Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Záblesk průchozí ...

WAGO, značka nesoucí symbol rychlého a spolehlivého spojení, přichází s ...

Technické normy ...

Přikazují, doporučují, nebo zakazují? O normativních předpisech a ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje

Schrack Infodny 2018


Document Actions
Schrack Infodny 2018
SCHRACK Technik letos tradičně objel republiku se svými novinkami a aktuálními tématy. Sympatická nebyla pouze místa konání, ale i doba, protože nezasahovala tolik do pracovní doby. Letos se řešily problémy se spouštěním polovodičového osvětlení, používání pomocného software a mnoho dalších technických vychytávek. Pro mnohé účastníky bylo hlavní devizou možnost konzultace nad vlastním technickým dotazem.
Tým portálu Elektrika, ze dne: 4.05.2018

Pro větší náhled kliknout!

V dubnu skončily tradiční Schrack Infodny 2018. Podobné události jsou přirozenou aktivitou výrobců, při které představují technické podrobnosti svých výrobků. Samozřejmě se novinky objevují v technických médiích a ukazují na veletrzích, ale tam jsou pro tento účel omezené časové i technické možnosti. Infodny Schrack Technik jsou kromě jiného odlišné také dobou konání. Začínají v odpoledních hodinách!Letos byla tři zásadní témata.
  • Co se děje na sítí nízkého napětí při spínání LED osvětlení. Tato problematika je opravdu aktuální, protože se stropy administrativních budov "převlékají" ze zářivkových trubic do polovodičů a při spínání se objevují podstatně vyšší proudy než předtím.
  • Efektivní řízení a spínání světelných zdrojů.
  • Software pro tvorbu dokumentace rozvaděčů

Samozřejmě v konferenčních sálech byly přítomny technické panely s novinkami. Co se nevešlo do přednášek, bylo názorně ukázáno. Pokud se někdo domnívá, že papírové katalogy jsou na ústupu směrem k zániku, pak je dlouhodobě odpozorováno, že odborník si v dnešní době vybírá, který z katalogů by se hodil v papírovém provedení. Ve formátu pdf je může mít dnes všechny, ale pouze některé oblasti se hodí mít skutečně "po ruce" fyzicky.

SCHRACK Technik pochopitelně pracuje na zdokonalování svého elektronického nakupování, což bude hrát v budoucnu velice důležitou roli. Proto také se toto téma objevilo na Info dnech.


Všichni víme, že žádná podobná událost není pouze formální technická "nalévárna" odborných informací. Účastník se obvykle dozví další skutečnosti při souvisejících událostech. Opět nechyběl lidový cimbál v jehož blízkosti nikomu moc k řeči být nemohlo. Spíše k tanci, ale během naší přítomnosti elektrotechničtí odborníci tvrdošíjně zůstávali u jiných témat. Naopak ochutnávka rumů měla patrně vyšší odezvu. Ta byla ovšem přímo úměrná počtu lidí, kteří přijeli vozem.

Letošní Info dny SCHRACK Technik byly zase super. Některé záznamy přednášek můžete očekávat v létě na www.Elektrika.TV.

POKUD PRACUJETE V OBORU,
máte možnost si zažádat o aktuální
vybraný papírový katalog
SCHRACK Technik
NÍŽE UVEDENÝM FORMULÁŘEM!
 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

Schrack Technik spol. s r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Česká pobočka vídeňského Schracku opět v Internationalu v Brně. Před dvaceti roky, stejná značka, stejné místo a přece je to dnes jiné. Nová doba, komunikační cesty digitální více, než kdy jindy. Připomeňme si, že "kdo čím zachází, tím také schází". Pokud je hlavním nástrojen IT technologie, o to více se musí klást důraz na osobní setkávání a v oblasti B2B o to více. Proto se i Schrack Technik vrací do tradiční komunikace se svými přiznivci a přáteli a nic nenechává na přicházející umělé inteligenci ...
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933