Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Ceny energií ...

Jaké se nabízí technické řešení pro dynamické řízení odběrů elektrické ...

Ochrana potrubních ...

Potrubí jsou „žílami“ dnešních průmyslových společností. Na ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Důvěryhodnost média
Které čtyři možnosti v přenosu informací označíte za důvěryhodnější?
-
Hlasu ze záznamu
Hlasu přímého přenosu
Videozáznamům
Živým videopřenosům
Zprávám z doslechu
Osobnímu kontaktu
Textu odborných tiskovin a webu
Fotografie časopisu a novin
Výsledky budou zveřejněny později

[ Výsledky | Hlasování ]
Hlasů : 997
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
  • vCo myslíte? Jakou má průměrný kopáč představu o tom, co vykope? Zcela určitě bývá proškolen, ovšem o tom, co říkají nebo říkaly technické normy moc obvykle neví. Oni to ve skutečnosti neví ani někteří elektrikáři. Ale ti si své znalosti zpravidla ...
  • O novinkách této společnosti se dozvíte také na Elektrice. Tradičně jsme navštívili expozici na brněnském AMPERu i s kamerou. Co vše se se v našich dalších chystaných reportáží dozvíte, stručně shrnuje Vladimír Janypka a o funkčních detailech hovořil ...

SCHRACK rozváží své zboží po Praze elektrickou dodávkou


Document Actions
SCHRACK rozváží své zboží po Praze elektrickou dodávkou
Ať se bude elektromobilita vyvíjet ve světě jakkoliv, dnes již není setkání s komerčním nasazením této technologie žádným velkým překvapením. I přes všechny škarohlídy se elektromobilní provoz nedostává tak do červených čísel, jako někdy stejné vozy s konvenčním pohonem. SCHRACK Technik pořídil elektrickou dodávku a nás zajímalo, zda taková investice může mít návratnost. Zajímalo nás, jak se v elektrické dodávce sedí, jaký má nákladní prostor, jak se nabíjí ... a tak jsme si s ní zajeli na oběd!
Miroslav Minařík, Redakce portálu Elektrika, ze dne: 1.09.2020


Kázat vodu a pít víno? V tomto případě preferovat elektromobilitu, ale jezdit se spalovacím motorem? Samozřejmě distributor nemusí být nutně nadšenec veškerého sortimentu, který má ve svém portfóliu, ovšem považte sami. Jak úspěšný bude prodej cigaret, pokud jej nabízí zapřisáhlý nekuřák?

V nabídce SCHRACK Technik nalezneme na téma elektromobility přes padesát položek k nabíjení, související kabeláž, elektrokola a další různé příslušenství. Není pak příliš velkým překvapním, že se ve Schracku objevila elektromobilní dodávka. Kupodivu i přes veškeré nesouhlasné názory diskutujících jak je elektromobilita neefektivní nebo dokonce neekologická. Vydali jsme se s kamerou přímo za provozovateli, kteří do takové platformy investovali provozní kapitál a to bez jakýchkoliv dotací.

Je opravdu elektrická dodávka přínosem?
Osobně jsem ještě nepotkal nikoho, kdo by na elektromobilitě prodělával a současně ji propagoval. Naopak se setkávám s těmi, kteří o tomto způsobu dopravy slyší sice zprostředkovaně, za to mají zaručené domněnky. Ve Schracku nás zajímalo, jak se s elektrickou dodávkou sžil tamní kolektiv.Už víme, že každý den na jediné nabití rozvezou objednané zboží aniž by bylo potřeba nabíjet znova. Nákladní prostor,  pohodlí cestujících a komfort řidiče není odlišný od stejných vozů s konvenčními pohony.

Elektromobilitu spojujeme se Schrackem někdy od roku 2011 a od té doby proběhlo mnoho různých událostí na toto téma. Elektrickou dodávku můžete vidět v Hostivaři. Zda vás v ní svezou jako nás, to bohužel nemůžeme potvrdit. :-)

Videoklipy SCHRACK Technik naleznete zde!
Vybrané katalogy SCHRACK Technik můžete prohlížet a prohledávat zde v redakční knihovně!


 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

Schrack Technik spol. s r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Spínací přístroje jsou pro elektrické obvody naprosto nezbytnou součástí. Špatným výběrem a nasazením vznikají v elektroinstalacích různé problémy. Pátrám v knihovně, jaké výrobce stykačů evidujeme. Vybírám značku, která mi byla v minulosti blízká. Schrack. Výběr portfólia této distribuční společnosti nikdy nezklamal a tak i přesto, že jsem se s nikým z této značky snad dva roky nepotkal, nezapomněl jsem. Pokud někdo nabízí ověřené zboží, máme zajímavé obchodní kondice, jde o dodavatele s dobrými referencemi a navíc je součástí a velice dobrá distribuce, pak je výběr snazší. Co nám prozrazuje tato útlá brožura?
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933