Elektrika.cz - elektrotechnické zpravodajství
Tisknete článek: R4M: Musí se automatizovat především proto, že jde o trend? (klik pro návrat)
Stránka byla vytvořena: 17.11.2022
Všechna práva vyhrazena (c)1998-2022 Elektrika.cz
Doslovné ani částečné přebírání tohoto materálu není povoleno bez předchozího písemného (e-mailového) svolení redakce portálu Elektrika.cz.

R4M: Musí se automatizovat především proto, že jde o trend?


R4M: Musí se automatizovat především proto, že jde o trend?
Pokud se podíváme kolem sebe pozorněji, můžeme si všimnout, že některé společnosti, některá oddělení za každou cenu digitalizují a snaží se automatizovat vše, co jde. Je to přece modní záležitost. Ale skutečně je to vždy tak žádoucí? Opravdu se dá vše automatizovat? Je to vše skutečně o vypočítané návratnosti? Nejde o činnost, která má být svým výstupem více originál než přesnou kopií předchozího? Jak to vidíte vy?
Miroslav Minařík, ze dne: 17.11.2022S každou modní vlnou se pojí určité davové šílenství být mezi prvními. Často to bývá již pozdě a ještě častěji se mnoho aktérů pouští do novinky, která s jeho činnosti třeba souvisí velice okrajově. A je tomu tak i v případě digitalizace a následné automatizace. Víte, kolik se digitalizuje dokumentů bez toho, že se myslí na následné zatřídění a snadné nalezení? Nakupují se do výroby roboty a automaty bez současné změny workflow. A třeba i v propagaci se generují nicneříkající příspěvky a důraz se klade na sledování jejich čtenosti.Setkáváte se také s s překotnou digitalizací, která není na místě?
Více dílů seriálu #R4M 2.2 sledujte zde!
TEXT Z OBLASTÍ
SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

Konec tisknuté stránky z portálu Elektrika.cz.