Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

UČEBNICE EVP#4: ...

Čtvrtý díl učebního textu je určen pro pracovníky pověřené prováděním ...

OBO: Vkládací ...

Vkládací lišty jsou samozřejmostí. V případě instalačních ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Důvěryhodnost média
Které čtyři možnosti v přenosu informací označíte za důvěryhodnější?
Hlasu ze záznamu
Hlasu přímého přenosu
Videozáznamům
Živým videopřenosům
Zprávám z doslechu
Osobnímu kontaktu
Textu odborných tiskovin a webu
Fotografie časopisu a novin

[ Výsledky | Hlasování ]
Hlasů : 413
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
  • MCF-NAR – ochrana před bleskem a přepětím v připojovacím prostoru na straně sítě. Kombinovaný svodič MCF-NAR typu 1+2 je nejnovější člen týmu proti přepětí ze stáje OBO Bettermann. Dodatek NAR označuje připojovací prostor na straně sítě – instalovaná ...
  • Zakončení vodičů pro upevnění ve svorkách je velice důležitým procesem. V průmyslové, komerční sféře nabývá podstatně vyšší důležitosti a při výrobě elektrických zařízení se můsí kromě rychlosti dbát také vysokou spolehlivost vytvářených spojů. Rittal ...
POZOR! JEŠTĚ NEPROŠLO JAZYKOVOU KOREKTUROU!

Releová technika Tele-Haase


Document Actions
Článek
Od roku 1969 se firma Tele-Haase specializuje na výrobu relé, přičemž její silnou stránkou je, že zákazníkovi dokáže nabídnout komplexní sortiment - od pomocných relé přes časová, hlídací až po relé bezpečnostní. Všechny přístroje jsou vyráběny nejmodernější technologií ve výrobním závodě firmy ve Vídni.
Margita Boháčová, Igor Nováček, Alena Minaříková, Jaroslav Borovec, ze dne: 24.03.2001
reklama

Časová relé
Těžiště výrobního programu představují časová relé, která bez nadsázky patří jednoznačně k tomu nejlepšímu, co může současná technika v tomto oboru nabídnout.

Hlídací relé
V oboru hlídacích relé nabízí firma Tele-Haase komplexní sortiment relé pro sledování elektrických veličin. Jedná se o relé umožňující zjistit, indikovat a eventuálně eliminovat poruchové stavy dříve, než dojde k havárii zařízení nebo ohrožení bezpečnosti člověka a stroje. Vzhledem k jednoduché instalaci hlídacích relé i do stávajících zařízení představují tato relé podstatný příspěvek ke zvýšení provozní spolehlivosti a pracovní bezpečnosti při současném poklesu výrobních a provozních nákladů.

Průmyslová relé
Podle svého zaměření se dodávají ve třech základních řadách lišících se rozměry, počty kontaktů a proudovým zatížením. Pro všechny řady jsou k dispozici patice odpovídající nejnáročnějším požadavkům uživatelů a bohaté příslušenství ve formě ochranných modulů.

Tento katalog již nelze objednat prostřednictvím on-line objednávky.

 
 

 

TEXT Z OBLASTÍ


FIREMNÍ TIPY
Zajímavé záznamové zařízení představila na brněnském strojírenském veletrhu 2010 společnost TR instruments. Pokud exportujete své zboží a zajímá vás, jak bylo po čas transportu se zbožím zacházeno, máte možnost využít speciálního záznamníku.
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933