Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Záblesk průchozí ...

WAGO, značka nesoucí symbol rychlého a spolehlivého spojení, přichází s ...

Technické normy ...

Přikazují, doporučují, nebo zakazují? O normativních předpisech a ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje

OEZ: Sportovní hry 2009


Document Actions
OEZ: Sportovní hry 2009
Zaměstnanci letohradské společnosti OEZ využili sportovního dne a přišli bojovat jak v soutěžních disciplínách, tak si prostě jen vyrazit na pěší či cyklo túru. Celkem se zúčastnilo téměř 900 lidí. Jaký program byl připraven? Více informací zde ...
Tým portálu Elektrika, ze dne: 13.07.2009
reklama


Možná máte v zaměstnání spoustu kolegů, denně se s nimi potkáváte, denně se s nimi zdravíte, přesto se ale váš kontakt s nimi nese pouze v ryze pracovním duchu. Není proto od věci občas upustit od pracovních aktivit a získat možnost poznat vaše spolupracovníky i z jiné stránky. K těmto účelům slouží různé teambuildingy a další zábavné a soutěžní akce.

Nejinak tomu je i ve společnosti OEZ Letohrad, kde se pravidelně konají tradiční sportovní hry. Letos se již 11. ročník těchto her uskutečnil 19. června 2009.

Stejně jako loni jsme se i letos jeli do Letohradu podívat.

OEZ připravila pro své zaměstnance bohatý program, jenž byl rozdělen do soutěžních i nesoutěžních disciplín. V soutěžní části byly zastoupeny disciplíny, v nichž je důležité správně ovládat míč. Přesné trefy a přihrávky tak mohli předvést volejbalisté a nohejbalisté. S poněkud menším míčkem si museli poradit tenisté a hru s nejmenším míčkem pak předvedli zdatní hráči stolního tenisu.

Ani hráči další soutěžní disciplíny - oblíbeného bowlingu - se nenechali zahanbit a se zápalem se trefovali do kuželek a káceli jednu za druhou.

Výsledkovou listinu soutěžních disciplín můžete stahovat zde ...

Ti, kteří neměli příliš soutěživého ducha a chtěli se spíš jen pobavit, případně potrápit své tělo, měli na výběr mezi 20km dlouhým pochodem nebo cyklistickou trasou měřící 80km. To vše v překrásné přírodě Orlických hor. Škoda jen, že letošním soutěžním hrám příliš počasí nepřálo.

 

Příjemnou tečkou sportovního dne se po vyhlášení výsledků a předání cen stalo večerní pokračování volné zábavy s tancem a občerstvením.

Fotogalerii naleznete zde!

 
 

 

TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

OEZ s.r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Proudové chrániče prakticky (archivní premiéra). Sledujte, nebo si jen poslechněte premiéru archivního záznamu přednášky Jana Krejčího z posledních Odborných seminářů OEZ 2019, kdy jsme se měli možnost setkávat osobně. Co v této dobře připravené přednášce zaznělo? Jaké typy proudových chráničů používáme? Jak souvisí nasazení proudových chráničů s ČSN, které vstoupily v platnost v roce 2018. Popis a důvody nasazení více chráničů v rodinném domě a dozvíme se také o ...
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933