Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Záblesk průchozí ...

WAGO, značka nesoucí symbol rychlého a spolehlivého spojení, přichází s ...

Technické normy ...

Přikazují, doporučují, nebo zakazují? O normativních předpisech a ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje

SCHRACK: Pozor, analyzátor sítě NA96 HD+ s inovací!


Document Actions
SCHRACK: Pozor, analyzátor sítě NA96 HD+ s inovací!
Potřebujete analyzovat síť? Určitě není pokaždé potřebný přímo měřicí vůz. Seznamte se s inovovaným modulem pro měření elektrických veličin ve čtyřech kvadrantech. Každého uživatele potěší nový galvanicky oddělený vstup, díky kterému je zapojení opravdu snadné. Více v tomto článku ...
ze dne: 26.04.2010


Analyzátory elektrických sítí řady NA96 jsou modulové přístroje, které se používají pro měření elektrických veličin ve čtyřech kvadrantech. Pod označením NA96 HD+ se skrývá nová verze v elektrotechnickém oboru oblíbeného analyzátoru elektrické sítě. U této verze došlo k zásadní inovaci, má galvanicky oddělené vstupní obvody.

Výhoda
Díky tomuto vylepšení nejsou již uživatelé omezeni při uzemňování pouze svorkou č.9, ale mohou používat standardní metody zemnění sekundárního vinutí proudových transformátorů. Galvanicky oddělený vstup umožňuje přímé připojení bez nutnosti napojení na externí proudový či napěťový měnič. Samozřejmě zůstaly zachovány všechny funkce a rozsah měřených veličin, včetně zdařilého designu s podsvíceným přehledným displejem, tedy prvky, díky kterým se teší předchozí model takové oblibě.

Na prvních třech řádcích displeje se opět vedle numerických hodnot nalézají ukazovatele zobrazující hodnoty v procentech z jmenovitých hodnot analogově, čtvrtý řádek obsahuje ukazatel spotřeby energie. Jedná se o modulový přístroj, k dispozici je tak řada přídavných modulů pro rozšíření funkcí: alarmové kontakty, impulsní výstupy, analogové výstupy, rozhraní RS485, RS232, Profibus. Zajímavé, že NA96 HD+ umožnuje měřit, zaznamenávat i zpětně procházet opravdu rozsáhlý výčet měřených veličin. K přístroji je dostatečně podrobný návod k obsluze, včetně možných zobrazovacích stavů na displeji a schémat zapojení.

Více informací o uvedeném produktu si můžete pohodlně objednat níže přiloženým formulářem!

 
 

 

TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

Schrack Technik spol. s r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Česká pobočka vídeňského Schracku opět v Internationalu v Brně. Před dvaceti roky, stejná značka, stejné místo a přece je to dnes jiné. Nová doba, komunikační cesty digitální více, než kdy jindy. Připomeňme si, že "kdo čím zachází, tím také schází". Pokud je hlavním nástrojen IT technologie, o to více se musí klást důraz na osobní setkávání a v oblasti B2B o to více. Proto se i Schrack Technik vrací do tradiční komunikace se svými přiznivci a přáteli a nic nenechává na přicházející umělé inteligenci ...
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933