavní skupiny. Nejmenší a běžně dostupné ve velkoobchodech jsou rozvodnicové skříně DistriTon, zejména pro výrobu elektroměrových ...

Virtuální veletrh Eaton 2022


Document Actions
Virtuální veletrh Eaton 2022
Jaká témata očekávat? ... chytrá domácnost, cesta k úsporám ... instalací UPS to nekončí, na dobrém servisu záleží ... domovní a bytové elektroinstalace, fotovoltaické aplikace ... záložní napájení a IT distribuce ... průmyslové aplikace a automatizace. Společnost Eaton opět pořádá Virtuální veletrh, který na jednom místě nabídne širokou paletu online přednášek z oboru, živá vystoupení vedené odborníky a obchodníky této značky. Připojte se k vysílání společnosti Eaton a získejte více informací. Více podrobností zde!
Komerční sdělení, ze dne: 14.11.2022


Na sedmi virtuálních stáncích můžete čekat zajímavé tematické nahrávky, novinky ze světa společnosti Eaton, materiály a informace o produktech, videotutoriály a mnoho dalšího. Velký prostor bude věnován dotazům na dané téma se specialisty a obchodníky, kteří budou připraveni pomoci na on-line chatu. Uvidíte také vývojáře z Inovačního centra z Roztok u Prahy a výrobní závodu v Suchdole nad Lužnicí.

Připojte se
22. listopadu - 2. prosince 2022
Platforma virtuálního veletrhu


Program přednášek:
K živému vysílání se připojíte v "Přednáškovém sále". Dotazy, které zodpovíme na konci každého vysílání, je možné pokládat již před přednáškou. Po každé přednášce proběhne panelová diskuze na téma přednášky ve "Společenské místnosti"
 Úterý 22. listopadu
8:00 Otevření platformy virtuálního veletrhu pro veřejnost

9:00 - 9:05Oficiální zahájení
Jan Hrůza, Veronika Štěpánková

9:05-11:00 Chytrá domácnost - cesta k úsporám
Přeánáší Antonín Špaček a Vladimír Bohaboj

13:00-15:00 Instalací UPS to nekončí... na dobrém servisu záleží
Přednáší Jan Marek a Jaromír Pávek

Úterý 29. listopadu
9:00 - 9:05 Přivítání na virtuálním veletrhu Eaton,
Veronika Štěpánková

9:05-11:00 Jištění a ochrana fotovoltaických instalací,
Jan Marek, Antonín Špaček, Pavel Šimon

13:00-15:00 Rozvaděče pro fotovoltaické aplikace,
Šimon Szczotka a Jiří Horák


Po skončení přednášky v "Přednáškovém sále" navazuje na odvysílané téma panelová diskuze k danému tématu ve "Společenské místnosti".
 

Schůzka s obchodníkem:
Domluvte si individuální půlhodinovou schůzku s jedním z obchodních zástupců, kteří budou k dispozici k řešení obchodních a projektových záležitostí.

Středa 23. listopadu, 9:00 -12:00
Jiří Švihálek - Domovní a bytové elektroinstalace, fotovoltaické aplikace

Čtvrtek 24. listopadu, 9:00 -12:00
Daniel Klein - Záložní napájení a IT distribuce

Pátek 25. listopadu, 9:00 -12:00
Adam Pondl - Průmyslové aplikace a automatizace

Pondělí 28. listopadu, 9:00 -12:00
Aleš Táborský - Sales Manager Projects&Constiuction

Obchodníci budou čekat ve vybraných časech ve "Společenské místnosti".
Po zaregistrování na veletrh, už můžete opakovaně vstupovat po celou dobu trvání veletrhu, stačí pouze zadat registrační email. 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Pracujete na projektu, který obsahuje i část požárních signalizací? Navrhovat vyhrazené požárně bezpečnostní zařízení vyžaduje velice dobré znalosti všech použitých prvků. Jde přece o systém, který prostřednictvím senzorů dá včas vědět na předem zvolené místo, že je děje něco neobvyklého. Co vše nabízí EATON v této souvislosti za sortiment? Sledujte tento pořad!
Dodat zákazníkovi certifikovaný rozvaděč není jednoduchý, ale určitě řešitelný proces. Tento pořad ukáže jednotlivé milníky procesu výroby rozvaděčů. Čím vše začíná, kde jsou uvedeny požadavky na rozvaděč, co to jsou charakteristiky rozhraní, co vše činíme ověřením rozvaděče, kdy vytváříme schéma rozvaděče a soupisku materiálu, kdy vystavujeme prohlášení o shodě nebo nakonec nač při předání rozvaděče nezapomenout.
Spínání obvodu se zátěží svítidel s LED zdroji se od spínání téhož obvodu, ale elektrickým přímotopem zásadně liší. A možností co spínat je více, například neinduktivní či mírně induktivní zátěže, polovodičové zátěže, smíšené odporové a induktivní zátěže, kondenzátory, transformátory, žárovky, výbojkové svítidla, různé typy elektromotorů nebo jiných požadavků zadávací dokumentace. Každý druh zátěže má při svém spínání různá specifika. Pokud si nevíte rady, co pro které spínání použít? Tento pořad poradí, co z produkce EATON ke které zátěži použít! Svůj dotaz pokládejte zde!
Navrhujete řízení jednoúčelových strojů nebo celé výroby? Jak a čím programovat výrobní procesy? Smozřejmě nejsnazší cestou je použití PLC. Tento malý přístroj dokáže řídit od domácí automatizace po složtější komerční systémy. Co vše takový programovatelný automat umí, jak jej nastavit, co jej řídí za operační systém, jaká rozhraní jsou k dispozici, o tom hovoří produktoví specialisté v tomto pořadu!
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Autor článku
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933