Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

DEHN: Praktický ...

České zastoupení značky znovu připravilo praktickou výuku práce s izolovaným ...

Technické normy ...

Přikazují, doporučují, nebo zakazují? O normativních předpisech a ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Bazar
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
  • Jak vypada edisonova labolatoř? Jak si ji představit? Ano, můžeme si odskočit do muzeas v New Jersey, z New York City co by člověk kamenem dohodil. Ale teď sedíme na české hroudě. Pokud připisujeme Edisonovi žárovku, co pak bylo součástí jeho ...

Navštivte Fórum automatizace a digitalizace na veletrhu AMPER 2022


Document Actions
Navštivte Fórum automatizace a digitalizace na veletrhu AMPER 2022
Opět se blíží konání tradiční největšího veletrhu elektroniky a elektrotechniky v České republice. Kam letos zamířit? Fórum automatizace a digitalizace se po vynucené přestávce spolu s veletrhem AMPER vrací zpět. Na tradičním místě v hale V uvidíte sled zajímavých přednášek z oboru měřicí, regulační a automatizační techniky a průmyslové informatiky. Co uvidíte na vlastní oči a budete moci sami vyzkoušet? Od úterý do čtvrtka se zde budete moci seznámit s trendy v oboru a s vybranými novinkami jednotlivých vystavovatelů. Jen namátkou vybíráme ...
Autorský článek, ze dne: 12.05.2022


FORUM AUTOMATIZACE
17. až 20 května 2022
hala V, stánek 4.22Od úterý do čtvrtka se zde budete moci seznámit s trendy v oboru a s vybranými novinkami jednotlivých vystavovatelů. Jen namátkou vybíráme představení brýlí pro virtuální a asistovanou realitu vhodných do průmyslového prostředí, možnosti využití digitálních dvojčat pro malé a střední podniky, nástroje pro digitalizaci výrobních procesů z hlediska efektivity jejich použití a kybernetické bezpečnosti, elektrické pohony jako zdroje dat nejen o nich samých, ale také o technologických procesech, v nichž pracují, optovláknové senzorické systémy nebo představení českého nanosatelitu BDsat. Prezentovány zde budou také exponáty, které získají ocenění v soutěži Zlatý AMPER.
Zvláště bychom chtěli pozvat na ...
...program pátečního dopoledne, který bude určen žákům a studentům se zájmem o techniku, ale i dospělým, kteří si ještě nezapomněli hrát. Odborníci z FEL ČVUT v Praze zde představí mj. robotického psa Spot od firmy Boston Dynamics, se zajímavými ukázkami trendů v robotice přijede prof. František Duchoň z FEI STU v Bratislavě, představí se zde také FIMbot (a jeho nová alternativní emotivní hlava) z FIM Univerzity v Hradci Králové a další exponáty.

Pro školy studenty ...
Budete-li se chtít přijet podívat spolu s žáky nebo studenty v pátek na studentský den, kontaktujte nás prosím na redakce@automa.cz, zajistíme vám speciální studentskou slevu.

Na Fórum automatizace a digitalizace vás zve ...
... pořadatel, časopis pro automatizační techniku Automa, spolu s veletržní správou Terinvest a všemi přednášejícími. Fórum je volně přístupné všem návštěvníkům veletrhu. Kromě samotných přednášek nabídne i dostatek času a prostoru pro následnou diskusi s přednášejícími.

Petr Bartošík, šéfredaktor AUTOMA.cz
 
 

 

Diskutující k tomuto článku

  ... a další (počet diskutujících: 2)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKTTerminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Autor článku
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933