Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Záblesk průchozí ...

WAGO, značka nesoucí symbol rychlého a spolehlivého spojení, přichází s ...

Technické normy ...

Přikazují, doporučují, nebo zakazují? O normativních předpisech a ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje

Nový TECOMAT pokřtěn u barmanů v Brně! Jedinečný záznam zde!


Document Actions
Nový TECOMAT pokřtěn u barmanů v Brně! Jedinečný záznam zde!
Veletrhy jsou dobrá věc, ovšem akce konané během veletrhu, obzvlášť ty večerní, jsou často ještě užitečnější. Ani zdaleka se tam člověk nedozví záplavu technických novinek. Tedy žádné prezentace a školení. Zato nechybí množství důležitých souvislostí. TECO na AMPERu uvedlo sice nový řídící systém, ale nejvíce kumulovaných podrobností zaznělo právě na této akci. A proč u barmanů? Oč jde? Česká barmanská asociace má v brněnské Líšni víceúčelové centrum. To je celé řízené technologií TECO. Proto se mnoho společenských událostí kolínského výrobce odehrává v místě, kde je nač koukat. Pokud někoho zajímají podrobnosti o novém Tecomatu TC800, zde to servírujeme z první ruky ...
Tým portálu Elektrika, ze dne: 2.06.2022


Nový Tecomat TC800 uchycen na standardní DIN liště ...
Nový výkonný řídicí systém je určený do náročných aplikací průmyslové automatizace středního a velkého rozsahu s až 10 000 vstupy a výstupy a se zvýšenou provozní spolehlivostí. Vhodný pro odvětví průmyslové automatizace, jako jsou například rafinerie, plynárenství, velká energetika i budovy, těžký průmysl a strojírenství, doprava a podobně. Systém Tecomat TC800 přináší rozšířené možnosti, jednoduše výměnné moduly na liště a skvělý poměr cena/výkon. A samozřejmě také kompatibilitu s předchozími generacemi řídicích systémů TECO, což je zásadní výhoda jak pro jejich uživatele, tak pro integrační firmy.Podrobnosti o novém Tecomatu a jeho křest jsme rozdělili do dvou záznamů. Následující popisuje nejen parametry, ale i více souvisejících okolností ...Nelze vyjmenovat všechny přítomné, ale byl tam Petr Ovčáček, Jaromír Klaban, Jindřich Kubec, Josef Šiška, Pavel Smílek, Petr Postránecký, Jan Franěk, Radek Červený, Ivan Lindovský (AgeVolt, nabíjecích stanice pro elektromobily) a mnoho dalších hostů.

A nakonec křest ...


POKUD PRACUJETE V OBORU,
máte možnost zažádat o bezplatné zaslání
papírové technické dokumentace TECOMAT

NÍŽE VEDENOU OBJEDNÁVKOU!

 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

Teco a.s .
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Svět se za fotovoltaickými panely honí na všech možných místech. Hlavním motorem, hned po dotacích, je představa energetické soběstačnosti nebo snadná, pasivní tvorba zisku. Na základě čeho se vlastně soukromí investoři malých fotovoltaických elektráren rozhodují? Do jaké míry jsou pod vlivem emotivních nabídek marketingu a co skutečně ví o trhu s elektrickou energií? S Jarobírem Klabanem jsme otevřeli téma základní energetické gramotnosti. Jak některé části této problematiky vnímá dodavatel řídících systémů?
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933