Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Populární 60. ...

Oblíbená konference elektrotechniků, která se v posledních letech konala v ...

OBO: Vkládací ...

Vkládací lišty jsou samozřejmostí. V případě instalačních ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Důvěryhodnost média
Které čtyři možnosti v přenosu informací označíte za důvěryhodnější?
Hlasu ze záznamu
Hlasu přímého přenosu
Videozáznamům
Živým videopřenosům
Zprávám z doslechu
Osobnímu kontaktu
Textu odborných tiskovin a webu
Fotografie časopisu a novin

[ Výsledky | Hlasování ]
Hlasů : 981
Bazar
Osobní nástroje

SPÁLOVSKÝ: Katalog Rozvaděčový systém Enux


Document Actions
SPÁLOVSKÝ: Katalog Rozvaděčový systém Enux
Jméno Antonín Spálovský je nerozlučně spjato s rozvaděči již více než dvě desetiletí. Nyní tento renomovaný dodavatel nabízí katalog nové rozvaděčové stavebnice řady Enux. O tomto systému se proslýchá, že i přes jeho pevnou konstrukci mu k montáži stačí necelá desítka šroubů. A pozor! Jde o produkty s certifikací pro všechny důležité obchodní trhy na světě. Podívejte se na krátkou recenzi katalogu Rozvaděčový systém Enux v tomto článku ...
Fran.Tuček, ze dne: 21.10.2014
reklama


Rozvaděč je nedílnou součástí každé elektroinstalace. Podle prostředí a velikosti stavby zvolíme konstrukci a podle možností investora vybereme dodavatele. Rozvaděče Antonína Spálovského si vytvořily jméno v minulé desítce let. Spálovského impérium ve Zdounkách (mezi Brnem a Zlínem) se stalo kultovním místem pro mnoho elektromontážních firem a obchodníků.


Dosáhnout kvality při stabilních cenách je oříškem pro mnoho výrobců rozvaděčů. Jedna z ověřených cest je mít vlastní stabilní a univerzální rozvaděčový systém. Takový, který pokryje širokou poptávku, ale nezatíží sklady a výrobu. Není problém vyrobit jakýkoliv rozvaděč. Je to otázka ceny a času. A právě o tyto dvě hodnoty jde odběratelům nejvíce.

Spálovský trhu nabízí řešení v podobě systému ENUX.


Pro větší náhled kliknout!

Enux podle svého výrobce vyniká právě velkou variabilitou a konstrukcí, o kterou se lze opravdu v praxi "opřít". Přičemž sestavení rozvaděče je jednoduché a k montáži základního skeletu vám postačí pouhých osm šroubů. Konstrukce je vytvořena tak, aby byla zajištěna kompatibilita všech rozvaděčových přístrojů, které se do rozvaděčů osazují.


Pro větší náhled kliknout!

K dispozici jsou dvě verze: Enux a Enux Simplex. Druhá varianta Simplex má zjednodušené dveře a montážní panel. Pokud vás zajímají velikostní varianty, pak Spálovský nabízí 90 různých rozměrů!

A co lze v systému Enux očekávat?
Kompletní řadu rozvaděčů, modulární skříně pro nízkonapěťové rozvody, skříně pro pc s výsuvnou policí, skříně pro 19" datové aplikace, skříně EMC, ovládací pulty, nástěnné skříně, nerezová řešení, ovládací panely se závěsným ramenem a software Quadroplan pro návrh rozvaděčů.

Můj závěr
Systém Enux je certifikovaný pro všechny světové trhy, které lze považovat za významné. Z mého pohledu je Spálovský renomovaný stabilní dodavatel, patřící mezi ty, ze kterých vybíráme.


VYBÍRÁTE DODAVATELE ROZVADĚČŮ?
Nechte si zaslat aktuální katalog systému ENUX
NÍŽE UVEDENOU OBJEDNÁVKOU!
 
 

 

Diskutující k tomuto článku

  ... a další (počet diskutujících: 2)
TEXT Z OBLASTÍ


FIREMNÍ TIPY
Rittal se svými produkty vyjel blíže svým odběratelům. Poslední rok osobnímu setkávání a veletržním událostem sféře B2B skutečně nepřál. Elektronická komunikace, prezentace a vzdělávání byla sice alternativou, která se nabízela, ovšem skutečný osobní kontakt, potřebný pro obchodní vztah zcela nenahradí. Rittal po loňských a letošních sériích specializovaných webcastů se v září vydal na tradiční autobusové TOUR po vybraných českých městech. Co bylo k vidění, komentuje Hana Reviĺáková a Milan Vild v mini reportáži ...
Chystáte se na profesní dráhu projektanta? Chystáte se na zkoušky? Následující šestý díl se zmiňuje o způsobu odborného vytvoření projektu, normách a předpisech, požadavcích na projekt všech účastněných stran, projektech elektroinstalací v objektech se shromažďovacími prostory pro služby a ve výškových budovách, značení vodičů a kabelů, kladení vedení, kabelových kanálů, o vnějších vlivech, o zásadách navrhování a měření osvětlení, o druzích rozvaděčů a jejich navrhování, o předpisech pro dimenzování, jištění vodičů a kabelů a na koneci nechybí i typické otázky, na které máte znát odpověď i o půlnoci ...
Pouze vyrábět produkty nestačí. Pokud vybíráme zboží, které se skládá z více prvků a záleží na nás které zvolíme, pak jsou určité znalosti a dovednosti nezbytné k dokončení požadované sestavy. V takových případech přichází vhod softwarový pomocník, kterého připravil HAGER každému, kdo si chce výběr zjednodušit a zpřesnit. V tomto popisu se dozvíte, jak se s aplikací pracuje, jaké jsou na počátku potřebné vstupy a co vše na konci za správná označení za odměnu získáme.
Když už chceme plánovat a provozovat prozatimní elektrická zařízení, pak se vřele doporučuje mít na paměti základní pravidla. A to i přesto, že nepotřebujeme tyto znalosti ke své kvalifikaci. Víte, že prozatímní elektrická zařízení nebo jejich části musí být v době, kdy nejsou používány, vypnuty? Vzdálenosti vodičů a kabelů navzájem, od částí budov, od nosných a jiných konstrukcí, musí být voleny podle druhu izolace a způsobu jejich uložení. A možná i zmínka, že "Elektrická zařízení se smějí používat (provozovat) jen za provozních a pracovních pod­mínek, pro které byla konstruována a vyrobena", není vždy dodržovaná tak, jak je zamýšleno. Na co vše ještě pamatovat?
DALŠÍ FIREMNÍ ODKAZY
V současné době platí povinnost nechat certifikovat každý rozvaděč, ať už se jedná o malou rozvodnici s jedním modulem nebo velký průmyslový rozvaděč. Neustálým bodem diskuzí mezi odbornou veřejností je pak spor o této povinnosti u malých domovních rozvaděčů, které se prakticky skládají z již certifikovaných komponentů. Přeptali jsme se tedy přímo konkrétních řemeslníků, jaký je jejich názor ...
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Autor článku
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933