Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Záblesk průchozí ...

WAGO, značka nesoucí symbol rychlého a spolehlivého spojení, přichází s ...

Technické normy ...

Přikazují, doporučují, nebo zakazují? O normativních předpisech a ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje

To zásadní z OBO BETTERMANN na jaře 2023


Document Actions
To zásadní z OBO BETTERMANN na jaře 2023
Obsáhlé portfólio OBO se nyní představuje ve třech stručných kapitolách. Průmysl, budovy a bezpečnost. Toto l zkrácené členění obsahuje podkapitoly: kabelové nosné systémy, spojovací a úložné systémy, upevňovací materiál, systémy ukládání vedení, kanály pro vestavbu přístrojů a sloupy, montážní systémy, podlahové instalační systémy a podlahové aplikace, přepěťové ochrany, vnější ochrana před bleskem, vyrovnání potenciálů a uzemnění, přepážky a kabelové bandáže, nosné a úložné systémy s definovanou požární odolností, protipožární kanály ...
Tým portálu Elektrika, ze dne: 27.03.2023


Prezenční semináře, výstavy a veletrhy se v nové podobě vracejí zpět do původních míst. Určitě nelze říci, že stejným způsobem, ovšem hledání nové cesty komunikace započalo. Jednou z hlavních značek na letošním veletrhu na jaře bylo opět OBO. Co bylo cílem této značky?

Přepis mluveného slova reportáže:

V roce 2023 jsme obnovili výstavní tradici po covidu. Představili jsme průřez sortimentem celého OBO BETTERMANN s důrazem na nové a inovované věci.
Jiří Mráz, OBO BETTERMANN Praha
Náš základní sortiment jsou krabice, elektroinstalační, vesměs na povrch a jako novinka i pod omítku a do sádrokartonu v několika řadách. Stěžejní část sortimentu jsou kabelové žlaby, kde klademe čím dál větší důraz na automatizaci a tím pádem na pochozí žlaby pro automobilky a obecně průmysl automotiv. S rozvojem solárních elektráren, máme pro fotovoltaiku přepěťové ochrany a rozvody, ať vnější nebo vnitřní a několik nových závěsů pro požární trasy, což je další věc, která nabývá na důležitosti.Ještě jste si mohli všimnout podlahových krabic, kde plastové provedení pro kancelářské budovy je standard, ale  se vzrůstající náročností zákazníků je čím dál větší tlak na, řekněme, designovost krabic. Takže krabice máme v několika designech, ať už je to nerez nebo měď, i s různými vzory, které jsou vygravírovány na povrchu a potom krabice velmi snadno splyne s dlažbou, což je účel, aby nebyla uplně přiznaná.
Videoreportáže OBO zde v archívu Elektrika.TV!
NECHYBÍ VÁM NĚKTERÝ Z KATALOGŮ?
Níže uvedeným formulářem si můžete zažádat o
bezplatné zaslání těch vybraných!


 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

OBO BETTERMANN s. r. o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933