Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Úvaha: Zásuvky ...

Elektrická zásuvka může vypadat jednoduše, ale skrývá v sobě mnoho ...

Technické normy ...

Přikazují, doporučují, nebo zakazují? O normativních předpisech a ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
 • Řekl, že digitalizace významně ovlivnila schopnost učení. Současný přístup k datům umožňuje lidem vzdělávat se v oblastech, o které mají zájem, a to prakticky a pohodlně díky různým online nástrojům, jako jsou aplikace a weby. Například, učení ...
 • Jste-li výrobcem strojů či řídicích rozvaděčů a toužíte být v obraze o nejnovějších trendech a produktech ve vašem oboru, pak si nenechte ujít toto živé vysílání! V této prezentaci společnost Eaton představí svůj aktuální sortiment a poslední inovace ...

RADA: Jak se správně ptát v diskusích


Document Actions
RADA: Jak se správně ptát v diskusích
Chcete se zeptat ostatních odborníků? Chcete, aby vám bylo odpovězeno rychle a konkrétně? Pak dodržujte několik zásadních pravidel, které se vytvořily za deset let trvání nejobsáhlejšího zdroje elektrotechnických témat na internetu.
Tým portálu Elektrika, ze dne: 5.06.2010
reklama

Největší veřejná elektrotechnická diskuse na portále Elektrika.cz má svá přísná pravidla. Zde jsou naše doporučení, kterých se držte, pokud chcete využít úspěšně tohoto informačního zdroje! 

 • Než založíte nové téma, podívejte se dobře, zda již nebylo řešeno.
  Duplicitní témata nejsou povolena.
 • V předmětu tématu uveďte otázku
  Otázku, která má podmět a sloveso. Z otázky má být jasné, nač se ptáte, aniž byste museli kliknout. Na otázku se musí dát odpovědět konkrétně. Nezadávejte otázky typu: "co si myslíte, jak se vám líbí, jaké máte zkušenosti ..."
 • Neuvádějte odkazy na externí zdroje (jiné stránky).
  Externí odkazy se nedají udržovat a nefunkční pak robot automaticky maže. Pokud se odkaz změní, celá diskuse ztrácí prvotní informaci. Využijte možnosti přidání přílohy.
 • Vyhýbejte se slangovým výrazům. Pokud je nutné je uvést, pak do závorky za správný název.
 • Jedno téma = jedna otázka! Chápejte, že každé téma je spojeno pomocí klíčových slov s dalšími podobnými tématy. Proto není možné mít více otázek v jediném tématu.
 • Buďte struční a konkrétní! Odpusťte si oslovení, pozdravy a děkovaní. V takovém množství technických informací to pouze znepřehledňuje. Místo formálních klišé raději uveďte více technických podrobností.
 • Diskutuje se pouze o problematice elektroinstalací nízkého napětí a tomu blíže společných okruhů. Nezakládejte témata jiná!
 • Slušný diskutující uvádí své jméno a příjmení. Nick, přezdívka je na tomto fóru projevem zbabělství, nepřátelství, nedůvěry nebo také nezpůsobilosti k právním výkonům.

Pokračujte na http://diskuse.elektrika.cz

 
 

 

TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT
Elektrika.info s.r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933