Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Jaké známe druhy ...

Pokud člověk není zrovna sám revizním technikem, může si pod pojmem revize ...

OBO: Vkládací ...

Vkládací lišty jsou samozřejmostí. V případě instalačních ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Co chcete dnes sledovat?
Co má Elektrika připravovat prioritně?
Základy elektrotechniky
Recenze knih
O elektrotechnicích v praxi
Krátké zprávy
Videoreportáže
Živá vysílání
Historické souvislosti
Záznamy živých vysílání
Podcasty, audioverze
Článek o novinkách
Diskusní témata
Rozhovory
Osobní setkávání
Výsledky budou zveřejněny později

[ Výsledky | Hlasování ]
Hlasů : 106
Bazar
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
  • Nezřídka slyšíme, že to nemůže “kopat” když je to zem … a někteří víme, že jde o jakousi polopravdu. Skutečnost, že je vodič označen značkou uzemnění pro zkušeného elektrotechnika ještě nic neznamená, pokud nemá jistotu zapojení opačného konce vodiče ...

Nově ustavené KHK JM velí žena!


Document Actions
piskhk.jpg
Ve středu 20.3.2002 byla první valná hromada KHK jižní Moravy. Toto silné moravské seskupení podnikatelů zvolilo do svého čela stávající předsedkyni Svazu obchodu České republiky Ing. Helenu Pískovskou. Ženu s konstruktivním pohledem na problematiku podnikání v našich podmínkách.
Redakce portálu Elektrika, ze dne: 21.03.2002
reklama

Bez nadsázky nejsilnější komora v ČR, tedy na jižní Moravě si včera zvolila do nové KHK jako předsedkyni podnikatelku Ing. Helenu Pískovskou (předsedkyně Svazu obchodu ČR).
Po řádném zvolení členů představenstva KHK se přešlo na přípravu na XIII. sněm HK ČR, který se koná v pátek 22.3.2002.

Bylo poukázáno na nesmyslné dvoukolejnosti v systému HK a bylo vzneseno několik konstruktivních návrhů. Návrh, který se týkal elektrotechniků přednesl Jiří Reich (předseda SejM).
Osobně si myslím, že loni vzniklá Sekce elektrotechniků jižní Moravy (SejM) jde příkladem svou funkční a demokratickou konstrukcí samotné HK ČR! Samozřejmě také nově vznikajícím sekcím i v jiných krajích a oborech samotných. O této skutečnosti přesvědčili ostatní diskutující, protože jejich názory na změny, které se mají navrhnout na sněmu, plně korespondují s programovým cílem SejMu.

Nově zvolená předsedkyně Ing.Helena Pískovská poukázala na skutečnost, že podnikatel je jednak zařazen dle svého působiště a pak dle svého oboru. Z diskuze později vyplynulo, že v dosavadním systému komor je hodně otázek, které se nedají jednoduše, či vůbec zodpovědět. Stručně řečeno delegáti (KHK JM) jdou na páteční sněm HK ČR se zásadními a logickými návrhy, které by měli oživit doposud mrznoucí komunikaci mezi jednotlivými segmenty HK.

 
 

 

TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT
RHK Brno
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Pouze vyrábět produkty nestačí. Pokud vybíráme zboží, které se skládá z více prvků a záleží na nás které zvolíme, pak jsou určité znalosti a dovednosti nezbytné k dokončení požadované sestavy. V takových případech přichází vhod softwarový pomocník, kterého připravil HAGER každému, kdo si chce výběr zjednodušit a zpřesnit. V tomto popisu se dozvíte, jak se s aplikací pracuje, jaké jsou na počátku potřebné vstupy a co vše na konci za správná označení za odměnu získáme.
Častou negativní zkušenost mají (nejen) elektrotechnici z přístupu stavebních úřadů. Nejedná se tentokrát o problém "tvrdohlavosti" úřadu, ale naopak o přílišnou benevolentnost, hraničící až s ignorací zákonných vyhlášek a nařízení. Zajímali jsme se tedy o zkušenosti se stavebními úřady a pohled odborníků na danou problematiku ...
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933