Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Populární 60. ...

Oblíbená konference elektrotechniků, která se v posledních letech konala v ...

OBO: Vkládací ...

Vkládací lišty jsou samozřejmostí. V případě instalačních ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Důvěryhodnost média
Které čtyři možnosti v přenosu informací označíte za důvěryhodnější?
Hlasu ze záznamu
Hlasu přímého přenosu
Videozáznamům
Živým videopřenosům
Zprávám z doslechu
Osobnímu kontaktu
Textu odborných tiskovin a webu
Fotografie časopisu a novin

[ Výsledky | Hlasování ]
Hlasů : 981
Bazar
Osobní nástroje

RITTAL: BUS Tour 2021


Document Actions
RITTAL: BUS Tour 2021
Rittal se svými produkty vyjel blíže svým odběratelům. Poslední rok osobnímu setkávání a veletržním událostem sféře B2B skutečně nepřál. Elektronická komunikace, prezentace a vzdělávání byla sice alternativou, která se nabízela, ovšem skutečný osobní kontakt, potřebný pro obchodní vztah zcela nenahradí. Rittal po loňských a letošních sériích specializovaných webcastů se v září vydal na tradiční autobusové TOUR po vybraných českých městech. Co bylo k vidění, komentuje Hana Reviĺáková a Milan Vild v mini reportáži ...
Redakce portálu Elektrika, ze dne: 1.10.2021


Rittal je blíže k zákazníkům, nejenom podporou a službami, ale také fyzicky, a to pomocí akce BUS tour 2021, která 10. září měla zastávku v Brně.Přepis mluveného slova


Hana Reviĺáková, Rittal Czech, s.r.o
Za mnou vidíte produktový autobus RITTAL, se kterým jezdíme každý rok po městech v České republice a v letošním roce byla naplánová štace od Plzně až po Brno. Navštívili jsme Žamberk, Ostravu, Zábřeh na Moravě, samozřejmě jsme nemohli vynechat Zdiby, kde se nachází centrála společnosti Rittal Czech.
V buse, jak se říká lidově jste mohli shlédnout průřez portfoliem Rittal a případně i novinky.

Milan Vild, Rittal Czech, s.r.o
V rámci produktového autobusu Rittal se nachází mnoho produktů, které znáte již z dřívějších dob, zejména se jedná o skříně VX25 nebo VX IT, které vidíte za mnou. Jsou postavené na stejném rámu, nicméně jsou zde i novinky v podobě skříně VX SE, která je vhodná do moderních zástaveb, protože je zajímavá svou hloubkou 300mma další výhodou je to, že skříň je svařena z jednoho kusu včetně bočnic a střechy, nabízí se v průmyslovém krytí IP 66. Zákazník může jen odšroubovat zadní stěnu, případně řešit nějaké dveře a podlahu. Samozřejmě jsou zde i produkty typu rozvaděčové systémy, případně malé skříně typu KX, AX nebo AX Plastic, venkovní skříně Toptec, která v podstatě simuluje nabíjecí stanici.

Mimo zmíněné produkty, byl také diskutován konfigurační nástroj RIKS, nabíjecí stanice nebo propojení podpůrných programů Rittal a Eplan.A dál?
Jednotlivé díly webcastů RITTAL můžete shlédnout v záznamu zde!
Technické podklady RITTAL uložené v redakční knihovně lze zde prohlížet i prohledávat.


 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 2)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

Rittal Czech
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Společný projekt RITTAL, Phoenix Contact a Eplan začíná 19. října 2021 v ostravském hotelu Clarion Congress. Spojení těchto tří značek nabízí zajímavé téma „Efektivní výroba rozvaděčů“. Otevřené datové standardy pro plynulé výrobní procesy. Spolupráce v oblasti projekce, automatizační a systémové technologie. Tato hesla korespondují s trendem digitalizace procesů a stále zmiňovaným pojmem Průmysl 4.0. Jaký bude program a jak dlouho potrvá, sledujte a registrujte se včas zde!
RiCS jsme si představili již během semináře v minulém roce. V tomto semináři vás provedeme jednoduchou konfigurací řadově spojených skříní. Projdeme si různé možnosti vnitřního vybavení, které jsou v konfigurátoru dostupné. Ukážeme si možnosti konfigurace více skříní v jednom kroku, nebo kopírování vnitřní výbavy z jedné skříně do ostatních. Budeme se věnovat i možnosti nahrát vlastní šablonu výřezů připravenou v CAD. Umístíme chladící jednotku, která má na starosti udržovat ve skříní klima příznivé pro použité přístroje. Na závěr si projdeme data, která z online nástroje získáme.
Výkonné servery je zapotřebí dostatečně chladit, ať už se jedná o samostatný rack nebo celé datové centrum. A jak chladit efektivně? Tedy tak, aby spotřeba byla optimální? V tomto webcastu se dozvíte možnosti, jak řešit dostatečné a zároveň úsporné chlazení IT infrastruktury. Jaký objem, jak čistit vzduch, kam se klimatizace hodí a nehodí? Chladit vzduchem nebo vodou? Ptejte se nač v oblasti chlazení technologií v rozvaděčích neznáte odpověď, pokud to bude možné, přednášející budou reagovat v této relaci ...
Rozvaděčové chladicí jednotky jsou velmi rozšířeným a spolehlivým způsobem regulace klimatu v rozvaděčích. V dnešním semináři si projdeme kompletní proces návrhu chladicí jednotky, možnosti a záludnosti jejich instalace, řekneme si více o jejich údržbě a provozu v průmyslovém prostředí. Součástí školení bude i přehled regulátorů používaných na chladicích jednotkách Rittal, jejich parametry a možnosti. V neposlední řadě se dozvíte více o provozní údržbě chladicích jednotek.
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933