Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Záblesk průchozí ...

WAGO, značka nesoucí symbol rychlého a spolehlivého spojení, přichází s ...

Technické normy ...

Přikazují, doporučují, nebo zakazují? O normativních předpisech a ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje

Stykače a relé CUBICO


Document Actions
Stykače a relé CUBICO
Spínací přístroje jsou pro elektrické obvody naprosto nezbytnou součástí. Špatným výběrem a nasazením vznikají v elektroinstalacích různé problémy. Pátrám v knihovně, jaké výrobce stykačů evidujeme. Vybírám značku, která mi byla v minulosti blízká. Schrack. Výběr portfólia této distribuční společnosti nikdy nezklamal a tak i přesto, že jsem se s nikým z této značky snad dva roky nepotkal, nezapomněl jsem. Pokud někdo nabízí ověřené zboží, máme zajímavé obchodní kondice, jde o dodavatele s dobrými referencemi a navíc je součástí a velice dobrá distribuce, pak je výběr snazší. Co nám prozrazuje tato útlá brožura?
Jiří Macháček, ze dne: 20.01.2022
reklama


Mé vzpomínky na dávný SCHRACK ENERGIETECHNIK sahají hlouběji než sem. To byla krásná doba osobních setkávání a vztahů. Pokud si připomeneme tuny rozdávaných papírových katalogů, tak bezesporu stály hodně peněz, na druhou stranu umožňovaly pevnější vazby mezi lidmi než dnešní digitální rychlospojení. A tak si připomeňme něco z dnešního portfólia Schracku ...


Pro více informací kliknout!

Co v sešitu nalezneme?
 • Elektromechanické stykače série CUBICO
  CUBICO Mini, CUBICO Classic, CUBICO High, CUBICO Grand
 • Pomocné stykače série CUBICO
  CUBICO Mini
 • Tepelná relé série CUBICO
  CUBICO Mini, CUBICO Classic
 • Motorové spínače série CUBICO
  CUBICO, velikost 0, Příslušenství pro motorové spínače série CUBICO


Pro více informací kliknout!

S jakými podrobnostmi lze počítat?
U každé série nalezneme samozřejmě název, malou fotografii, základní vlastnosti v odrážkách, QR kód pro přímý vstup pomocí mobilního telefonu do e-shopu, následuje technická tabulka podrobnějších dat. Nechybí křivky životnosti, vypínací charakteristiky, okótované perokresby, schémata zapojení, pozice svorek, pravděpodobná dostupnost jednotlivých typů k objednání.


  
Pro více informací kliknout!

Zkušenosti se spínacími přístroji dodávané Schrackem u nás máme dobré a pokud vím, ani v diskusích na Elektrice je nezpochybňoval. Podobně i s objednáváním zboží a dokonce s jednou reklamací za deset let! Pro více informací kliknout!

Závěrem
bych pouze uvedl, že jde především o výběrový katalog osob znalých technologií a souvislostí. Mezi řádky nenaleznete nic edukativního jako u některých jiných katalogů. Inu i Schrack se vydává jako další obchodníci především do digitálního klikání, kde pro osobní vztahy již není místo.

 

Pravidelný sobotní přehled novinek a bonusů
z celého portálu Elektrika získáte přihlášením

 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

Schrack Technik spol. s r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Katalogu by možná více slušelo Vypínače a zásuvky OBZOR v historickém a moderním hávu, ale to je pouze subjektivní názor. Zlínský výrobce tradičně "tiše po pěšině" představuje svůj katalog produktů. Nejednou jsem uváděl, že má co nabídnout, pouze ho nevidíme na těch správných místech. Dnes, kdy pěněženky spotřebitelů překypují nadbytky je dobrý čas nabídnout zajímavý design vypínačů s bezpečnostními prvky, jako dětskou a přepěťovou ochranu a třeba i zaměřením na hotelový segment. OBZOR očividně klade důraz na technickou dokonalost. Pro ty, kdo chtějí kombinaci pokročilé technologie a designu, může být řešení právě toto.
Společnost Schrack je známá nejenom svým sortimentem, ale také jako pořadatel nejrůznějších promo akcí pro své zákazníky. Záběr je opravdu široký, a tak zatímco klidnější povahy s dětmi se mohou zúčastnit dětských dnů, ti adrenalinově závislí mají na výběr od jízdy na raftu, přes horská kola, lanové centrum, fotbalové turnaje až třeba po vodní lyžování. A na podzim je čas na Schrackiádu …
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933